چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۲۱:۲۱Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری تقریب - تقریب (taghribnews.ir)

خبرگزاری تقریب 29 اسفند 1393 خبرگزاری تقریب 29 اسفند 1394 خبرگزاری تقریب 30 اسفند 1395 خبرگزاری تقریب 26 آبان 1396 خبرگزاری تقریب 1 فروردین 1399 خبرگزاری تقریب 31 فروردین 1400 خبرگزاری تقریب 1 اردیبهشت 1400 خبرگزاری تقریب 31 خرداد 1400 خبرگزاری تقریب 16 تیر 1400 خبرگزاری تقریب 31 شهریور 1400 خبرگزاری تقریب 30 مهر 1400 خبرگزاری تقریب 30 آبان 1400 خبرگزاری تقریب 1 آذر 1400 خبرگزاری تقریب 2 آذر 1400 خبرگزاری تقریب 3 آذر 1400 خبرگزاری تقریب 4 آذر 1400 خبرگزاری تقریب 5 آذر 1400 خبرگزاری تقریب 6 آذر 1400 خبرگزاری تقریب 7 آذر 1400 خبرگزاری تقریب 8 آذر 1400 خبرگزاری تقریب 9 آذر 1400 خبرگزاری تقریب 10 آذر 1400 
  ۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
نشست شورای فرهنگ عمومی استان کردستان امروز 10آذر ماه 1400 با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برگزار شد.
  ۳۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: خوشبختانه هیچ مشکلی بین شیعه و سنی در استان وجود ندارد.
  ۴۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کردستان از دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی خواست که مشکل وضعیت معیشتی روحانیون کردستانی را در جلسات کشوری منعکس و پیگیری کند چراکه علمای این خطه از سرزمین اسلامی همواره ...
  ۵۰ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: این مجمع در راستای ایجاد تقریب بین مذاهب اسلامی، تشکیل امت واحده و تقویت وحدت اسلامی تلاش می کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان نوشت: رژیم اسرائیل بار دیگر دست به کار شده و برای مسموم کردن مذاکرات وین در شیپور دروغ می دمد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نشست چگونگی ارائه و بررسی پرونده پاسداری از هنر خوشنویسی ایران برگزار شد . این پرونده قرار است تا چند روز دیگر توسط اعضای کمیته میراث ناملموس یونسکو بررسی و ثبت شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه با انتقاد از رفتار آمریکا در خصوص عدم تمدید روادید کارکنان سفارت این کشور در واشنگتن، گفت که دیپلمات های آمریکایی نیز باید مسکو را تا پایان ژانویه 2022 ترک کنند.
  ۲ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان هرگونه ارتباط نظامی جمهوری اسلامی ایران با یمن را تکذیب کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور پس از رأی اعتماد هیات وزیران به استاندار جدید خراسان شمالی، گفت: باید از ظرفیت های این استان برای توسعه و بهبود وضعیت اقتصادی به خوبی استفاده شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
روز شنبه خورشید گرفتگی کامل 2021 میلادی اتفاق می افتد و ساکنان نیمکره جنوبی زمین قادر به رصد آن خواهند بود.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف نیروهای ملی عراق ، امروز(چهارشنبه) با یک هیئت از کلیسای ارامنه ارتدکس در عراق به ریاست افاک اسادوریان ، دبیر کل مجمع کلیساهای عراق دیدار کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی عراق در دیدار با فرمانده ناتو در این کشور ضمن تاکید بر توان نیروهای عراقی در مقابله با داعش، بر خروج نیروهای رزمی بیگانه از عراق تاکید کرد.
  ۳ ساعت پیش    
عیساوی فریج وزیر همکاری منطقه ای رژیم صهیونیستی پیشنهاد داد که فرودگاهی در منطقه فرودگاه قدیم شهر قدس احداث شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
علی باقری کنی مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران امروز (چهارشنبه) در ادامه رایزنی های دیپلمات فشرده در وین با نمایندگان سه کشور اروپایی عضو برجام دیدار کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: رهبر معظم انقلاب در دیدار دانشجویی اربعین امسال ...
  ۴ ساعت پیش    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: فضای امامزاده ها و اماکن مذهبی برای کمک به اشتغال و کارآفرینی معلولان رایگان در اختیار بهزیستی قرار می گیرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۵۵ سایت دیگر  
گزارش های روزانه وزارت بهداشت نشان می دهد که در شبانه روز گذشته 374 هزار و 656 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
بر اثر واژگونی یک قایق به دلیل ازدحام جمعیت در نیجریه، 29 نفر عمدتا کودک جان خود را از دست دادند. از میان 76 سرنشین این قایق تاکنون 7 تن نجات یافته اند و جستجو برای نجات بقیه 42 مسافر دیگر در روز ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کمیته ای در سازمان ملل در جلسه امروز (چهارشنبه ) خود اعلام کرد نمایندگان دولت های طالبان و میانمار احتمالا نمی توانند امسال در جمع 193 عضو این سازمان باشند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام منوچهر عسگری گفت: بهترین الگو برای نسل های کنونی جامعه ما به ویژه جوانان، شهدا، ایثارگران و جانبازان هستند.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی گفت: فراکسیون اهل سنت مجلس به دنبال برجسته سازی مباحث مشترک بوده و اگر اختلافات جرئی هم وجود داشته باشد طبیعی است و در تمامی جوامع وجود دارد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
برخی رسانه های منطقه گزارش کردند که ارتش وابسته به منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن و جنبش انصار الله، قرارداد جدید مبادله 22 اسیر را در استان مأرب در شمال شرقی یمن امضا کرده اند.
  ۶ ساعت پیش    
تحلیل گر صهیونیست از درخواست ملتمسانه اسرائیلی ها از آمریکا برای برنداشتن تحریم های ایران خبرداد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: با وجود همه تلاشهایی که برای برقراری عدالت در کشور شکل گرفته است ...
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران و نخست وزیر سوریه امروز چهارشنبه در دمشق، افزایش تبادل تجاری و افق های گسترده تر برای همکاری در زمینه های مختلف اقتصادی ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سعید عسکری با بیان اینکه کردستان همواره انسان های بزرگی را تربیت و در مسیر دفاع از ارزش های اسلام و انقلاب تقدیم کرده است ...
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
یک منبع در ریاست جمهوری فرانسه از سفر رئیس جمهور این کشور به عربستان سعودی طی روزهای آینده خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
یک مقام ارشد اماراتی از سفر هیئتی از امارات درآینده ای نزدیک به تهران خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
یک روزنامه چاپ فلسطین اشغالی با منسوخ شده توصیف کردن استراتژی رژیم صهیونیستی مبنی بر لزوم افزایش تحریم ها علیه ایران، نوشت تحریم ها بعد از چهار دهه هم نتوانسته بر این کشور تأثیری بگذارد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا فایق رستمی با بیان اینکه ایران از نظر صلح، دوستی، تقریب مذاهب در دنیا بی نظیر است، عنوان کرد: علما سنگربان ارشاد و راهنمایی، دعوت کنندگان به سوی توحید، وحدت و یکدلی با حکمت و درایت هستند.
  ۶ ساعت پیش    
شماری از نمایندگان حکومت بحرین، خواستار آزادی زندانیان محکوم به حبس ابد در اعیاد ملی پیش رو در این کشور شدند.
  ۷ ساعت پیش    
هودریپو گولار نماینده شورای شهر سائوپائولو خواستار تحقیقات پلیس در رابطه با حمله به مسجد امام علی(ع) در شهر پونتاگروسا شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه های مقاومت فلسطین پیام شدیداللحنی را در رابطه با تخریب خانه های صدها فلسطینی در شهر قدس اشغالی برای رژیم صهیونیستی فرستاده اند.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کردستان گفت: تبدیل استان کردستان و این منطقه به الگو و نماد وحدت و پیشرفت و برادری در جهان اسلام افقی است که برای آن پیش بینی کرده ایم.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مسابقه کتابخوانی هشت بهشت با موضوع کتاب از چیزی نمی ترسیدم به مناسبت فرارسیدن دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی برای جامعه دانشجویی کشور برگزار می شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۶۷ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان گفت: مردم باید شخصیت و ویژگی های شهید مدرس را بشناسند و بهتر است که شهید مدرس در حوزه، دانشگاه و حتی مدارس بیشتر معرفی شود تا آحاد جوانان با این شخصیت بزرگ بیشتر آشنا شوند.
  ۸ ساعت پیش    
نیروی مسلح انصارالله یمن از سرنگونی یک فروند پهپاد جاسوسی ائتلاف سعودی توسط موشک های زمین به هوا خبرداد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: کشور ما یک کشور چند قومیتی است و اقوام با حفظ هویت قومی خود به هویت ملی هم پایبند هستند و همین عامل امنیت کشور است.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها به مناسبت روز و هفته معلولین ، برای خانواده های تحت حمایت این بنیاد که معلول هستند اهداء ویلچر و سبد کالا را در برنامه خود قرار داده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نگاهی به مؤلفه های شخصیتی شهید مدرس در دوران نمایندگی ابعاد برجسته ای از الگوی یک نماینده تمام و کمال مردم را به منصه ظهور می رساند که می تواند از هر جهت اسوه و نمونه ای برای سیاستمداران امروزین باشد.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ششمین کنگره بین المللی شعر ایثار و زنان عاشورایی با دبیری سید مرتضی حسینی مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: شهید مدرس ابدا منافع مردم و کشور را فدای مصلحت اندیشی نکرد و ثابت کرد که می توان در برابر زیاده خواهی صاحبان منافع ذره ای کوتاه نیامد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: بودجه 1401 اولین سند مالی مهمی است که در این دولت به مجلس شورای اسلامی ارائه می شود. دولت می خواهد این بودجه کسری و تورم نداشته و دارای رشد اقتصادی باشد.
  ۹ ساعت پیش    
برگزاری نشست عملی بین المللی بیگانه هراسی و افراطی گرایی: چالش های جهانی و ترندهای منطقه ای یکی از رویدادهای مهم ماه اکتبر (30نوامبر) در روسیه بود که به صورت آنلاین در مرکز مطالعات افراطی گرایی و ...
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
گوگل با تغییر لوگوی موتورجستجوی خود به لطفی علی عسگرزاده محقق ایرانی ادای احترام کرد. این محقق نظریه منطق فازی را ارائه کرده بود.
  ۹ ساعت پیش    
پیروان طریقت صوفیه سالروز ورود سر مبارک امام حسین (علیه السلام) به مصر را گرامی داشتند.
  ۹ ساعت پیش    
نرخ کاهش جمعیت مسلمانان نسبت به جمعیت هندوها شیبی تند دارد و به طور چشمگیر جمعیت مسلمانان کاهش یافته است.
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رادیو ایران برای گرامیداشت روز مجلس ویژه برنامه ای را تهیه کرده است.
  ۹ ساعت پیش    
ایجاد اتحاد پایدار و نقشه راه دستیابی به وحدت اسلامی ضروری است و می توان با عزم و اراده پیروان مذاهب اسلامی در استفاده از ظرفیت بزرگ مسلمانان با جریانات ضد اسلامی به مقابله برخاست.
  ۹ ساعت پیش    
مسیری تاریخی در مصر با قدمت بیش از 3000 سال احیا شده است که قدیمی ترین جاده باستان شناسی جهان و بزرگترین موزه روباز دنیا محسوب می شود.
  ۹ ساعت پیش    
رژیم صهیونیستی بالنی بزرگ را در مقابل مرزهای شمالی لبنان و سوریه به هوا فرستاده و می گوید، این بالن برای پایش هواست.
  ۹ ساعت پیش    
تقریب به معنای خاص حرکتی است که علمای مذاهب اسلامی آن را پایه گذاری کرده اند و هدف از آن نزدیک ساختن شیعیان و اهل سنت به یکدیگر و رفع تفرقه و گاه بی اثر کردن دشمنی مسلمانان ...
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
موسسه مطالعات پیشرفته آسیای دانشگاه توکیو، سی و دومین دفتر سلسله انتشارات مرکز پژوهش و اطلاع رسانی در مطالعات آسیایی را با عنوان "بازار و دکان و کاروانسرا در اسناد دوره قاجار" برای سال 2021 منتشر کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حدود هزار و سیصد خانم مسلمان هندی برای سفر سال آینده به عربستان سعودی بدون وجود محرم ثبت نام کرده اند که به پیشنهاد ناریندرا مودی نخست وزیر هند و تایید وزیر امور اقلیت های دولت مرکزی آقای مختار عباس ...
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نورالدین ابولحیه در وبینار جایگاه قرآن و تلاوت و تجوید در کشورهای آفریقایی که با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: افتخار می کنیم که قوم کرد جزوی از فرهنگ و تمدن ایران است و انتظار داریم شعبه دانشگاه مذاهب در سنندج ارتباطات علمی خود را با اقلیم کردستان عراق تقویت کند.
  ۱۰ ساعت پیش    
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در بدو ورود به استان کردستان با حضور در گلزار شهدای سنندج به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه در بیانیه ای اعلام کرد که هواپیماهای ترابری نظامی این کشور محموله کمک های بشردوستانه را به کابل رسانده و همزمان اتباع روسیه را از آنجا خارج کرده اند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری، بیان کرد: نقش بی بدیل اندیشمندان و علمای جهان اسلام در تبیین تمدن نوین اسلامی و ایفای نقش سازنده در عرصه وحدت میان امت اسلامی ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
هوای پایتخت با قرار گرفتن روی شاخص 148، برای گروه های حساس در شرایط ناسالم قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
جنگنده های متجاوز سعودی طی 24 ساعت گذشته 6 مرتبه فرودگاه بین المللی صنعاء را بمباران کردند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در بدو ورود به استان کردستان با حضور در گلزار شهدای سنندج به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
نشست مشترک مجلس و دولت به میزبانی مجلس صبح چهارشنبه در محل برگزاری جلسات علنی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر دفتر روابط عربی و اسلامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) روز سه شنبه از پارلمان های کشورهای عربی و اسلامی خواست تا مانع عادی سازی روابط دولت هایشان با رژیم صهیونیستی شوند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۶    
منابع خبری گزارش دادند، شماری از مردم بحرین سه شنبه شب در محکومیت بازداشت فعالان سیاسی این کشور تجمع کردند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۳    
استاد حوزه علیمه قم، بیان کرد: فعالیت های کلیشه ای و خارج از نیاز روز جهان اسلام باید کنار گذاشته شده و علما واندیشمندان جهان اسلام باید مسائل روز را مطرح نموده و برای امت اسلامی برنامه ریزی کرده و ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۱۴    
مدیر مؤسسه فرهنگی ترجمان وحی و استاد حوزه علمیه قم، بیان کرد: تمام اختلافات برای تفرقه ای است که دشمنان اسلام به آن دامن زده اند و با دادن اطلاعات نادرست در میان طرفین ایجاد اختلاف کرده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا ملارشید ثنایی گفت: اگر امروز می بینیم که در برخی از کشورهای اسلامی وحدت به نوعی رنگ باخته است این امر معلول نداشتن رهبر و ولی فقیه در راس آن مملکت است که نمونه بارز آن را می توان در کشورهای ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۸:۵۹    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های صبح امروز دهم آذر 1400 در ادامه آمده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
یک منبع امنیتی عراق از طرح تروریست های داعش برای انجام عملیات تروریستی گسترده در سامرا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: ثمره اصلی مکتب شهید سلیمانی توجه به موضوع تربیت است که در این زمینه به صورت ویژه باید به نسل نوجوان و جوان توجه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۵:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: در کشور کمبود پزشک داریم و با توجه به زیرساخت ها و استفاده از امکانات دانشگاه آزاد ظرفیت ها را با یک شیب طی چند سال افزایش خواهیم داد
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۴:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
در پی وقوع درگیری شدید بین نیروهای امنیتی طالبان در افغانستان با تروریست های داعش در شهر جلال آباد مرکز ولایت ننگرهار، سه نفر از عناصر این گروهک تروریستی کشته شدند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اردن ضمن محکومیت اظهارات وزیر امور مذهبی رژیم صهیونیستی در مورد ساخت معبد ادعایی در محل مسجدالاقصی، این اظهارات را تحریک آمیز و باعث دامن زدن به درگیری توصیف کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۲:۴۴   + ۲۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان قم گفت: با تلاش ماموران اداره نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی استان، اعضای باند جعل تست کرونا در قم شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۱:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
شهردار تهران با ارسال نامه ای به دبیرکل سازمان جهانی گردشگری برای میزبانی دهمین اجلاس جهانی گردشگری اعلام آمادگی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۰:۲۱   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی نوشت: قانونگذاری در حوزه فضای مجازی با در نظر گرفتن مطالبات مردم، منافع صاحبان کسب و کار و اجماع نخبگانی اثربخش خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۳:۵۴   + ۸۵ سایت دیگر  
روابط عمومی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب در پاسخ به نامه موسسات تاریخی درباره عذرخواهی مرحوم آذری قمی از رهبر انقلاب، ضمن انتشار دست خط مرحوم آذری قمی، اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جامعه المصطفی العالمیه گفت: به بیش از 99 درصد مجموعه حوزوی جامعه المصطفی العالمیه واکسن کرونا تزریق شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۳:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
در دومین روز از مذاکرات وین گفت وگوها در قالب ها، موضوعات و سطوح مختلف با هدف رفع تحریم ها ادامه یافت.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۲:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عملیات احداث خانه موزه شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای و دفاعی، سه شنبه شب همزمان با سالروز شهادت این شهید بزرگوار در خانه پدری ایشان در شهر قم با حضور جمعی از مسوولان آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۲:۱۸   + ۲۷ سایت دیگر  
مجید تخت روانچی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل اظهار داشت: عدم اقدام موثر در برابر اقدامات نامشروع یکجانبه قهرآمیز آمریکا از جمله تحریم های یکجانبه آرمان توسعه پایدار را به شعاری بی محتوا و ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۵۱   + ۴۹ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده گفت: امروز امنیت و قدرت موشکی و دفاعی ایران پایدار و مثال زدنی است و این واقعیت را دشمنان مدام به زبان می آورند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کتائب حزب الله عراق در بیانیه ای به نتایج تحقیقات ترور نخست وزیر این کشور واکنش نشان داد و تأکید کرد که ترور الکاظمی دروغ بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۰۳   + ۳۹ سایت دیگر  
وبسایت سازمان رادیو و تلویزیون دولتی ترکیه در گزارشی در سالروز ورود نیروهای نظامی ایران به جزایر بوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک، این جزایر را متعلق به امارات دانست.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی یک بالن غول پیکر را در مقابل مرزهای شمالی لبنان و سوریه به هوا فرستاده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر زیارتگاه شهید مدرس کاشمر ویژه برنامه های هشتاد و چهارمین سالگرد شهادت آیت الله مدرس را تشریح کرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۹:۵۱   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان کشته شدن 15 نفر از سرنشینان باگرد نظامی جمهوری آذربایجان را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۹:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان و معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دیدار کردند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
انتشار سریع سویه اومیکرون ویروس کرونا در کشورهای جهان و نگرانی از طولانی شدن دوره همه گیری این گونه تازه، زنگ خطر تازه را برای بازارهای مالی بین المللی دوباره به صدا درآورده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گفته می شود فرانسه از آمادگی امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه برای استقبال از یائیر لاپید وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی در راستای سفرهای اروپایی وی برای تاثیرگذاری بر موضع پاریس و لندن درباره توافق ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۸:۲۴   + ۳۶ سایت دیگر  
کمیساریای انتخابات عراق امروز نتائج نهایی انتخابات پارلمانی این کشور که دهم اکتبر برگزار شده بود را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه گفت: پیمان ناتو حضور نظامی خود در مناطق مجاور مرزهای روسیه را تقویت می کند و تسلیحات و نیروی نظامی مستقر می کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
شامگاه سه شنبه نهم آذر ماه، آیین طواف و وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم محمدرضا بیات در مشهد برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در این استان گفت: در شبانه روز گذشته از میان افرادی که نتیجه آزمایش کرونای آنها مثبت شده بود، هیچ مورد فوتی نداشتیم.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرری از شناسایی استعدادهای قرآنی شهر و روستاهای این منطقه خبر داد و گفت: از ظرفیت این افراد برای تدریس در مناطق مختلف استفاده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۴۳   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی به مناسبت فرارسیدن روز مجلس در یک گفتگوی تلویزیونی با مردم گفتگو خواهد کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...