چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۴:۵۷May 2023 31
جستجوی پیشرفته

تبریزمن (tabrizeman.ir)

  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آناگروه تابان تبریز در آیین افتتاح شعبه دوم دفاتر فروش و بازرگانی این شرکت در کلانشهر تبریز گفت: تمام تلاش مجموعه ما حرکت در محور توسعه و تحقق شعار "آغازگر راه توسعه ایم" است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به 29 اسفند 1401، روز چهار شنبه 20 اردیبهشت 1402 در محل سالن همایش های شرکت بین المللی بازرسی کالای تجاری (IGI) برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه آزاد ارس با اشاره به نقش مهم آموزش و پرورش در تربیت فرزندان این مرز و بوم ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
محسن محمدزاده در جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه آزاد ارس اظهار داشت: موضوعات و مشکلات آموزش و پرورش شهرستان های جلفا ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تیم دوچرخه سواری ارس مقام سوم تیمی مرحله اول لیگ برتر جوانان کشور را در سال 1402 ازآنِ خود کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
دکتر مجید کیانی در جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه آزاد ارس اظهار داشت: مطالبات آموزش و پرورش مهم بوده و باید بصورت جدی پیگیری شود ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
تجهیزات آموزشی، بهداشتی و ورزشی اعم از صندلی دانش آموز و معلم، نیمکت، میز، دستگاه کپی، آبگرمکن، ست تجهیزات کامل روشویی، جعبه کمک های اولیه و انواع اقلام ورزشی و.. ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت نژادعلی در گفت وگو با رسانه سازمان از اشتغال 18 هزار و 910 نفر در این منطقه خبر داد و اظهار کرد: این افراد در حوزه صنعت، کشاورزی ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
دکتر مجید کیانی به مناسبت روز ارتش با حضور در پادگان مرزی ارتش در جلفا با فرمانده و نظامیان این پایگاه دیدار و از زحمات آنان در تامین امنیت مرز در کنار دیگر نیروهای مسلح تقدیر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۱۱۲ سایت دیگر  
ستاد انتخابات کشور در نخستین اطلاعیه خود اعلام کرد، ثبت نام از داوطلبان نمایندگی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از 19 آذر 1402 آغاز و به مدت 7 روز ادامه خواهد داشت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: در جهت تامین هزینه نصب تجهیزات و دستگاه های تخصصی خریداری شده بیمارستان کودکان زهرا مردانی آذر نهایت تلاش خود را به کار می گیریم.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
پرونده بازی های خانگی تیم تراکتور در فصل 1402/1401 لیگ برتر با پیروزی این تیم برابر نساجی بسته شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: حذف جرایم و دیرکرد معوقات تامین اجتماعی و امکان تقسیط تا 36 ماه برای اصل بدهی بزودی میسر می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
با پیگیری دانشگاه علوم پزشکی تبریز از فعالیت غیرقانونی یک واحد تزریقات و پانسمان بدون مجوز در شهر تبریز جلوگیری به عمل آمد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
تیم تراکتور در بازی بیست و نهم خود در حضور 60 هزار نفری هوادارانش تیم نساجی مازندران را یک بر صفر بدرقه کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۳:۲۴   + ۶۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: قوه قضائیه در پاسخ به درخواست های طرف فرانسوی در سطوح مختلف و مذاکرات انجام شده ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۳:۲۴   + ۹۰ سایت دیگر  
وزیر خارجه فرانسه از اقدام انسان دوستانه جمهوری اسلامی ایران برای آزادی دو تبعه فرانسوی تشکر کرد و آن را گامی موثر و اعتمادساز خواند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۲:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: رتبه بندی معلمان در مراحل پایانی اجرایی خود قرار دارد اما 75 هزار نفر معلم داریم که رتبه ندارند و کارنامه این افراد دیده نمی شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال در پایان هفته بیست و نهم دستخوش تغییر شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی رویکرد عدالت آموزشی، افزایش کیفیت آموزشی و تربیتی، افزایش مهارت آموزی و توسعه مراکز فنی و حرفه ای را از جمله اقدامات مهم و ارزشمند عنوان کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۱:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: یکی از معضلات ما عدم ارتباط تنگاتنگ صنعت و دانشگاه است و برگزاری رویدادهایی مثل طرح شهید احمدی روشن نقش تسهیل گر را ایفا می کند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش شامل ناوشکن دنا و ناوبندر مکران برای نخستین بار دور دنیا را در 213 روز دریانوردی طی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
صلح در سوریه را اگر به قطاری شبیه بدانیم که از ژانویه 2017 راه خود را میانه آتش تروریسم گشوده، با تحلیلی آغشته به کمی خوش بینی ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۱:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی با بیان اینکه با افزایش هزینه های تمام شده تولید، اصلاح قیمت گوشت مرغ برای استمرار تولید امری اجتناب ناپذیر است، گفت: اگر اصلاح قیمت گوشت مرغ رخ نمی داد ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۱:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز گفت: ایران تسلیم زیاده خواهی غرب نخواهد شد و غرب باید رویه خود را اصلاح کند که البته بازگشت از مسیر اشتباه کمترین خواسته ایران است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۱:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: نرخ باسوادی استان کمتر از نرخ متوسط کشوری است که یکی از دلایل آن اطلاق عنوان برخورداری به استان در سالهای گذشته و در نتیجه کم توجهی به حوزه آموزش بوده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۳۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: امنیت و آرامش حق مردم است و مشتاقانه برای تحقق در این مسیر حرکت می کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران به ریاست رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای دیدار و گفت وگو با مقامات ایالت سِند وارد کراچی پاکستان شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تحلیل گر مسائل غرب آسیا گفت: موشک باران انبوهی که گروه های مقاومت فلسطینی داشتند، نتانیاهو را وادار به عقب نشینی کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان شمالغرب کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: ابتکار و خلاقیت در تولید محصولات موجب سبقت از رقبا و تولیدکنندگان داخلی و خارجی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
فرهاد فخیم، کاپیتان و ستاره محبوب مس سونگون، به این تیم برگشت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه ورزقان با بیان اینکه کتابخانه ها به قطب فرهنگی شهرها و روستاها تبدیل شده است، گفت: یکی از راه های آسیب زدایی در جامعه ارتباط بیشتر مردم با کتاب و کتابخانه است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال تراکتور با اشاره به امتیاز تیم اش قبل از حضور وی گفت: پیش از حضورم، تراکتور 15 امتیاز داشت و اکنون به 49 امتیاز دست یافته ایم که نشانگر تلاش بازیکنان است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
حسن زاده پرافتخارترین فوتسالیست آسیا پس از توافق با خطیبی به مس سونگون ورزقان پیوست.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار تبریز حضور دانش آموزان در مساجد را موضوعی مهم در بحث های فرهنگی دانست و گفت: برای حضور دانش آموزان در مساجد باید فضای نشاط آوری ایجاد کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: اقتصاد استان از سال گذشته با هموار کردن مسیر و جهت دهی درست، وارد دوران طلایی شده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی گفت: حدود 6 هزار خانوار عشایری از استان های آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان به مراتع این استان جهت تعلیف دام خود وارد شدند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی شهردار تبریز سرپرست جدید سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز منصوب شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه آذرشهر قطب معدنی استانی است، گفت: شهرک سنگ در مکان مورد نظر معدنکاران این شهرستان احداث می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کشور گفت: تبریز قدرت اثرگذاری در کشور دارد و همواره مردم این شهر و استان آذربایجان شرقی نقشه های دشمن را نقش برآب کرده اند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس گروه پیش بینی هواشناسی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه در دو روز آینده جوی نسبتاً پایدار در استان حاکم می شود، در عین حال گفت: در برخی نواحی استان احتمال بارش تگرگ وجود دارد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
دکتر مجید کیانی در حاشیه برگزاری نمایشگاه ایران اکسپو در نشست با خبرنگاران ضمن اشاره به عدم معرفی مطلوب ارس در سطح ملی و بین المللی در سالیان گذشته ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: روسای دانشگاه ها برای حقوق اعضای هیات علمی سقف تعیین کرده اند که کار درستی نیست و انتظار داریم برای نخبگان و دانشگاهیان نگاه ویژه ای داشته باشند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۲:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تبریز گفت: میزان بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاه ها بسیار بالا بوده و در دانشگاه های استان بالای 50 درصد است که این موضوع نشان دهنده ی ضرورت پیگیری بحث آمایش سرزمینی است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: کمیسیون آموزش عالی نقش خود را در برنامه هفتم برای اعتلای وضعیت تحقیقات و آموزش در کشور به طور برجسته ای تعیین کند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون آموزش مجلس یکی از پرافتخارترین کمیسیون ها بوده و تابه حال 12 درصد از بودجه دولت به مصوبات کمیسیون اختصاص یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: در قانون جهش تولید دانش بنیان، علم و دانش در اقتصاد معنیدار شده است و با این اقدام اقتصاد، حکمرانی علم را مقرون بصرفه میکند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام بنیاد ملی نخبگان گفت: باید با همکاری و همدلی اجازه ندهیم نخبگان ما از کشور مهاجرت کنند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۲:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: جمعیت هلال احمر به یکی از نمادهای حضور جوانان در عرصه های مختلف به ویژه امداد و نجات تبدیل شده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۲:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: جوانان ایرانی در مسیر تمدن سازی و افتخارآفرینی حرکت می کنند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۲:۲۰   + ۵۹ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در ژنو به عنوان رئیس دوره ای اجلاس مجمع اجتماعی شورای حقوق بشر در سال 2023 انتخاب شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۲:۲۰   + ۵۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه، هدف اصلی رژیم صهیونیستی در بمباران غزه را اماکن مسکونی دانست و تأکید کرد: به رغم قساوت صهیونیست ها، فلسطین مظلوم اما مقتدر می ایستد و شهادت برخی فرماندهان مقاومت ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی یکی از مولفه های مهار تورم را رشد تولید عنوان کرد و گفت: باید با افزایش تولید و افزایش عرضه کالاها، نیازهای جامعه را تامین کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
یاسر همرنگ بازی تیم های تراکتور و نساجی مازندران را سوت خواهد زد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از راه اندازی کلینیک صنعت و معدن به منظور رفع موانع تولید و افزایش رضایت مندی فعالان بخش خصوصی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از اختصاص 770 میلیارد تومان اعتبار به پروژه راه آهن تبریز- میانه بعد از سفر استانی رئیس جمهور خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: سفر ریاست جمهوری یک سفر بی نظیر بود، تعداد 179 مصوبه در این سفر داشتیم که اغلب شامل پروژه هایی می شدند که مردم سال ها در انتظار آنها هستند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون اجرایی رییس جمهور گفت: جمعیت هلال احمر نماد اتکا به ظرفیت های مردمی است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیأت ورزش های زورخانه ای و پهلوانی آذربایجان شرقی از برگزاری مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی به میزبانی تبریز خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: در حال حاضر هفت هزار و 200 میلیارد تومان از تعهدات سفر استانی ریاست جمهوری به آذربایجان شرقی محقق شده که اتفاق بزرگی است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: سرانه مصرف ماهی در آذربایجان شرقی برای هر نفر سالانه 8.1 کیلوگرم بوده که درمقایسه با سرانه کشور پایین تر است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: در بسیاری از شاخص های اقتصادی وضع عمومی خوبی بر کشور حاکم شده است، به گونه ای که رشد اقتصادی متوسط کشور در دوره دولت سیزدهم به چهار درصد رسیده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: قیمت جدید تراکتور به زودی تعیین می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: اعتبار لازم برای تکمیل بیمارستان جامع سرطان تبریز تخصیص می یابد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه 8 تبریز از آغاز ساماندهی خانه استاد شهریار با رنگ آمیزی دیوارهای داخلی موزه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره مراکز و مدارس غیر دولتی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: افزایش شهریه ها از نظر وزارت آموزش و پرورش غیرقانونی بوده و در همین ارتباط 12 مدیر متخلف در تبریز عزل شدند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: از مجموع اعتبارات پروژه های مصوب سفر استانی رئیس جمهور برای استان، تاکنون هشت هزار میلیارد تومان تخصیص یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی گفت: نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی استان با هرگونه ورود زودتر از موعد دامداران به مراتع برخورد خواهند کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار اهر با بیان اینکه خدمات بشردوستانه هلال احمر موجب تسکین دردهای بشری است، گفت: لباس صلح هلال احمر آرامش و امنیت برای مردم به وجود می آورد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی سپاه عاشورا از اجرای طرح آبرسانی به 121 روستای استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۳:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی گفت: 500 واحد صنعتی جدید طی سال جاری در آذربایجان شرقی افتتاح می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تبریز با بیان اینکه سیاست ها و اولویت های شهرداری در شهر متنوع است، گفت: توجه به ورزش همگانی یکی از اصلی ترین سیاست های شهرداری تبریز است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان با اشاره به موفقیت تیم فوتبال مس و راهیابی به لیگ دسته یک، گفت: صعود به لیگ برتر هدف اصلی تیم فوتبال مس سونگون است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۲:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
بسکتبالیست تبریزی با انتقاد از نبود خانه بسکتبال مستقل در شهر تبریز، گفت: تأسیس خانه بسکتبال تمام وقت برای تبریز ضروری است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از اختصاص پنج درصد اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استانی به توسعه زیرساخت های گردشگری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور در جریان سفر یک روزه به آذربایجان شرقی از پروژه راه آهن بستان آباد - خاوران بازدید کرد و در جریان روند اجرایی این پروژه قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۳:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز به صورت ناگهانی با ریزش و هیجان منفی روبرو شده و ریزش عجیب و غریب 95 هزار واحدی را تجربه کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
یک فعال اصلاح طلب گفت: تحریم انتخابات اساساً بی معنا است و به نوعی تعیین تکلیف برای مردم است، در حالیکه هر کسی می تواند خودش تصمیم بگیرد که در انتخابات شرکت بکند یا خیر.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۳:۰۰   + ۶۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در رأس یک هیئت بلندپایه نظامی عازم کشور عمان خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: درحال حاضر بخش آموزش ها و تعمیر و نگهداری آموزش نفرات مراقبت پرواز در حال انجام است و پروازهای ایران-سوریه برقرار است که از 15 خردادماه افزایش می یابد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۳:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان چای کشور، از خرید 30 هزار تن برگ سبز چای از چایکاران تاکنون خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۳:۰۰   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت: به نظر می رسد سامانه یکپارچه که پیشنهاد خود شورای رقابت هم بوده، تاکنون موفق عمل کرده است زیرا به هر حال تأثیر کاهنده قیمتی در بازار آزاد قابل مشاهده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۳:۰۰   + ۸۷ سایت دیگر  
دستورالعمل کارمزد تراکنش های خرید کارتی توسط بانک مرکزی ابلاغ شد که بر این اساس، دارندگان دستگاه های کارتخوان از این پس براساس جزئیات اعلام شده کارمزد پرداخت خواهند کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۳:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
نرخ تورم سالانه کالاها و خدمات مصرفی خانوارهای کل کشور بر اساس سال پایه 1400 در اسفندماه سال 1401 به 45,8 درصد رسید.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان آذربایجان شرقی با قهرمانی مقتدرانه تیم هیات والیبال نوجوانان شهرستان آذرشهر در شهرستان آذرشهر برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
در دومین هفته اردیبهشت، شهرداری تبریز با توزیع حدود چهار هزار و 500 آسفالت اساسی و لکه گیری در نقاط مختلف شهر گامی موثر جهت ساماندهی معابر شهر و تسهیل تردد انجام داده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۲:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی نظام بانکی کشور را یک نظام پولی ناکارآمد توصیف کرد و گفت: هزینه تمام شده پول در کشور بالا است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز با ابراز نگرانی از آمار و گزارش های غیررسمی سقط جنین گفت: سقط جنین یک تهدید و آسیب اجتماعی است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
در پی طولانی شدن روند ساخت و تکمیل پروژه تونل انرژی تبریز دیوان محاسبات آذربایجان شرقی با دعوت از دستگاههای مسئول و درگیر در این پروژه اولتیماتوم شورای دستگاه های نظارتی را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۲:۲۹   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از برآورد اولیه خسارت 14 هزار میلیارد ریالی در اثر خشکسالی به 117 هزار هکتار از اراضی زراعی در سطح چهار شهرستان این استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۲:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
طبق مصوبه مجلس، هر یک از داوطلبان نمایندگی مجلس با مراجعه به سامانه اعلامی وزارت کشور می توانند حداکثر تا 72 ساعت قبل از رأی گیری، انصراف خود را ثبت کنند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از اشتغال نیم میلیون نفر در شرکت های دانش بنیان کشور طی سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۳:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
کلیه تعهدات بانک مرکزی در خصوص اوراق سلف سکه مرکزی به صورت فیزیکی تسویه می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی انتقال مفاهیم قرآنی و فرهنگی و گره گشایی از مشکلات اجتماعی را از کارکردهای اصلی هیئات مذهبی برشمرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۳:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مدافع تیم فوتبال جوانان ایران پس از پشت سر گذاشتن محرومیت خود به تمرینات گروهی تراکتور تبریز بازگشت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۳:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت دلار و یورو در بازار مبادله نسبت به هفته های قبل با تفاوت چندانی همراه نشده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۳:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
شورای قیمت گذاری محصولات اساسی کشاورزی در پایان هفته گذشته برای قیمت گذاری گندم جلسه مجدد برگزار کرده و احتمالا قیمت جدید 15 هزار تومان خواهد بود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۳:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: نمادهایی که با قدرت بالایی و قفل در صف ها در حال حرکت هستند صرفاً در حال حاضر گزینه های مناسبی برای ورود نخواهند بود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنعت کفش تبریز مورد غفلت قرار گرفته است، گفت: تدوین برنامه های هدفمند و موثر لازمه رونق این صنعت و پیشرفت آن است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۲:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
راه آهن تبریز- میانه که 22 سال از کلنگ زنی آن سپری می شود، اکنون در مراحل پایانی بوده و زمزمه هایی از افتتاح آن طی ماه آینده به گوش می رسد.
مشاهده نتایج بیشتر...