جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۸:۳۹Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری تقریب - تقریب (taghribnews.ir)

خبرگزاری تقریب 29 اسفند 1393 خبرگزاری تقریب 29 اسفند 1394 خبرگزاری تقریب 30 اسفند 1395 خبرگزاری تقریب 26 آبان 1396 خبرگزاری تقریب 1 فروردین 1399 خبرگزاری تقریب 29 اسفند 1400 خبرگزاری تقریب 31 فروردین 1401 خبرگزاری تقریب 31 اردیبهشت 1401 خبرگزاری تقریب 31 خرداد 1401 خبرگزاری تقریب 31 تیر 1401 خبرگزاری تقریب 31 مرداد 1401 خبرگزاری تقریب 1 شهریور 1401 خبرگزاری تقریب 30 مهر 1401 خبرگزاری تقریب 30 آبان 1401 خبرگزاری تقریب 1 آذر 1401 خبرگزاری تقریب 2 آذر 1401 خبرگزاری تقریب 3 آذر 1401 خبرگزاری تقریب 4 آذر 1401 خبرگزاری تقریب 5 آذر 1401 خبرگزاری تقریب 6 آذر 1401 خبرگزاری تقریب 7 آذر 1401 خبرگزاری تقریب 8 آذر 1401 خبرگزاری تقریب 9 آذر 1401 خبرگزاری تقریب 10 آذر 1401 خبرگزاری تقریب 11 آذر 1401 خبرگزاری تقریب 12 آذر 1401 خبرگزاری تقریب 13 آذر 1401 خبرگزاری تقریب 14 آذر 1401 خبرگزاری تقریب 15 آذر 1401 خبرگزاری تقریب 16 آذر 1401 خبرگزاری تقریب 17 آذر 1401 خبرگزاری تقریب 18 آذر 1401 
  ۲ دقیقه پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به توییتهای مداخله جویانه برخی کشورها و مقامات اروپایی، در رشته توییتی از این کشورها خواست از میزبانی و پشتیبانی و تشویق تروریستها دست بردارند.
  ۳۸ دقیقه پیش    
استاد حوزه علمیه قم، بیان کرد: بنابر دستور خدای متعال در قرآن کریم، همانگونه که باید با مسلمان بسیار مشفق و مهربان بود و طرف مقابل را طبق شرع اسلام و امور مسلمین سوق داد ...
  ۲ ساعت پیش    
نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان این واقعیت که بزرگترین رهاورد جمهوری اسلامی استقلال و آزادی است، تاکید کرد: سازمان های جاسوسی آمریکا، اسرائیل ...
  ۳ ساعت پیش    
مسلمانان باید با قرار گرفتن در محیط فکری و دینی و مباحثه اعتدالی، ظرفیت خود را برای مواجهه با عقاید مخالف به دست بیاورند.
  ۳ ساعت پیش    
امام جمعه مینودشت، گفت: شهادت در آخرالزمان افراد خوب امت اسلامی را گلچین کرده و با خود به بهشت برین الهی می برد.
  ۵ ساعت پیش    
استاد سطوح عالی حوزه عملیه قم، یبان کرد: همانگونه که ملت ها اهتمام ویژه ای در رسیدگی به مسائل مادی داشته و دارند ...
  ۷ ساعت پیش    
تنها چیزی که در این جهان مبنای اصلی وحدت و همبستگی مسلمانان به شمار می آید و سبب به وجود آمدن همدلی و روابط مسالمت آمیز می شود، توجه به حق و پروردگار عالم است
  ۷ ساعت پیش    
دانلود فایل ویدیو
  ۷ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان گرگان، گفت: مرکز علمی و پژوهشی جامعه المصطفی العالمیه نهادی پیشرو در ترویج و گسترش اندیشه و فرهنگ تقریب مذاهب است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بمناسبت ایام فاطمیه مراسم شب شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) با حضور و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین علی خورشیدی امام جمعه شهرستان بیجار در مسجد فاطمیه بیجار گروس برگزار گردید.
  ۸ ساعت پیش    
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برضرورت تقویت نقش علما و نخبگان دینی در رفع ظلم و رسوا ساختن ظالمان تاکیدکرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی ضمن تاکید بر مردمی و باشکوه برگزار شدن دهه بصیرت، عنوان کرد: در این ایام که جامعه دچار تردید و آشفتگی است ...
  ۹ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کردستان از دستگیری عامل سنگ پرانی به خودروهای عبوری در "کامیاران" خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
امام جمعه شهر گالیکش در استان گلستان، گفت: بزرگترین حلقه مفقوده ای که امروزه دنیا و بشریت از آن رنج می برد، نداشتن ارتباط با خداوند است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
علی ارباش، فرهنگ و تمدن مشترک میان دو ملت را دلیل تداوم همکاری مشترک دانست و گفت: ایران و ترکیه سوابق فرهنگی و دینی بسیار خوبی دارند که امیدواریم در آینده گسترش یابد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس ادیان و مذاهب اداره کل تبلیغات اسلامی کرمانشاه گفت: دشمن با استفاده از روش های نرم و حتی نظامی به دنبال به راه انداختن یک تقابل مذهبی و بین ادیانی در کشور است ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
منابع محلی از شهادت یک جوان فلسطینی در غرب رام الله به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست خبر می دهند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرگان، گفت: هیئات و مراکز مذهبی کانونی مهم برای انجام و تحقق جهاد تبیین است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین دکتر شهریاری تاکید کرد: آمریکا با اسلام گرایان افراطی در سوریه درصدد ایجاد شکاف در دنیای اسلام بود، اما همکاری ایران و روسیه سبب توقف رشد تفکر افراطی در سوریه و دنیای اسلام شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اعضای پارلمان لبنان امروز در نهمین نشست برای انتخاب رئیس جمهور جدید این کشور به اجماع نرسیدند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۱۵    
رئیس اداره دینی مسلمانان و رئیس شورای مفتیان روسیه با اشاره به تحریم های غرب علیه ایران و روسیه، گفت: این در حالی است که قدرت های خارجی درصدد ایجاد شورش در ایران برای جدایی ما هستند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیمی رئیسی رئیس جمهور کشورمان با بیان این که روسیه امروز الگوی موفقی از گفت و گوی ادیان ابراهیمی و مذاهب اسلامی است ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: انقلاب اسلامی به پشتوانه اسلام و تایید مردم در عرصه جهانی پای در عرصه وجود نهاد، بنابراین استکبار با موجودیت انقلاب اسلامی مشکل دارد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۵    
شیخ راویل عین الدین با تاکید بر اینکه اصول نظم جهانی باید بر مبنای عدالت باشد، تصریح کرد:توانایی برقراری عدالت ویژگی مسلمانان است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور با ذکر نام انبیاء و اولیای الهی که در قرآن کریم از آنها با عنوان صدیق یاد شده است، اظهار داشت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شیخ راویل عین الدین رئیس اداره دینی مسلمانان و رئیس شورای مفتیان روسیه صبح امروز قبل از آغاز هجدهمین مجمع بین المللی مسلمانان از دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی استقبال کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۶    
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، از نمایشگاه کتاب بنیاد مطالعات اسلامی ابن سینا در روسیه بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۰    
اندیشمند نیجریه ای تاکید کرد: خداوند از طریق وحی و فرستادن پیامبر اکرم (ص) ارزش های دینی و راهکارهای محقق کردن هدف اتحاد و همگرایی را تعیین فرموده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برای شرکت در هجدهمین مجمع بین المللی مسلمانان وارد روسیه شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۱۵    
مُدرس سطح عالی و خارج حوزه علمیه قم، بیان کرد: اسلام دین رحمت ، وحدت و دوستی است؛ باید مشترکات را در تمام جوامع اسلامی مدنظر داشته و در جهت دوستی و مودت امت اسلامی برنامه های خود را تنظیم نماییم تا ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۰    
نویسنده موریتانیایی تاکید کرد: هر اندازه مسلمانان به سمت وحدت گام بردارند، دشمنان اسلام بر تلاش های تبلیغاتی خود برای منحرف کردن مسلمانان از مسیری که در پیش گرفته اند، می افزایند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۰۲    
امام جمعه موقت کرمانشاه گفت: باید ضمن حفظ تحکیم وحدت بین مسلمین تلاش های بسیاری برای تقریب بیشتر بین مذاهب اسلامی داشته باشیم تا به یک وحدت درست و اصولی که مدنظر قرآن و رسول اکرم(ص) است، برسیم.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
براساس توافقی بین حزب افراطی اتحاد یهودیت توراتی با حزب لیکود به ریاست بنیامین نتانیاهو، اداره قدس اشغالی به این حزب افراطی سپرده خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
جمعی از گردشگران ویتنامی با حضور در حرم مطهر بانوی کرامت ضمن آشنایی با زندگانی و جایگاه حضرت معصومه (س) از ابنیه تاریخی این بارگاه نورانی بازدید کردند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۴:۲۷   + ۱۲۴ سایت دیگر  
مرکز ملی فضای مجازی در نامه ای به مارک زاکربرگ نسبت به سوءرفتار اینستاگرام اعتراض کرد و به شرکت متا اولتیماتوم داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۳:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
کمیته روابط خارجی سنای آمریکا با تصویب قطعنامه ای در حمایت از اغتشاشات در ایران، خواستار اعمال تحریم های بیشتر علیه جمهوری اسلامی ایران به بهانه نقض حقوق بشر شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۲:۴۰   + ۶۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به افزایش 2 برابری سود سهام عدالت نسبت به سال گذشته، گفت: قرار بر این است تا سود سهام عدالت در 2 نوبت واریز شود که امیدواریم نوبت نخست آن تا اواسط دی ماه و نوبت دیگر ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۱:۴۵    
معاون سخنگوی سازمان ملل از اجرای حکم اعدام در ملأ عام در افغانستان ابراز نگرانی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: برای ایجاد گروهک های تروریستی و مسلح، مستکبرین و دشمنان جهان اسلام نیازمند استحاله فکری جوانان مسلمان بودند ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت یوم الله 9 دی با اشاره به اهمیت برنامه های تبیینی و حفظ دستاوردهای حماسه نهم دی گفت: خط اول جهاد تبیین دشمن شناسی است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مقام ارشد رسانه های تصویری و انتشارات وزارت اطلاع رسانی پاکستان با تاکید بر لزوم توسعه مراودات فرهنگی و هنری با جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت کشور دولت موقت طالبان در افغانستان امروز گفت: هیچ گروه تروریستی در افغانستان حضور و فعالیت ندارد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۲:۳۶   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور در اجرای مصوبه 27 مرداد 1397 شورای عالی هماهنگی اقتصادی، دکتر سپهر خلجی، رئیس شورای اطلاع رسانی دولت را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۲:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران، نقش حضرت فاطمه زهرا (س) در اسلام را جهاد تبیین و افشاگری در برابر دشمنان دین خداوند معرفی کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب نیز تأکید بر جهاد تبیین دارند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۱:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران در نامه ای به رئیس جمهور، از توجه و پیگیری های وی برای حل مشکلات بازاریان قدردانی کرد و خواستار حضور مستمر آیت الله رئیسی در جمع اصناف برای شنیدن صدای آنها شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۱:۲۵    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: گروه جهادی فضیلت مرکز نخبگان و دانش پژوهان شاهد و ایثارگر، ویزیت رایگان بیماران را در شهرستان میناب آغاز کرده اند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان شرکت شهرک های صنعتی هرمزگان و دانشگاه جامع هرمزگان به منظور تامین نیازهای فناورانه امضا شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صداوسیما در حکمی طاهره کلانکی را به سمت مشاور امور زنان و خانواده رسانه ملی منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اولین همایش صحنه نهایی در نبرد تمدن ها توسط مؤسسه منتظران منجی (ع) و با محوریت تبیین ذات قدسی انقلاب و نقش آن در تمدن نوین اسلامی برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون استاندار هرمزگان و فرماندار ویژه میناب گفت: دانشگاه ها باید مکانی برای ارائه راه حل جهت رفع مسائل مختلف کشور باشد و در این خصوص باید جلسات تخصصی با حضور نخبگان دانشگاهی برگزار شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت رزمندگان اسلام استان هرمزگان گفت: مراسم عزاداری ایام فاطمیه اول با سخنرانی آیت الله احمد خاتمی در آستان مقدس امامزاده سید مظفر(ع) بندرعباس برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر انجمن نخبگان جهان اسلام خطاب به دانشجویان گفت: تحت تأثیر جوسازی رسانه ای غربی ها قرار نگیرید؛ چراکه کشورهای غربی درگیر بحران اقتصادی بوده و زمین گیر شده اند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۴۲    
نماینده ولی فقیه در هرمزگان با اشاره به تعبیری از شهید بهشتی که دانشجو را مؤذن جامعه می داند، گفت: امروز باید رسالت دانشجو وقت شناسی باشد تا بتواند جامعه را بیدار نگه دارد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اختتامیه نهمین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد قشم در تالار آیینه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۵۰    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز هرمز گفت: روز دانشجو، روز مقاومت، روز استکبار ستیزی و مطالبه گری است، اما مطالبه گری با توهین، تحقیر، افترا و کوچک شمردن انسان ها صورت نمی گیرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: مبنای گفتگو در جامعه باید قانون و احترام به نهاد های قانونی و تکیه بر نظر و گزارشات کارشناسی باشد تا بحث ها به سرانجام برسد و آینده بهتری برای کشور ساخته شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۲۱   + ۶۰ سایت دیگر  
طی درگیری مسلحانه مرزداران با اشرار مسلح در مرزهای شمالی استان سیستان و بلوچستان، یکی از دلاور مردان هنگ مرزی زابل به شهادت رسید.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن ایام سوگواری سالروز شهادت حضرت زهرا (س)، ویژه برنامه های عزاداری در حرم مطهر حضرت رضا (ع) تشریح شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد امام رضا (ع) با بیان اینکه جشنواره ملی رضوی در 15 استان برگزار می شود، گفت: دوره شانزدهم جشنواره شامل چهار بخش بین الملل و 12 بخش ملی است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه سوریه با گیرپدرسون نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه و هیئت همراهش دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان در پیامی توئیتری به پیروزی تیم ملی مغرب برابر اسپانیا و مراسم جشن و شادی آنها با پرچم فلسطین، واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۳۲   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در تشریح رویکرد مقام معظم رهبری به مقوله محیط زیست، از نامه مهم آیت الله خامنه ای به فرمانده سپاه در بحبوحه جنگ رونمایی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۵    
نماینده سازمان همکاری اسلامی و نماینده سازمان ملل متحد در امور فلسطین و قدس در مورد خسارات ناشی از ساخت دیوار حائل در فلسطین گفتگو کردند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
برنامه باران به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) چهارشنبه 16 آذر به صورت ویژه ای روانه آنتن می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۶    
سازمان های اسلامی در هلند نسبت به طرح نظارت وزارت آموزش و پرورش بر مراکز حفظ قرآن کریم در این کشور اعتراض کردند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مشاور عالی فرمانده کل سپاه با اشاره به عملیات های ترکیبی دشمن برای انحراف حرکت دانشجویی گفت: ملت ایران و دانشجویان شعار مرگ بر آمریکا را با صلابت تر از گذشته سر خواهند داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۲    
آیت الله سیدعلی سیستانی مرجع عالیقدر شیعیان عراق در دیدار با میگل انجل موراتینوس نماینده دبیرکل سازمان ملل متحد مشکلات ملت های جهان را ناشی از فشار ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
همایش گام دوم شورای عالی انقلاب فرهنگی در مسیر تحول مقارن با سی و هشتمین سالگرد تأسیس شورا، روز شنبه 19 آذر با حضور رئیس جمهور برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به واقعیت موجود که کشورهای غربی در حال بهبود بخشیدن رابطه ی اسرائیل با دیگر کشورهای عربی جهان هستند ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عمار حکیم رئیس ائتلاف نیروهای ملی عراق با بیان این که داعش آینه تمام نمای حکومت صدام است، خواستار مطرح کردن جنایات این گروه تروریستی در صحنه بین الملل شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
هجدهمین مجمع بین المللی مسلمانان از تاریخ 16 تا 19 آذر ماه 1401 با حضور دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، در روسیه برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۲   + ۵۱ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان گفت: جامعه دانشجویی باید با تداوم حضور مومنانه در صحنه و حفظ روحیات انقلابی، آرمان خواهی را در فضای فکری جامعه حاکم کنند و دشمنان این مردم شریف را از عداوت خود پشیمان سازند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت الاسلام والمسلمین سید محمدحسن ابوترابی فرد در مصلای امام خمینی(ره) اقامه می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان از اتمام مطالعات آبرسانی به 924 روستای این استان از منابع آبی پایدار خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از انتشار پیامک جعلی هشدار وقوع زلزله در پایتخت خبر داد و از شهروندان می خواهیم آرامش خود را حفظ کرده و به پیام های جعلی توجه نکنند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
شصت و ششمین جلد از کتاب فهرست نسخ خطّی سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران توسط معاونت پژوهش و منابع دیجیتال سازمان اسناد و کتابخانه ملّی جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۹    
پس از شکایت شبکه الجزیره درمورد شهادت شیرین ابوعاقله ، خبرنگار این شبکه به دادگاه کیفری بین المللی لاهه، ایتمار بن غفیر ، صهیونیست تندرو، خواستار اخراج تمامی خبرنگاران شبکه الجزیره از اراضی اشغالی شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره زینب جوهر عصمت به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) به همت جمعیت کشافة المهدی(عج) در شهر صیدا واقع در جنوب لبنان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
نفت دیروز و امروز با کاهش قابل توجه قیمت مواجه شده و قیمت هر بشکه نفت برنت به 79 دلار رسید.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
از 15 کتاب حمایت شده طرح گرنت به زبان ترکی در غرفه جمهوری اسلامی ایران در سی ونهمین نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول رونمایی شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دولت اندونزی در تلاش برای تبدیل شدن به قطب صنعت حلال جهانی تا سال 2024، همکاری با نیوزیلند درباره تولید محصولات حلال را بررسی می کند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دانلود فایل ویدیو
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۸   + ۲۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مهرداد بذرپاش به عنوان وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی رای اعتماد دادند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
همراه سراهای سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی، آماده میزبانی از همراهان بیمار در شب های سرد پاییزی و زمستانی هستند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۴   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به اینکه دانشگاه های ما امروز سرمنشاء همه پیشرفت ها در کشور هستند و از این جهت دشمن به دنبال تعطیل کردن دانشگاه ها برآمد ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه با اشاره به وفور آرای صادره از هیات عمومی دیوان عدالت اداری گفت: برای پیشگیری از صدور بخشنامه ها و آیین نامه های خلاف قوانین و مقررات بهتر است در زمان تغییر دولت ها ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۱    
بازیکنان تیم ملی مراکش پس از کسب پیروزی 3 بر صفر در برابر اسپانیا در رقابت های جام جهانی 2022 قطر، با در دست داشتن پرچم فلسطین، بر مخالفت خود با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تاکیدکردند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: طرح مسکن خانوارهای دارای 2 معلول به بالا به بیش از 13 هزار نفر رسیده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۵۷   + ۶۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: خون سرخ این شهدا و تمامی پویندگان راه آزادی و استقلال ایران لکه ننگ ابدی بر پیشانی دولت کودتاچی آمریکا و رژیم دست نشانده آنها و تمامی افراد خائنی است که منافع استعماری ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۵۱    
رئیس مجمع نمایندگان و فضلای حوزه علمیه قم، بیان کرد: تفرقه و تشتت می تواند یکی از راه هایی باشد که بتوانند در بین امت اسلامی اختلاف ایجاد کنند؛ رسانه ها ...
مشاهده نتایج بیشتر...