یکشنبه ۲۲ فروردینساعت ۰۳:۲۰Apr 2021 11
جستجوی پیشرفته

تدبیر 24 (tadbir24.ir)

تدبیر 24 29 اسفند 1393 تدبیر 24 29 اسفند 1394 تدبیر 24 1 فروردین 1395 تدبیر 24 1 فروردین 1396 تدبیر 24 29 اسفند 1397 تدبیر 24 28 اسفند 1398 تدبیر 24 30 اسفند 1399 تدبیر 24 1 فروردین 1400 تدبیر 24 3 فروردین 1400 تدبیر 24 4 فروردین 1400 تدبیر 24 5 فروردین 1400 تدبیر 24 6 فروردین 1400 تدبیر 24 7 فروردین 1400 تدبیر 24 8 فروردین 1400 تدبیر 24 9 فروردین 1400 تدبیر 24 11 فروردین 1400 تدبیر 24 12 فروردین 1400 تدبیر 24 14 فروردین 1400 تدبیر 24 15 فروردین 1400 تدبیر 24 16 فروردین 1400 تدبیر 24 17 فروردین 1400 تدبیر 24 18 فروردین 1400 تدبیر 24 20 فروردین 1400 تدبیر 24 21 فروردین 1400 
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
پژوهشگران آمریکایی باور دارند که ویدئوهای منتشر شده در مورد اختلال عصبی ناشی از واکسن کووید-19، در واقع به یک اختلال روانی مرتبط هستند و واکسن کووید-19 به بروز اختلال عصبی منجر نمی شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کلستریدیوم بوتولینوم یک باکتری بی هوازی و میله ای شکل است که پروتئینی با سمیت عصبی مشخص تولید می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
فوتبال ایران بعد از گذشت 40 روز از انتخابات فدراسیون و روی کار آمدن تیم مدیریت جدید، همچنان در گیرودار مشکلات گذشته و تصمیمات بعضا شائبه برانگیز از سوی رئیس جدید این فدراسیون است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
با آغاز مذاکرات غیرمستقیم برای احیای برجام،کارشناسان پیش بینی کردند که قدم های ایران برای ورود به بازار جهانی نفت تندتر شده است و احتمال حضور ایران در بازار جهانی و افزایش تولید دور از ذهن نیست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۰    
افزایش رتبه در گوگل برای همه سایت های اینترنتی حائز اهمیت است، زیرا بهبود رتبه می تواند مزیت های بسیار زیادی را برای سایت های اینترنتی به همراه داشته باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در نامه به معاونین خود نوشت: افزایش بستری ناشی از بی توجهیهای قبل از سفرها به خصوص بازارهای شلوغ ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
طاسی منطقه ای عموماً نوعی از دست دادن موها است که در هر سنی ممکن است رخ دهد. این بیماری معمولاً کچلی کوچک دایره مانندی را ایجاد می کند و در صورت، ابروها، مژه ها و ران ها قابل مشاهده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
ادویه ها خواص زیادی دارند مثلا برخی ادویه ها مانند زیره،هل و... به سوخت و ساز بدن سرعت می بخشند و باعث کاهش وزن می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کودکان و حتی نوزادان نیز مانند بزرگسالان به ویروس کرونا مبتلا می شوند. بیماری کووید 19 در کودکان علایم خفیف تری دارد اما شبیه به علایم بزرگسالان است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
برای تشخیص سلامت جوش صورت را مورد بررسی قرار دهید، این یکی از بهترین راه های تشخیص دلیل آکنه روی پیشانی ، چانه ، و گونه و ... می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
برخی از افراد نیز هستند که در گرمای تابستان هم به خوردن چای سیاه عادت کرده اند. خوردن زیاد چای سیاه می تواند شما را در طول روز با مشکلاتی همراه سازد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از فعالین سیاسی اجتماعی در پیامی درگذشت مادر شهیندخت مولاوردی را به وی تسلیت گفتند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۱۰   + ۳۶ سایت دیگر  
نزدیک به یک ماه تا ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم باقی مانده اما فضای سیاسی کشور نه تنها انتخاباتی نشده بلکه در غباری از تردید جریانات سیاسی برای اجماع بر سر کاندیداهای مورد توافق فرو ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۱۰   + ۴۱ سایت دیگر  
واردات واکسن کرونا از سوی بخش خصوصی، موضوعی است که چندی پیش از سوی رییس قوه مجریه کشور مطرح شد، حال باید پرسید بخش خصوصی چگونه می تواند به صورت ضابطه مند و شفاف اقدام به واردات واکسن کرونا کند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۱۰   + ۳۰ سایت دیگر  
یک گروه بین المللی از پژوهشگران با همکاری"مجید کاظمیان" و "بهداد افضلی" از دانشمندان ایرانی، توانستند یک واکنش سلولی غیرمنتظره را در ریه افراد مبتلا به کووید-19کشف کنند که می تواند عامل دشواری درمان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش و کمیته های مردمی یمن عصر جمعه از هدفگیری اماکن نظامی و حساس در فرودگاه بین المللی أبها در جنوب عربستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بازیکنان بارسلونا به ویژه آنهایی که با نیمار هم بازی بودند دوست دارند که این بازیکن بار دیگر پیراهن تیم را برتن کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال که از لیگ چین به ایران برگشته و علایم بی حالی و خستگی داشت، تست کرونا داده که نتیجه تست، منفی بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۱۰   + ۴۰ سایت دیگر  
لوکزامبورگ بالاترین سطح حداقل دستمزد را در جهان دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
پیشرفت یک جامعه وابسته به سلامت خانواده ها و سلامت خانواده ها در گروی سلامت زنان است؛ امروزه زنان به عنوان تولید کننده و تربیت کننده یک نسل، جایگاه ویژه ای در سیستم سلامت دارند و نقش مهمی در رشد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فوق تخصص جراحی لگن و مفصل ران بیمارستان آیت الله طالقانی نکروز سر استخوان ران را فرایندی پاتولوژیک ناشی از قطع جریان خون به استخوان برشمرد که با تشخیص زودرس می توان از عوارض آن جلوگیری کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس مطالعه جدید انجام شده توسط محققان دانشگاه متروپولیتن توکیو، مصرف بیش از حد گلوکز باعث کند و حتی متوقف شدن فرآیند عضله سازی و همچنین مانع رشد سلول های بنیادی عضلات اسکلتی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ملانونیچیا به تغییر رنگ صفحه ناخن در انگشت دست یا پا گفته می شود. این تغییر رنگ به طور معمول قهوه ای یا سیاه است و می تواند در یک یا تعداد بیشتری از ناخن ها رخ دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ماه رمضان و روزه داری همیشه با حال و هوای خاص معنوی، اثرات جسمانی بسیار زیادی دارد و در مطالعات متعددی نقش مؤثر روزه داری در بهبود بیماری های مختلف نشان داده شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
خرید ، شستشو و نگهداری چغاله بادام نکات خاص خود را دارد و همچنین زیاده روی در مصرف چغاله بادام عوارضی چون بیماری گوارشی ، حالت تهوع و سردرد را به همراه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
یبوست یه عارضه آزار دهنده و رایج است که روش های زیادی برای مقابله با آن وجود دارد، یکی از این روش ها نوشیدن آبمیوه است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
در سال های اخیر فضای مجازی به جولانگاه برخی سودجویان تبدیل شده و توانسته اند بسیاری از باورهای غلط را در ذهن مردم ایجاد کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
شش روز پس از درخواست وزیر بهداشت برای توقف یک هفته ای رفت و آمد با ترکیه، ستاد ملی کرونا به لغو تورهای ترکیه رأی داد، اما برای پروازهای آن هیچ محدودیتی اعمال نکرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی لیورپول اعتراف کرد تیمش بازی خوبی برابر رئال مادرید ایفا نکرد و رئال مادرید با شایستگی به صعود رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: مدت زمان رسیدن بر بالین بیمار در شهر تهران حدود 14 دقیقه است، اما در حال تلاش هستیم که با افزایش ناوگان موتوری و پایگاه های شهری این عدد را کاهش دهیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۷۰ سایت دیگر  
صندوق بین المللی پول در گزارش جدید خود اعلام کرد اقتصاد ایران سال گذشته رشد مثبت داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
استفاده از برخی دستورالعمل ها می تواند سلامت مغز را بیشتر کرده و با تقویت توانایی های شناختی، عملکرد این عضو حساس و مهم را تقویت کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
تا پیش از شیوع کرونا سبک زندگی ناسالم بیماری های کوچک و بزرگ زیادی را برای مردم ایجاد کرده بود اما اکنون وضعیت تاحدودی بهبود پیدا کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سرانه مصرف شیر در کشور یک سوم میانگین جهانی است و این موضوع می تواند پیامدهای بدی برای سلامت همه به خصوص کودکان داشته باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
فشار خون بالا چون بی علامت است مورد غفلت قرار می گیرد و فقط زمانیکه موجب عوارضی مانند سکته های مغزی و قلبی، خون ریزی در چشم و بینی و بیماری های کلیوی شود، فرد متوجه فشار خون بالای خود می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یکی از معضلات امروز جامعه ما تاخیر در سن ازدواج و فرزند آوری است که این افراد با افزایش سن پس از اقدام مواجه با مشکل در باروری طبیعی و ناچار به استفاده از روشهای کمک باروری می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۲۰   + ۳۸ سایت دیگر  
ویتامین های B برای تولید انرژی ضروری هستند و ویتامین B12 به طور خاص برای عملکرد مغز اهمیت دارد. مصرف ناکافی ویتامین B12 می تواند به مغز مه آلود یا بی حالی منجر شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
صبحانه مهمترین وعده غذایی انسان در طول روز است. میزان انرژی و کارآمدی انسان در ابتدا و طول روز بستگی به صرف صبحانه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
لورازپام باید طبق دستور پزشک مصرف شود. هرگز لورازپام را در مقادیر زیاد یا برای مدت زمانی طولانی تر از آنچه توسط پزشک تجویز شده است، مصرف نکنید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۵۰    
این شرکت بزرگ که همیشه فعال و در صحنه است، در جنگ جهانی دوم نیز بیکار ننشست و در طول جنگ برای ارتش کشورش، ژاپن، کامیون ساخت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت گفت: 50 درصد شهرستان ها در وضعیت قرمز و نارنجی شیوع کرونا قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
روان شناس بالینی گفت: اختلال افسردگی عمده با الگوهای فصلی که با نام اختلال عاطفی فصلی شناخته می شود، نوعی اختلال افسردگی مرتبط با تغییر فصل است که افراد مبتلا هر سال در زمان خاصی از سال به آن مبتلا ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۲۰   + ۳۵ سایت دیگر  
همزمان با شیوع کروناویروس جدید در سراسر جهان، بدیهی است که در کنار تلاش برای دستیابی به روش های موثر و سریعِ مقابله با این همه گیری ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان در ادامه سفر به آسیای مرکزی با همتای قرقیزستانی خود دیدار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با اشاره به روند انجام کارآمایی بالینی واکسن کرونا کووپارس، گفت: برنامه ریزی ما برای تولید انبوه واکسن از اواخر مرداد ماه است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
واکسن های استرازنکا-آکسفورد، کوواکسین بهارات هند و سینوفارم چین سه واکسنی هستند که موفق به کسب مجوز مصرف اضطراری در ایران شده اند تا همگام با مطالعات ساخت واکسن داخلی در کشور و توسط مؤسسات متعدد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
یک دیپلمات پیشین کشورمان تاکید کرد: از اروپا انتظار می رود که نقش سازنده ای را در نشست وین ایفا کند، این نقش سازنده می تواند متقاعد کردن آمریکا برای لغو کلیه تحریم های ایران باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو در اظهاراتی پس از جلسه 6 ساعته دادگاه رسیدگی به پرونده فساد وی، دادستانی کل رژیم صهیونیستی را به "کودتا " علیه خود و حذف اسناد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
یک روانشناس با اشاره به آزارهای کلامی و رفتاری برخی افراد نظیر متلک، تمسخر و تحقیر هنگام تعامل با دیگران و اثرات روانی و جسمانی آن بر روی دیگران گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور کمیسیون های تخصصی سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: بیشترین شکایات از کادر بهداشت و درمان به ترتیب از جراحان زنان و زایمان، دندانپزشکان و جراحان عمومی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فسوترودین دارویی است که برای درمان مثانه بیش فعال تجویز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
شناسایی همه عواملی که می تواند بر سطح ویتامین D بدن شما تاثیر بگذارد، دشوار و پیچیده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
دکتر محمدهادی مطلبی متخصص بیماری های عفونی درباره وضعیت این روزهای مبتلایان و بستری های شهرستان گراش گفت: متاسفانه در گراش نیز همانند سایر نقاط کشور، شاهد افزایش بیماران بستری در بخش تنفس هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۱    
اقامت در ویلایی لوکس و مجهز به تنهایی می تواند تجربه سفری دل انگیز و هیجان انگیز را برای شما رقم بزند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
کسانی که دچار ترشح پشت حلق می شوند، غالبا با علائمی نظیر احساس وجود ترشحات مخاطی در قسمت پشتی حلق، تلاش برای بیرون راندن این ترشحات و همچنین سوزش و درد گلو رو به رو خواهند شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۳۶ سایت دیگر  
نتایج یک تحقیقات در نشریه پزشکی "اوپن هرت" نشان می دهد که میزان "حمله قلبی" همزمان با تغییر در ساعت رسمی در ابتدای فصل بهار به میزان 24درصد افزایش یافته است!
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ما می توانیم پروتئین ها را از جهت منشاءی که دارند به دو دسته حیوانی و گیاهی تقسیم کنیم. پروتئین حیوانی نسبت به پروتئین گیاهی از کیفیت بالاتری برخوردار است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
"کبد چرب" در انواع و اقسام خود، پروسه درمان ساده و بدون عارضه ای بر اساس دستورات طب سنتی دارد و در اکثر موارد در صورت رعایت برخی تدابیر ساده و پرهیزات ارائه شده از سوی طبیب ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
یک فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی به بیان توضیحاتی در خصوص علائم آلرژی فصل بهار و تفاوت آن با کرونا پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مقامات بهداشت استرالیا در تازه ترین اظهارات خود اعلام کردند، مورد لخته شدن در داوطلب واکسن آسترازنکا مربوط به همین واکسن است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
برای جبران کمبود آهن و تامین خون مورد نیاز بدن میوه هایی چون انار ، موز ، سیب ، آلو ، پرتغال و ... بهترین رژیم غذایی هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
خوردن برخی خوراکی ها پس از گذشت تاریخ مصرفشان می تواند خیلی خطرناک باشد مانند میگو،تخم مرغ و...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
در مقاله زیر به 6 روشی می پردازیم که با استفاده از آن ها می توانیم بازده تنفس خود را بیشتر کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
گذاشتن یک حبه سیر زیر بالش، یک روش قدیمی و ساده برای داشتن خوابی عمیق و باکیفیت است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه عربستان در مصاحبه ای ضمن "قوی" خواندن روابط کشورش با ایالات متحده، دیدار مخفیانه محمد بن سلمان با نتانیاهو را رد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۳۱   + ۷۸ سایت دیگر  
دیوان محاسبات اعلام کرد که موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان را به صورت جدی پیگیری می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
مهاجم پاری سن ژرمن غیبت لواندوفسکی در دیدار برابر تیمش را خبری خوشحال کننده دانست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
یک منتقد تلویزیونی سریال های نوروز1400 تلویزیون را نسبت به چند سال اخیر پرفروغ تر دانست و به تفکیک، درباره هر کدام از چهار سریال نوروزی نقدهایی را مطرح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
از نخ دندان و مسواک برای از بین بردن پلاک های مضر بین دندان ها استفاده می شود که باید بدانیم قبل مسواک زدن از نخ دندان استفاده کنیم یا بعد آن که تاثیر بیشتری داشته باشد
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
در یک دادرسی قانونی دو دهه پیش، از مایکل زیمانچیک، مدیر اجرایی غول دخانیات فیلیپ موریس خواسته شد که اعتیاد را تعریف کند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۱   + ۳۷ سایت دیگر  
قطع فعالیت های ورزشی در دوران شیوع ویروس کرونا باعث چاقی، اضافه وزن بدن و یا موجب لاغری و ضعف عضلات (آتروفی) در افراد می شود و دوری از کم تحرکی در راستای تقویت سیستم ایمنی بدن و مقابله با ویروس کرونا ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
پیرسینگ با سوراخ کردن گوش آغاز و کم کم دامنه اش وسیع و وسیع تر شد تا اینکه کار به سوراخ کردن زبان، بینی، ناف و ... کشید ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
احتمالا همه د یابتی ها این را می د انند که بیماری شان د ر بلند مد ت، تهد ید ی برای سلامت چشم شان است. د ر این مقاله به برررسی تاثیر د یابت بر بینایی و چشم می پرد ازیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
تاخت و تاز کرونا در ابتلاء و گرفتن جان از مردان حکایت از ضرورت توجه بیشتر به سلامت جسمی و روحی آنان و کشیدن خط بطلان بر این فرهنگ "مرد باید که در کشاکش دهر، سنگ زیرین آسیاب باشد" دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
استاد بیماری های چشم گفت:چون فصل بهار، فصل گرده افشانی در درختان و گلهاست؛ معمولا اینها آلرژن هستند و گرده ها روی پلکها و مژه ها می نشینند، وارد ترشحات چشم شده و باعث تحریک، قرمزی و خارش چشم می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مصرف یک داروی گیاهی به علت خواص درمانی زیاد برای جلوگیری از بروز سرطان تاثیر دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
دوران کودکی معمولا دوره ای شاد در زندگی تصور می شود اما مطالعات نشان می دهد که حدود دو تا سه درصد کودکان شش تا 12 سال می توانند دچار علائم افسردگی جدی باشند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
آبلیمو خواص شگفت انگیزی برای سلامت دارد اما مصرف بیش از حد آن می تواند موجب عوارض جانبی خطرناکی برای سلامت افراد شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
کمبود رطوبت، هوای سرد (فضای باز) و گرمای داخلی هوا باعث از بین رفتن غشای مخاطی داخل سوراخ های بینی می شود. و می تواند سوراخ های بینی و سینوس های خشک، احساس گرفتگی را برای شما ایجاد کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مشکلاتی که ممکن است با افزایش سن در بینایی پیدا شود، مگس پران است، یعنی دیدن رشته ها، قطعات و ذرات نامشخصی که در سراسر میدان بینایی شناور هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
هافبک رئال مادرید خوشحال است که بعد از مدت ها توانست با پیراهن رئال مادرید گلزنی کند. او امیدوار است که تیمش بتواند برابر لیورپول و بارسلونا هم پیروز شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۱۱   + ۸۰ سایت دیگر  
معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در استان تهران با اشاره به افزایش تعداد موارد بستری و سرپایی بیماران کووید19 در تهران ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۱۱   + ۴۴ سایت دیگر  
رییس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتای ناجا نسبت به کلاهبرداری از شهروندان درپوشش ابلاغیه الکترونیک هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
جلسه های ادبی و کتاب خوانی در حالی این روزها بخشی از روم های شبکه اجتماعی کلاب هاوس را به خود اختصاص داده اند که در سال های اخیر به دلایل مختلفی اغلب به تعطیلی کشیده شدند و چراغ بخش باقی مانده از آن ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس مسایل بین الملل گفت: برخلاف تصوراتی که در جامعه مطرح می شود معتقدم تفاهم بلندمدت ایران و چین تکرار تاریخ روابط خارجی ایران نیست بلکه بیشتر در چارچوب تغییرات جدید نظام بین الملل قابل فهم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۸۷ سایت دیگر  
رییس جمهور با اعلام اینکه مراسم مذهبی در ایام ماه رمضان در مناطق آبی و زرد با رعایت پروتکل های بهداشتی قابل انجام است تاکید کرد: در مناطق نارنجی و قرمز هم این امر ممنوع خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۱۱۱ سایت دیگر  
رییس کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا، با اشاره به تاثیر تحریم ها بر تولید واکسن های ایرانی کرونا، گفت: با این حال پیش بینی ما برای آغاز واکسیناسیون همگانی کرونا از حدودا مهرماه سال جاری است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۶۰ سایت دیگر  
بر اساس آخرین قیمت های اوراق مسکن، متاهل های ساکن تهران برای این اوراق باید 27 میلیون و 72 هزار تومان پرداخت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
خانواده تئاتر بعد از یک سال سخت و نفس گیر، سال 1400 را با این امید آغاز کردند که شرایط قدری مساعدتر شود و فعالان این حوزه کمتر به درِ بسته بخورند با این حال در میانه تعطیلات نوروزی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۶۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه در حال حاضر ویروس جهش یافته کرونای انگلیسی تقریبا در تمام کشور گردش پیدا کرده است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
همانطور که شیوع ویروس کرونا ادامه دارد و به طور مداوم از فردی به فرد دیگر در سراسر جهان انتقال می یابد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مقام های یونان، ترکیه را به تلاش برای تحریک این کشور از طریق تلاش برای فرستادن قایق های حامل مهاجران به سمت آبهای یونان متهم کردند؛ ادعایی که آنکارا قویا رد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
فوتبال پر از افرادی است که از نژاد پرستی آسیب دیده اند و همچنین افرادی که چه خواسته و چه ناخواسته آسیب رسانده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
توافق راهبردی ایران و چین امضا شد. البته مجلس موجود ایران در عمل فاقد جایگاهی است که در این باره ورود کند و اطلاعات مفیدی را در اختیار افکار عمومی قرار دهد
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۰    
امضا و اعلام برنامه جامع همکاری ایران و چین موج گسترده ای از اعترض های مردمی را به وجود آورد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
شواهد بسیاری حکایت از آن دارند که سال پیش روی با گشایش های فراوانی همراه است. شواهدی که این کلام امیرالمومنین علیه السلام را به ذهن می نشاند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۲:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
دولت امسال در کنار واریز یارانه نقدی باید به خانوارهای ساکن مناطق فاقد لوله کشی گاز طبیعی به طور میانگین یارانه ای معادل 33 کیلو گاز مایع در هر ماه پرداخت کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۲:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
هر یک از وزرای کابینه دولت برای نشستن بر کرسی وزارت در گام اول نیازمند تایید سوابق و برنامه های خود از سوی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و اخذ رای اعتماد از مجلس هستند که در ادامه کار نیز ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
از روزی که مشروطه خواهان به رهبری چهره های سرشناس مذهبی و بازاریِ هم عصرِ سلسله قاجار برای تفهیم خواسته خود مبنی بر لزوم مشارکت مردم در سرنوشت خود و تاسیس نظام سیاسی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۵۰   + ۵۷ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به افزایش بار بیماری کرونا در سطح کشور، گفت: پیش بینی می کنم یک هفته تا 10 روز بعد از تعطیلات عید افزایش شدیدتر بار بیماری را خواهیم داشت و این بر لزوم افزایش ...
مشاهده نتایج بیشتر...