پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۲:۱۶Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

تجارت گردان (tejaratgardan.ir)

تجارت گردان 30 اسفند 1399 تجارت گردان 31 فروردین 1400 تجارت گردان 31 اردیبهشت 1400 تجارت گردان 31 خرداد 1400 تجارت گردان 31 تیر 1400 تجارت گردان 31 مرداد 1400 تجارت گردان 31 شهریور 1400 تجارت گردان 1 مهر 1400 تجارت گردان 2 مهر 1400 تجارت گردان 3 مهر 1400 تجارت گردان 4 مهر 1400 تجارت گردان 5 مهر 1400 تجارت گردان 6 مهر 1400 تجارت گردان 7 مهر 1400 تجارت گردان 8 مهر 1400 تجارت گردان 9 مهر 1400 تجارت گردان 10 مهر 1400 تجارت گردان 11 مهر 1400 تجارت گردان 12 مهر 1400 تجارت گردان 13 مهر 1400 تجارت گردان 14 مهر 1400 تجارت گردان 15 مهر 1400 تجارت گردان 16 مهر 1400 تجارت گردان 17 مهر 1400 تجارت گردان 18 مهر 1400 تجارت گردان 19 مهر 1400 تجارت گردان 20 مهر 1400 تجارت گردان 21 مهر 1400 تجارت گردان 22 مهر 1400 تجارت گردان 23 مهر 1400 تجارت گردان 24 مهر 1400 تجارت گردان 25 مهر 1400 تجارت گردان 26 مهر 1400 تجارت گردان 27 مهر 1400 تجارت گردان 28 مهر 1400 تجارت گردان 29 مهر 1400 
  ۷ دقیقه پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش وپرورش گفت: روند بازگشایی مدارس با توجه به پوشش جمعیتی، اجرای واکسیناسیون و رعایت دستورالعمل های بهداشتی، بر اساس ارزیابی، از اول آبان ...
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
برنامه ریزی فیفا برای حضور تیم ها در جام جهانی 2022 قطر می تواند تبدیل به معضل بزرگی برای تیم ملی ایران شود.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
با وجود برداشتن محدودیت های کرونایی برای سفر به کشورهای دیگر، 14 تیم لیگ برتر تصمیم به برگزاری اردوی داخلی گرفتند و فقط تیم های کرمانی به اردوی خارج از کشور رفتند.
  ۵۲ دقیقه پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی در خصوص توقف سهمیه بندی محصولات پتروشیمی گفت: این طرح با نام مدیریت بازار تعریف شده و هدف آن حذف قیمت گذاری دستوری و رقابتی کردن بازار است.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- یک مدرس ارتباطات گفت: سبز شدن رسانه ها و ارزش گذاری درونی و بیرونی آنها نسبت به مسئله آب، در نهایت موجب تغییر رفتار و شکل گیری شهروندان آبی می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک آینده در راستای ارزش آفرینی هر چه بیش تر و خریدی آسان و راحت برای مشتریان عزیز، تنوع سبد محصولات بانک و هم چنین جبران بخشی از خسارات وارده به مشتریان ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
باشگاه آلومینیوم اراک اعلام کرد دفاعیه خود نسبت به رای صادره توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال را در کمیته استیناف ارائه می کند.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در چارچوب هفته اول رقابت های لیگ برتر فوتبال، دو تیم استقلال و هوادار چهارشنبه 28 مهرماه 1400 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با برتری یک بر صفر به سود تیم استقلال به پایان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
شرکت مبین انرژی خلیج فارس در رتبه بندی اعتباری انجام شده توسط شرکت رتبه بندی پارس کیان حائز رتبه اعتباری بلند مدت A+ و کوتاه مدت A1 با چشم انداز پایدار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل ایرانسل در نشست خبری پانزدهمین سالروز راه اندازی شبکۀ تلفن همراه ایرانسل، با اشاره به ثبت رکورد 16.8 پتابایت برای مصرف روزانۀ دیتا در شبکۀ این اپراتور، گفت: ایرانسل به دنبال ورود به نسل 5 ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
گابریل پین و کوین یامگا قادر به همراهی استقلال در بازی تیم هوادار نیستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۴۸   + ۲۹ سایت دیگر  
ترکیب تیم فوتبال استقلال مقابل تیم هوادار در هفته اول رقابت های لیگ برتر مشخص شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده به منظور تعیین حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و علی البدل بانک پارسیان برای سال مالی 1400، با حضور بیش از ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- تجارت گردان- تنها اثر ثبت جهانی تهران، یعنی کاخ گلستان فراز و نشیب های زیادی را در طول تاریخ از سر گذرانده و در این مسیر از تعداد سردرهای آن نیز کاسته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی برق حرارتی گفت: واحدهای گازی نیروگاه سیکل ترکیبی سبزوار به ظرفیت 366 مگاوات سال آینده وارد مدار خواهند شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیر مسابقات سازمان لیگ فوتبال اعلام کرد که بازیکنانی که از طرف باشگاه های شان در اختیار تیم ملی المپیک قرار نگیرند، محروم خواهند شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۳۵ سایت دیگر  
ناظم الشریعه 20 بازیکن را به اردوی تیم ملی فوتسال ایران دعوت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی از امکان ثبت نام برخی از مجردها با شرایط خاص در نهضت ملی مسکن خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۸   + ۵۵ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه دولت تلاش می کند سال آینده خلق پولی صورت نگیرد گفت: بودجه سال 1401 به گونه ای تنظیم می شود تا در هیچ جا ارزش پول ملی کاهش پیدا نکند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش 13125 واحدی معادل 0.91 درصد به یک میلیون و 436 هزار و 372 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت 131 واحدی به 20 هزار و 247 واحد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل موسسه اعتباری ملل در سفر به اصفهان ضمن قدردانی از زحمات کارکنان حوزه اصفهان گفت: تکریم مشتری و پاسخگویی به مشتریان زمینه رشد و تعالی موسسه خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر فناوری اطلاعات شرکت بیمه رازی از رونمایی صدور برخط بیمه نامه عمر برای اولین بار در صنعت بیمه کشور توسط شرکت بیمه رازی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران ، در تشریح عملکرد بانک در پایان شش ماه اول سال 1400 گفت : تا پایان شهریور ماه سال جاری مبلغ 73 هزار و 400 میلیارد ریال انواع تسهیلات به 119 هزار نفر از ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مریم قندور، مدیر امور نمایندگان و کارگزاران بیمه تعاون از ضرورت دیجیتالی شدن در ارائه خدمات در صنعت بیمه سخن گفت و فعالیت کنونی شرکت بیمه تعاون در بهره مندی از استارت آپ ها را مثال زدنی دانست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر بیمه های حمل و نقل، کشتی و هواپیمای بیمه دانا، از رشد 76/6 درصدی پرتفوی این مدیریت در بخش بیمه های حمل و نقل در شش ماهه اول سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
هماهنگی و همبستگی فنی و اجتماعی و نیز افزایش کارهای تیمی میان معاونان، مدیران، کارکنان و اعضای شبکه فروش برای تعالی بیمه کوثر ضروری است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مطابق با اطلاعیه شرکت بورس اوراق بهادار، با توجه به این که شرکت بیمه ملت شرایط مقرر برای تابلوی اصلی بازار اول بورس را احزار کرده، نماد این شرکت از تابلوی فرعی به تابلوی اصلی بازار اول منتقل شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: هرچند تهاتر یک راه حل موقت و موسمی برای اقتصاد کشور است اما نباید ما را محدود کند و از این طریق باید به سمت شکل گیری تجارت های دوجانبه حرکت کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
حجت بهاری فر مدیرعامل و عضو هیات مدیره بیمه “ما” با کسب تمامی آرا بعنوان رییس هیات رییسه سندیکای بیمه گران ایران انتخاب شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مجتبی نادری سرپرست مدیریت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی صندوق از 9 انتصاب جدید در شعبات صندوق خبر داد و گفت: روسای منتخب با نظر به تجارب و تعهد و سوابق ارزشمندشان منصوب شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر امور بازرسی و نظارت بانک شهر با بیان اینکه تلاش می کنیم صدای مشتریان خود را شنیده و درجهت رفع نیازهای قانونی آنان گام برداریم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
متقاضیان تسهیلات بانک کارگشایی می توانند درخواست تسهیلات خود را با زرنشان به صورت غیرحضوری و بدون مراجعه به شعبه ثبت و پیگیری کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
آیین قرعه کشی سپرده های پس انداز ریالی صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان(عملکرد سال 99 -1400) روز سه شنبه مورخ 27 مهرماه سال جاری برگزار و برندگان نیکوکار این قرعه کشی مشخص شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
شرکت بیمه کارآفرین در راستای اهداف خود، اقدام به برگزاری جشنواره تخفیف بیمه های درمان خانواده ویژه گروه سنی 0 تا 15 سال را تا پایان سال 1400 نموده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
چهل و یکمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن در راستای بهره مندی اقشار جامعه از نیات خیرخواهانه سپرده گذاران بانک برگزار شد
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: یکی از رویکردهای مهم دولت سیزدهم رسیدگی به مسائل و مشکلات مناطق محروم است که در سازمان تامین اجتماعی نیز به جد این موضوع پیگیری می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
تجارت گردان – دبیر انجمن واردکنندگان برنج گفت: اگر دوره ممنوعیت واردات برنج برداشته نشود و وارد کنندگان موفق نشوند برنج وارد بازار کنند برنج ایرانی و خارجی دچار افزایش قیمت کاذب خواهند شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۸   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره کانون شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت گفت: پس از گذشت یک سال و نیم از آزادسازی، سهام فوت شدگان که تاکنون به 3میلیون نفر رسیده اند،جهت انتقال به وراث بلاتکلیف باقی مانده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت شاخص نفت خام برنت امروز با 43 سنت کاهش به 84 دلار و 65 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا با 30 سنت کاهش به 82 دلار و 66 سنت برای هر بشکه رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۳   + ۱۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام وام ضروری 12 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از اول آبان ماه 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: با رویکرد معرفی توانمندی های شرکت های دارویی و افزایش فرصت های صادراتی و دیدار با صنعتگران و کارفرمایان کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت واگن پارس مپنا در رده واگن های مسافری و باری، به عنوان شرکت تولیدی دانش بنیان نوع 2 مورد تأیید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار گرفت و در بدو ورود به گروه مپنا به جمع شرکت های دانش بنیان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
نشست مدیرعامل و معاونین شرکت ایران خودرو با رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با هدف برنامه ریزی برای انجام اقدامات مشترک میان این دو صنعت بزرگ برگزار گردید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیر طراحی سیستم های برق، الکترونیک و پلتفرم ایران خودرو، گفت: در محصول تارا اتوماتیک، از سامانه ورود و استارت بدون کلید (کیلس) استفاده شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت آغاز هفته وحدت و هفته تربیت بدنی و ورزش، مسابقه دو همگانی کارکنان با حضور 78 ورزشکار در دو رده سنی بالا و زیر چهل سال از فلکه نهالستان تا یادمان شهدای گمنام به همت حوزه مقاومت بسیج شهید ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون بازرگانی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ضمن اعلام میزان صادرات و درآمد ارزی آن در شش ماهه اول امسال به تشریح اهداف کلی صادرات چادرملو پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
جلسه بررسی اجرای مصوبات و رفع مشکلات مطرح شده در اولین سفر استانی مدیرعامل شرکت بیمه رازی در تاریخ بیست و چهارم مهر ماه برگزار و مقرر شد اختیارات نمایندگان بیش از پیش افزایش یابد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی خلیج فارس گواهینامه رتبه پایه یک صلاحیت خدمات مدیریت طرح، تخصص واحدهای پالایشگاه نفت، گاز و صنایع پتروشیمی را از سازمان برنامه و بودجه کشور کسب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۱   + ۲۸ سایت دیگر  
در نخستین جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی، بیمه پارسیان موفق به دریافت نشان عالی این جشنواره شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
20 هزار تن شکر برای زمستان گذرانی زنبورهای عسل در فاز نخست از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران تخصیص و در حال توزیع است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
تجارت گردان – مدیرعامل شرکت آبفا استان تهران گفت: از ابتدای سال آبی 1400-99 تاکنون، فقط 4 دهم میلی متر بارش در تهران ثبت شده و این نشان دهنده پاییز سختی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۳    
تجارت گردان – رئیس جمهور تأکید کرد: وزارتخانه های جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و دادگستری بیش از گذشته به قیمت کالاها حساسیت داشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تغییرات نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا به دلیل تقویم این رقابت ها یکی از دلایلی است که منجر به عدم توفیق آن ها در لیگ قهرمانان شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
هفته اول لیگ برتر با 3 دیدار ادامه پیدا خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۱۶۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور اعلام کرد: برای دومین ماه متوالی زمینه پرداخت حقوق و تامین هزینه های جاری دولت بدون استقراض از بانک مرکزی فراهم شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
تبریز- عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه وزارت نفت سهمیه گاز نیروگاه های تبریز و سهند را قطع کرده است، گفت: باید این مصوبه لغو شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل رمزارزها می گوید: ما در کشور به استفاده از یک ارز دیجیتال نیاز داریم که اگر سازکار آن به صورت قانونی و تحت کنترل بانک مرکزی باشد، مزیت های بسیاری را در اقتصاد به همراه خواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت صنایع شیر ایران نیروی انسانی مورد نیاز خود را از میان واجدین شرایط و با برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش، به صورت قرارداد کار موقت (مدت معین) انتخاب خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۴   + ۳۳ سایت دیگر  
به منظور رفاه حال مستأجرین محترم مهلت تسهیلات حمایتی تامین مخارج مستاجرین در موسسه اعتباری ملل تمدید شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
رفع کسری بودجه و عدم استقراض از بانک مرکزی؛ هدفی که در دولت سیزدهم تعریف شده و این دولت در نخستین ماه کاری خود بدون استفاده از تنخواه بانک مرکزی، هزینه ها را تامین کرد و امید است این رویه ادامه یابد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۵   + ۷۱ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: در پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو قرار است 18 قطعه داخلی سازی شود که با تحقق آن 30 میلیون دلار صرفه جویی ارزی خواهیم داشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
این روزها سرعت برقراری ارتباط هموطنان با بانک مورد نظرشان در هر زمان از شبانه روز یکی از ملزومات بانکداری شده است، به همین منظور بانک ایران زمین در این راستا اقدامات ارزشمندی انجام داده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
اپلیکیشن بنو، نرم افزار خدمات بیمه ای که با همت واحد فناوری و اطلاعات بیمه تجارت نو طراحی شد، امروز و در حاشیه همایش دستاوردهای تجارت نو با رویکرد تحول دیجیتال، رونمایی شد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
شرکت بیمه تجارت نو به منظور ارائه خدمات بهینه و متمایز به مشتریان از اپلیکشین بنو رونمایی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مشاور مدیرعامل بیمه تجارت نو در تحول دیجیتال، اعلام کرد که اپلیشکن بنو داستان تحول دیجیتال بوده و داستان تحول دیجیتال بیشتر به جای اینکه مبتنی بر تغییر فناورانه باشد تغییر در باور و نگرش افراد است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
تجارت گردان – استاد اقتصاد اظهار داشت: مسئولان حامی حذف ارز 4200 تومانی حافظان منافع مافیای اقتصاد ایران هستند که هم در مجلس و هم در سازمان برنامه و هم در دولت پراکنده شده اند و در تمام نهادهای ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات در آستانه 29 مهرماه، روز ملی صادرات، طی پیامی این روز را به صادرکنندگان و فعالان این عرصه تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۴۷ سایت دیگر  
همزمان با آغاز هفته وحدت، بسته مکالمه ویژه همراه اول برای تمامی مشترکان در دسترس قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۷۵ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت:ثبت نام متقاضیان مسکن در طرح جهش تولید مسکن از ظهر امروز 28 مهر 1400 آغاز می شود و تا یک ماه ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مهاجم ایرانی پورتو مقابل یک تیم مطرح دیگر فوتبال اروپا درخشید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۷:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
یک اقلیم شناس با بیان اینکه مصرف آب در بخش کشاورزی کشور باید 40 میلیارد مترمکعب کاهش یابد، گفت: ادامه روند فعلی منجر به خشکیدگی کشور و تشدید چالش آب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
برخی هواداران پرسپولیس و استقلال دارند در فضای مجازی تلاش فراوانی دارند که به هم ثابت کنند تیم محبوب آنها در برابر الهلال بازنده شایسته تری بوده ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
در چارچوب هفته اول رقابت های لیگ برتر فوتبال، دو تیم سپاهان اصفهان و مس رفسنجان سه شنبه 27 مهرماه 1400 در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با برتری دو بر صفر به سود تیم سپاهان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- محمد حسین عابدی خبرنگار خبرگزاری مهر استان سمنان در جشنواره آب و رسانه که با هدف صرفه جویی در مصرف آب برگزار شد، به عنوان گزارش نویس برتر تقدیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مصاف دو تیم فجر سپاسی و نساجی مازندران با برتری شاگردان ساکت الهامی به پایان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال هوادار، نخستین حریف تیمش در لیگ برتر بیست و یکم یعنی استقلال را تیمی “سخت کوش” توصیف کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت گاز استان تهران گفت: علت قطعی گاز شهرک اندیشه، رفع نشتی شیر زیر زمینی و تعویض آن بود که دچار قطعی موقت (3ساعت قطع) شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
نخستین جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی با تقدیر از عملکرد مدیرعامل و روابط عمومی شرکت مس به دلیل انجام فعالیت های چشمگیر در حوزه مسئولیت های اجتماعی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
در راستای بررسی عملکرد شعب استان های آذربایجان شرقی و غربی جلسه ای با حضور معاونت اعتبارات و بانکداری شرکتی، مدیر امور شعب استان ها، مدیر امور توسعه سرمایه انسانی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: نظام پیشنهادها مانند اتاق فکر و مرکز خلاقیت سازمان عمل کرده و امیدواریم مبنای حرکت، رشد و بالندگی بانک و همچنین راهی به سوی مدیریت مشارکتی باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
خداوند را شاکرم که این بار، سالروز تاسیس شرکت بیمه کوثر با میلاد نبی مکرم اسلام، حضرت محمد(ص) و هفته وحدت مقارن شده است و این تقارن را به فال نیک می گیرم؛ فراموش نکنیم که وحدت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صنعت ، معدن و تجارت بابیان اینکه اقتصاد صنعت خودرو باید بازسازی شود، گفت: از یک بنگاه زیانده نمی توان انتظار اصلاح ساختار و تعمیق ساخت داخل را در مقیاس وسیع و پایدار داشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر انجمن قطعه سازی و صنایع همگن خودرو در مراسم پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه صادرات کالا و خدمات و دبیر ستاد انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی کشور از برگزاری مراسم معرفی صادرکنندگان نمونه ملی 1400 خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
بازار معاملات اوراق تسهیلات مسکن این هفته شاهد بازگشت به عقب قیمت در کانال حداقلی بود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایشگاه و همایش دستاوردهای بیمه تجارت نو امروز، با رویکرد تحول دیجیتال آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عبدالحسین پهلوان، رئیس هیات مدیره بیمه دانا و هیات همراه از شعبه مسجد کبود تبریز بازدید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
پنجمین رویداد یکشنبه ها با نماینده ها توسط مدیر روابط عمومی شرکت بیمه رازی با سه نماینده از شهر مشهد مقدس همزمان با اولین سفر استانی مدیرعامل این شرکت برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۸   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملی ایران تاکید کرد که این بانک از متنوع ترین خدمات کارتی در نظام بانکی برخوردار است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
دکتر حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن با پیامی میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و آغاز هفته وحدت را تبریک و تهنیت گفت. متن این پیام بدین شرح است:
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
بانک مهر ایران تا کنون بیش از 1000 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به شرکت های دانش بنیان پرداخت کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران با تبریک فرارسیدن هفته وحدت، به پیشگاه ملت شریف ایران و همکاران و خانواده بزرگ پست بانک ایران، پیامی به همین مناسبت صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سامانه صیاد از طریق بخش سامانه های آنلاین وب سایت بانک مهر ایران در دسترس قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سپه گفت: این بانک با نقش آفرینی در پیشرفت بخش های مختلف اقتصادی به ویژه حوزه تولید محصولات استراتژیک، بزرگ ترین بانک توسعه ای کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
آیین افتتاح مدرسه در شهرستان نهبندان از توابع استان خراسان جنوبی؛ قطار فعالیت های مدرسه سازی از مسئولیت های اجتماعی بانک پاسارگاد به نهبندان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر بیمه های مهندسی شرکت بیمه سامان تاکید کرد که بیمه موبایل سامان اغلب خطرهای رایج تلفن های همراه را پوشش می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۹    
A نقش و جایگاه امنیت در توسعه کسب و کار های ملی، یک ضرورت و نیازمند حراست های دائمی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
شرکت صنایع شیر ایران(پگاه) در نخستین دورۀ جشنوارۀ روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی نشان عالی 5 ستارۀ مسئولیت اجتماعی و لوح تقدیر این جشنواره را دریافت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۶   + ۳۷ سایت دیگر  
در پی استعفای محمدعلی افتخاری مدیرعامل سازمان اموال تملیکی، سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی طی ابلاغیه ای مسئولیت اداره سازمان را به محسن محمدی معین عضو هیات مدیره و قائم مقام این سازمان محول ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
محمد علی افتخاری طی پیامی از کارکنان این سازمان تقدیر و تشکر کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...