پنجشنبه ۱۳ بهمنساعت ۲۰:۳۹Feb 2023 2
جستجوی پیشرفته

تبیان (tebyan.net)

تبیان 25 اسفند 1393 تبیان 25 اسفند 1394 تبیان 30 اسفند 1395 تبیان 28 اسفند 1396 تبیان 29 اسفند 1397 تبیان 23 دی 1398 تبیان 30 اسفند 1399 تبیان 28 اسفند 1400 تبیان 31 فروردین 1401 تبیان 31 اردیبهشت 1401 تبیان 31 خرداد 1401 تبیان 30 تیر 1401 تبیان 31 مرداد 1401 تبیان 31 شهریور 1401 تبیان 30 مهر 1401 تبیان 30 آبان 1401 تبیان 30 آذر 1401 تبیان 30 دی 1401 تبیان 1 بهمن 1401 تبیان 2 بهمن 1401 تبیان 3 بهمن 1401 تبیان 4 بهمن 1401 تبیان 5 بهمن 1401 تبیان 7 بهمن 1401 تبیان 8 بهمن 1401 تبیان 9 بهمن 1401 تبیان 10 بهمن 1401 تبیان 11 بهمن 1401 تبیان 12 بهمن 1401 تبیان 13 بهمن 1401 
  ۴ ساعت پیش    
برای اینکه چند انتخاب خوب برای خرید هدیه روز پدر داشته باشید، بررسی کردیم که با 500 هزار تومان چه انتخاب هایی می توانید داشته باشید.
  ۴ ساعت پیش    
منتقدان در گفت وگو با تبیان به فیلم شماره 10 چه نمره ای دادند؟!
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
منتقدان در گفت وگو با تبیان به فیلم استاد چه نمره ای دادند؟!
  ۴ ساعت پیش    
شماره 10 نه اسم پیراهن مارادونا است و نه پله، شماره 10 برای ما همان قهرمانی است که سال های سال به دنبال اش بودیم.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
حسین شکیب راد دبیر رسانه ای جشنواره نوجوونیم ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به درخواست و استقبال علاقه مندان برای شرکت در جشنواره نوجوونیم ...
  ۶ ساعت پیش    
یائسگی ناشی از عمل فرایندی است که برای خانم هایی رخ می دهد که تحت عمل جراحی خارج کردن تخمدان ها (اوفورکتومی) قرار گرفته اند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اگر قصد فروش تلفن همراهتان را دارید بهتر است قبل از تحویل گوشی این موارد را فراموش نکنید.
  ۶ ساعت پیش    
روایتی از مادر شاه درباره دخالت عجیب نظامیان آمریکایی در امور کشور و نداشتن اختیار محمدرضا را می خوانید
  ۶ ساعت پیش    
با توجه به وفور اجناس تقلبی در بازار شناختن راهی برای تشخیص یک گلس اصل بسیار حائز اهمیت است.
  ۶ ساعت پیش    
با صدای گرفته و نفس های بریده بریده شده با اپراتور اورژانس تماس می گیرد: مامانبزرگم، مامانبزرگم دیگه نفس نمی کشه ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۶:۱۶    
15 ام بهمن روز ولادت امام علی علیه اسلام مصادف با 13رجب 1444
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۱۶    
مادری که به انتظار پسرش هست که در پادگان اشرف دربند مجاهدین خلق زندانی ست، داستان فیلم روایت مادرانه ای دارد و موضوع اجتماعی است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۱۶    
چندسالی می شود که جنبش می تو به وجود آمده حالا این سوژه، فیلم شده و قرار است این موضوع ملتهب اجتماعی را به تصویر بکشد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دهه فجر انقلاب اسلامی ایامی است که شاه پهلوی از ایران فرار کرد و امام خمینی به ایران آمد.در دهه فجر نهال انقلاب اسلامی ایران به نتیجه رسید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ولادت با سعادت نهمین امام ولایت، حضرت جواد الائمه علیه السلام مبارک باد
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۱۶    
با خرید آنلاین اتریوم از صرافی معتبر، در کوتاه ترین زمان و به راحتی می توانید معاملات خود را انجام دهید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۱۶    
وقتی فیلم یا سریالی رو می بینی قبل از صحبت کردن درباره اش از دوستان و همکارام می پرسم دیدن یا نه و بعد درباره فیلم حرف می زنم که بخش هایی از فیلم رو لو ندم!
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۱۶    
توجه به نیازمندان و فقرا یکی از توصیه های جدی دین ما است، طوری که بی توجهی به آن، آثار جبران ناپذیری می تواند داشته باشد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
در محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۶    
این فیلم چالش های یک زوج در طول زندگی شان را نشان می دهد که با وجود یک ملودرام عاشقانه در زندگی با مقوله ترس و رنج روبه رو می شوند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۶    
پولیپ بینی زائده ای غیر سرطانی در بافت مخاطی بینی یا سینوس هاست. این توده ها اغلب شبیه قطره یا دانهٔ انگور بوده و گروهی شکل می گیرند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۲    
ولادت امام جواد علیه اسلام 12ام بهمن 1401شمسی و 10ام رجب 1444 قمری
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۲    
فیلمی عاشقانه که در قشم و گرمسار و تهران رد خودش رو به جا گذاشته و رو.ایت گری می کند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۲    
این اثر در سبک دفاع مقدس ساخته شده که روایتی از زندگی شهید محمد بروجردی، از قهرمانان و نام آوران تاریخ دفاع مقدس به شمار می رود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۲۲    
برشی خواندنی از نگاه شاه به دزدی برخی از مسئولان در سلسله پهلوی را می خوانید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۲    
یکی از کلماتی که زیاد در دنیای خبر و رسانه شنیدیم کلمه پاپاراتزی هست، خبرنگارهای زردی که در کشورهای خارجی کارشان سرک کشیدن در زندگی خصوصی چهره های سرشناس است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۲    
در تشویق کردن بچه ها، بیشتر تلاش او را مورد ستایش قرار دهید و به جای تاکید کردن بر نتیجه کار، تلاشش را ببینید و تحسین کنید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۲    
اگر خدایی نکرده با سیل مواجه شدید، حواستان باشد این کارها را انجام ندهید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۲    
آدم های کمی پیدا می شوند که دقیقاً از همان چیزی که هستند، راضی هستند. فقیر و غنی ، تحصیل کرده و کم سواد، شاغل و بیکار و هرگونه دسته بندی های دوتایی دیگر، افراد را از چیزی که می خواهند باشند ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۲    
آمار و اعدادی که می گوید تروریسم فرهنگی و تحریم علیه ساخت فیلم های سینمایی چند نفر را سالانه بیکار می کند؟
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۲    
در اسلام، تلاش برای ایجاد زمینۀ رفاه و آسایش خانواده، مذموم نیست بلکه توصیه هم شده است. آنچه در اسلام مورد نکوهش است مال اندوزی طمع ورزانه است که انسان را از آخرت غافل می کند ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که صبح ها دچار حالت تهوع شوید، درحالی که می دانید باردار نیستید و این سؤال برایتان مطرح شده که علت این حالت تهوعتان چیست.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۶:۲۲    
داشتن پوشش مناسب برای بچه ها یکی از دغدغه های اصلی خانواده هاست تا بتوانند فرزندشان را به سمتی سوق بدهند که با یک انتخاب لباس صحیح از آن ها بیشتر از قبل محافظت کنند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
وقتی زلزله اتفاق می افتد تا مدتها نه فقط بچه ها که حتی بزرگترها هم دچار ترس و اضطراب می شوند، این اینفوگرافی به شما می گوید که در این مواقع چطور به فرزندتان آرامش بدهید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۲۲    
در این مقاله قصد داریم قیمت ارز های دیجیتال مختلف را در سال 2023 تحلیل کرده و دیدی کلی و جامع درباره آینده این رمزارزها ارائه دهیم. حتماً تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
همهٔ ما طی روز خمیازه می کشیم، مثلاً وقتی در حال خوردن صبحانه هستیم یا بعد از ناهار که احساس خواب آلودگی می کنیم. اما بین گاهی خمیازه کشیدن و زیاد خمیازه کشیدن تفاوت وجود دارد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۲۲    
فیلم های سینمایی در هر دهه بازتابی از اتفاقات روز جامعه است که در دهه 60 شاهد سینمای جنگ و اتفاقات آن بودیم در دهه 70 روزهای گذر از جنگ و مسائل اجتماعی و پیشرفت در دانشگاه ها و خانواده ها در دهه 80 ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
با خبر تلخ زلزله خوی و بارش برف در این شهر سراغ این رفتیم که زلزله زده ها با وجود سرمای سخت زمستان چطور می توانند از این شرایط عبور کنند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نوشیدن 3 تا 4 فنجان چای تازه دم بدون افزودنی های شیمیایی در روز فواید زیادی برای بدن دارد؛ اما اگر بیش از این می نوشید و با عوارض زیر دست وپنجه نرم می کنید باید در مقدار مصرف آن تجدیدنظر کنید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دل بستگی پیوند هیجانی پایدار بین کودک و والدین است که فرزند به واسطه اش لذت و مراقبت و آسایش دریافت می کند. دل بستگی دو حالت سالم و غیرسالم دارد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۱    
یکی از پدیده هایی که این روزها در کشور با آن روبرو هستیم، تروریسم فرهنگی است. موضوعی که علاوه بر فرهنگ، اقتصاد خیلی از خانواده ها را هم درگیر کرده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۱    
خیلی ها فکر می کنند اگر کسی در روز فوت کند شب اول قبرش زمانی شروع می شود که شب فرا برسد.، در صورتیکه این طور نیست.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۱    
شاید دیده باشید افرادی را که نام شناسنامه ای آنها با نامی که در خانواده صدایشان می کنند متفاوت است. گاهی دلیلش این است که والدین بر سر یک نام به تفاهم نرسیده اند و خواستند با این روش ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۱    
داستان کلی سریال از پسر مهربون و پایبند به مسائل اخلاقی هیو شروع میشه که طرفدار گروه هفت (گروه متشکل از چند ابرقهرمانه) هست.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
آهن برای بدن بسیار مهم است؛ چون کمک می کند گلبول های قرمز ساخته شوند، همان سلول هایی که اکسیژن را از ریه ها به تمام بدن می رسانند و پشتیبان رشد مغز و بدن هستند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۳۱    
قبل از اسلام در میان اقوام و ملل متمدن و غیر متمدن جهان، مصادره اموال میت، تابع زورمداری بود؛ به گونه ای که هرکس نیرومندتر بود ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۳۱    
طی روز هیجان های مختلفی سراغ آدما میاد. ممکنه به خیلیاش آگاهی نداشته باشین و متوجه نشین چه جوری باهاش برخورد می کنین ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت های منتخب، همه از بخش خصوصی انتخاب شده اند و محور آن تقدیر ویژه از شرکت های صرفا خصوصی است که بدون ارتباط و یا کمک دولت عملکرد مناسب داشته اند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۱    
گوشی های قلم دار جذابیت بالایی دارند و اگر قیمت بالای آنها برای شما مشکلی ندارد، پیشنهاد می کنیم حتما یکی از آنها را برای خود بخرید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۱    
برای اینکه بدونید رایانه تون ویروس دارد یا نه، باید به چند نکته توجه کنید که ما آن ها را معرفی کردیم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۱    
نمک در نمکدان شوری ندارد، دل من طاقت دوری ندارد ، قلم در مرکب مانند آب است، خجالت می کشم خطم خراب است جملاتی آشنا و رایج که در بیشتر نامه ها دیده می شد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کشور هایی که هتک حرمت به قرآن در سوئد و هلند را محکوم کردند، کدام ها بودند؟
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
سرفه هایی که مدت دار شده اند، چه به دلیل سرماخوردگی و چه هر عارضهٔ دیگری، واقعاً کلافه کننده و آزاردهنده اند، خصوصاً وقتی سعی دارید استراحت کنید یا بخوابید...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۱    
معمولا فصل گرفتن کارنامه هم برای بچه ها و هم خانواده ها استرس و اضطرابی به همراه دارد، بهتر است پدر و مادرها بدانند که بهترین رفتار در این زمان با بچه ها چیست.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۱    
بین مناسبت های مختلف در تقویم دینی ما سه شب وجود دارد که جایگاه ویژه ای دارند و می توانند بیشتر از قبل بنده ها را به خدا نزدیک کنند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رژیم غذایی کتوژنیک که به نام رژیم کتو نیز معروف است، یک برنامهٔ کاهش وزن متداول شناخته می شود. نام این رژیم غذایی از کتوزیس گرفته شده که فرایندی متابولیکی بوده و زمانی رخ می دهد که بدن چربی ها را به ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
نیت نمازهای روزانه و نماز مستحبی آیا باید به زبان آورده شود یا اگر در قلب بگوید (مثلاً چهار رکعت نماز ظهر می خوانم قربة إلی الله) کافی است؟
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
یک درد ناگهانی و سنگین به سینه تان می کوبد و این دو کلمهٔ وحشتناک به ذهنتان می رسد: حمله قلبی. یک نفس عمیق بکشید؛ اغلب این تجربه چیزی نیست که از آن بترسید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۱    
این واژه هم جزو کلماتی است که از بچگی از آن استفاده کردیم؛ چه روزهایی که برای خرید بستنی رفتیم و چه روزهای بزرگسالی که وقت های زیادی سر به مغازه زدیم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۱    
اگر شما هم از دست رسوبات زیاد چای سازی و کتری تان خسته شدید، از راه حل های ما استفاده کنید که خیلی کاربردی هستند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۱    
همه آدم های روی زمین دنبال رسیدن به آرمان شهر هستند، یک دیار ایده آل که قرآن درباره ویژگی آن و مردمش برای مان حرف زده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۱    
در مطلب میزان ارث زنان در اقوام و ادیان قبل از اسلام،تاریخچه چگونگی تعلق گرفتن ارث به زنان مورد بررسی قرر گرفت. و دریافتیم که عموما به زنان ارث تعلق نمی گرفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۱    
بازی های فکری هر کدام بخش هایی از مهارت های شناختی را دستکاری می کنند. در این میان بازی پایاپای یک بازی سرعتی است که به هوش منطقی کمک می کند و سرعت پردازش و واکنش را درگیر می کند ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
برای رفع مشکلات کندی اینترنت ترفندهای زیادی وجود دارد که به سادگی قابل اجرا است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
شکستن ال سی دی موبایل یکی از رایج ترین اتفاق هایی است که رخ می دهد و مشکل مهم در تعویض آن، شناسایی قطعه اصلی از تقلبی است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۱    
وقتی از دهه های شصت و پنجاه بپرسید که دوران کودکی و نوجوانی چه کتاب هایی می خواندند؟ بیشتر به کتاب های کلاسیک ترجمه ای اشاره می کنند از کتاب های ژول ورن و سنت اگزوپری تا ماجراهای رابینسون کروزوئه و ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
برخلاف روان شناسی های صرفاً انگیزشی که فرد را به این سمت وسو می برند که به خطاهای گذشته فکر نکند و بر حال متمرکز باشد، دیدگاه های دیگری از قدرت مفهوم پشیمانی در ساخت زندگی می گویند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۱    
مروری به نوشتار درست برخی از واژه ها که خیلی های مان ممکن است آن ها را اشتباه بنویسیم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
با انجام دادن برخی اعمال در ماه مبارک رجب، ثواب این ماه را برای خودتان بیشتر کنید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
وقتی بیمار هستید، چه سرماخوردگی و چه تب، غذای سالم دقیقاً همان چیزی است که بدنتان برای قوی ماندن نیاز دارد تا با مهاجمان خود بجنگد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
5ام بهمن ماه مصادف با 3ام رجب 1444
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۳۱    
فضای ذخیره سازی ابری یکی از کاربردی ترین روش های ذخیره اطلاعات است و مزایای ویژه ای نسبت به روش های سنتی دارد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۱    
اگر قرار باشد مسائل بزرگ سالی رو در کودکی ریشه یابی و ردیابی کنیم، باید سراغ پیوندهای عاطفی والد و کودک در سال های اولیه زندگی برویم. چیزی که از آن با عنوان دل بستگی یاد می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حتما شما هم زیاد شنیده اید که می گویند:"آدمیزاد به امید زنده است" امیدواری چیزی است که حتی خدا هم در قرآن از اثرات مثبت آن در زندگی برای مان گفته است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مقایسه آماری تعداد شرکت کنندگان کمپین "وکالت می دهم" با برخی از رویدادهای داخلی کشور نتیجه جالبی دارد
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
نصب بنرهای سپاه؛ افتخار ملت در محل سفارت خانه های کشورهای اروپایی در تهران؛ طی روزهای گذشته اخباری درباره تلاش کشورهای اروپایی برای قرار گرفتن سپاه در لیست نهادهای تروریستی منتشر شده بود
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها علاوه بر میزان خواب لازم، بر کیفیت خواب به عنوان بخشی از نیاز اساسی انسان برای بهبود سلامتی و تندرستی تأکید دارد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۰۱    
در روایات متعددی از حضرات معصومین به ویژه امیرالمؤمنین، امام صادق و امام باقر علیهم السلام، سیمای شیعیان به تصویر کشیده شده است ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رابطه رضایت بخش یک شبه ساخته نمی شود. زمان می خواهد. باید مدتی از ازدواج بگذرد تا بتوانید بگویید مجموعاً از زندگی مشترک راضی هستید یا نه ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۱    
در فصل سرد سال پوشیدن بوت و نیم بوت می تواند به گرم ماندن پاهای شما کمک کند که چند نکته مهم برای خرید این کفش ها را جمع کرده ایم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
پیامبر صلی الله علیه و آله فرمود: رجب ماه بارش رحمت الهی است. خداوند در این ماه رحمت خود را بر بندگانش فرو می ریزد. (عیون اخبارالرضا علیه السلام، ج2، ص71)
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۳۱    
به مناسبت سالروز ولادت امام پنجم شیعیان سراغ چند مورد از ویژگی های خاص این حضرت رفتیم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۳۱    
هر فیلمی داستانی دارد که با فهمیدنش دیدن فیلم را برای دومین بار جذاب می کند و آدم پیش خودش می گوید کاش زمان دیدن فیلم به آن پی می بردم ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۳۱    
فهرست کشورهای اروپایی که در منطقه غرب آسیا نیروهای نظامی دارند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
هرچند مصرف دارو به کنترل دیابت کمک می کند؛ اما نقش اصلاح سبک زندگی را نباید نادیده گرفت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
1 ام رجب مصادف با 3ام بهمن سال 1401 ولادت امام محمد باقر علیه السلام
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
برخی برنامه های موبایلی هستند که برای خانم ها خیلی کاربردی و مناسبند، تعدادی از آن ها را معرفی کرده ایم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
محققان ایرانی دستگاهی ساختند که نانوذرات نقره و طلای آن موجب جداسازی هوای سالم از آلوده می شود. این ویژگی برای اولین بار است که در دستگاه های اکسیژن ساز استفاده می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۰    
یکی از دغدغه های مامان باباها سرگرم کردن بچه ها با چیزی غیر از کارتون و موبایله! اینجا چند تا سرگرمی خوب معرفی می کنیم که فرزندتون رو مشغول می کنه و چند ساعتی از رسانه دور نگه می داره.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۰    
یکی از تصورات رایج ما که از انیمیشن و کارتون ها گرفته شده، این است که خفاش ها قدرت دیداری ندارند، در حالی که این طور نیست.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۰    
برای سرعت بخشیدن به بارگیری فایل ها بهتر است از برنامه های دانلود منیجر IDM و ADM استفاده کنید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۰    
با این چند ترفند ساده زیورآلات نقره تان را جلا بدهید و تمیز کنید تا دوباره مثل روز اول نو بشود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۳    
سنگ های انگشتری خواص متعددی دارند که در روایات هم به آن ها اشاره شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
در این اینفوگرافی سعی کردیم از کارهایی حرف بزنیم که انجام دادن آن ها حین وقوع زمین لرزه می تواند خطرناک باشد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۳    
حادثه پلاسکو داغی است که جای زخمش تا همیشه بر جان شهر باقی خواهد ماند، زخمی که تا سالها آدم ها وقتی از کنار آن عبور کنند به این فکر می افتند که روزی این بنا چه قدر آتش به جان شهرمان انداخت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
تغذیه کودک با شیر مادر عالی است و پزشکان توصیه می کنند در شش ماه اول زندگی نوزادتان را فقط با شیر خودتان تغذیه اش کنید و سپس کم کم غذاهای جامد را به او معرفی کنید ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
همیشه باید حواسمان باشد اگر خواستیم گوشی موبایلمان را در اختیار تعمیرکار بگذاریم، چند مورد را حتما رعایت کنیم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۳    
دختر بیمارش برای ادامه درمان به تهران منتقل شده بود، هیچ کسی را نداشتند و شب ها را به سختی به روز می رساندند اما مگر می شود چند هفته ای در ماشین یا چادر زندگی کرد؟ هزینه های درمان هم به قدری زیاد بود ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
چاقی و اضافه وزن دو کلمه ای هستند که مرتباً می شنویم؛ اما باز هم از اهمیت آنها کم نمی شود. برای خیلی ها سخت است که این دوکلمه را انتقاد و ایراد تلقی نکنند ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
آیا سرپرست خانواده برای استفاده از یارانه اعضای خانواده باید از آن ها اجازه بگیرد؟
مشاهده نتایج بیشتر...