چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۳:۴۵Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

تین نیوز (tinn.ir)

  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: با احداث پل آستاراچای، کالاهای ایرانی 3 روزه به مسکو می رسد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران از دستگیری مدیر متخلف شهرداری تهران خبرداد.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ما نتوانستیم از پتانسیل ترانزیت استفاده کنیم چرا که شبکه های ارتباطی به صورت ریلی کامل نبود و پروژه ای که امروزه به آن نیاز داریم تا شرایط استفاده از آن بنادر را داشته باشیم، اتصال مسیرهای ریلی است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای اهر از ضرب و شتم راهدار اهری به دلیل انسداد گردنه ی سامبران ناشی از کولاک شدید برف خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بانک ملی ایران با پذیرش عاملیت تسهیلات صندوق توسعه ملی در پروژه ریلی خراسان جنوبی موافقت کرد که گام دیگری در تامین مالی و تسریع این پروژه محسوب می شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: در بندر خرمشهر با تسهیل کسب و کار و ارائه مشوق های لازم به صورت جدی از سرمایه گذاران حمایت می شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: 10 دستگاه واگن مسافربری موجود در گمرک رازی خوی در راستای توسعه فعالیت های ارزآور با ورود دستگاه قضایی تعیین تکلیف می شوند تا بتوانیم مشکلات به کارگیری آنها را رفع ...
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در دومین روز سفر "رستم قاسمی " وزیر راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه به جمهوری آذربایجان توافق نامه ساخت پل جاده ای بر روی رودخانه "آستاراچای" در مرز دو کشور امروز ( سه شنبه ) در باکو ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیراداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از فعالیت مجدد خط مسافری دریایی بندر شهید باهنر به شارجه بعد از 2سال وقفه بدلیل شرایط متاثر از ویروس کرونا خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یک گروه هکری بلاروسی اعلام کرد، با هدف مختل کردن تحرک نیروهای روس و حمل و نقل در داخل بلاروس، حمله سایبری محدودی به شرکت ملی راه آهن این کشور انجام داده است که در جریان آن تعدادی از سرورها ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
با درج قیمت تولیدکننده (به جای قیمت مصرف کننده) معیاری در دست خریداران هست که بر اساس آن اگر قیمت نهایی خریدار در کالای تند مصرف بیش از20 درصد و در کالاهای کند مصرف بیش از 30 درصد باشد ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یک خودرو پرنده آینده نگرانه که می تواند تا ارتفاع 2.4 کیلومتر اوج بگیرد و سرعتی بالغ بر 160 کیلومتر بر ساعت داشته باشد یک قدم به فروش تجاری نزدیک تر شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
چهاردهمین رام قطار مترویی شیراز شامل پنج واگن و به ارزش 180 میلیارد تومان روی ریل قرار گرفت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1401 مجلس گفت: بر اساس مصوبه لحظاتی پیش این کمیسیون دستمزد های تا 5 میلیون و 600 هزار تومان از مالیات معاف شدند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه اخیر ستاد تنظیم بازار و بر اساس تأکید رئیس جمهور، سازمان حمایت مرجع قیمت گذاری ادوات مکانیزاسیون کشاورزی است و هیچ ارگان و سازمانی در کشور حق قیمت گذاری و کارشناسی قیمت را ندارد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه، توسعه روابط اقتصادی با همسایگان با استفاده از ظرفیت دریایی و بندری را ضروری دانست و گفت ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۲    
مترو باکو سامانه قطار شهری باکو٬ پایتخت جمهوری آذربایجان است. مترو باکو در تاریخ 6 نوامبر 1967 در زمان اتحاد جماهیر شوروی افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون وزیر حمل و انتقال ازبکستان گفت: حجم مبادلات تجاری ازبکستان و هند با استفاده از بندر چابهار می تواند نقش موثری در تسهیل حمل و نقل لجستیکی بین کشورهای منطقه باشد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۷    
سرپرست اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: طی 10 ماهه نخست سالجاری 22 هزار دستگاه از ناوگان حمل و نقل عمومی استان مورد بازدید فنی قرار گرفتند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) وعده داد که با ساماندهی آگهی های الکترونیکی خودرو، ثبت آگهی صوری تا حد زیادی کاهش یابد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
یک کارشناس حمل و نقل معتقد است بزرگترین غفلتی که ایران در مورد دریای خزر انجام داده عدم سرمایه گذاری در دریای خزر و ارائه ندادن خدمات ترانزیتی مناسب به کشورهای صادر کننده کالا است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۲    
درخواست ما از شهروندان این است که برای پرداخت جرائم خود به سایت راهور120 یا بانک های معتبر مراجعه کنند و از نرم افزارهایی مانند قبضینو و ... استفاده نکنند
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
رمزارزها به کاهش خود ادامه می دهند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۵۲    
اکنون در 17 مبادی مهم کشور 18 دستگاه ایکس ری کامیونی مستقر شده است
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۲    
برای شب عید که های سیزن است، تلاش می کنیم قیمت بلیت افزایش نیابد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۷    
ورود ناوگان باری بدون اسقاط تعادل عرضه و تقاضا را بیش از پیش برهم زده و با توسعه روزافزون ناوگان ریلی در آینده نه چندان دور، مشکلات این صنف را دوچندان خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۸   + ۳۹ سایت دیگر  
مالیات و عوارض شماره گذاری خودروها براساس رتبه بندی انرژی که به تایید سازمان ملی استاندارد ایران رسیده مشمول مالیات و عوارض سبز شده است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۸    
با توجه به ناامنی خیابان های شهر برای دوچرخه سواران و بی احتیاطی زیادی که موتور سواران در عبور و مرور به خرج می دهند،استفاده از چنین محافظی می تواند منجر به کاهش آسیب ها و تلفات در حمل و نقل شهری شود.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۳    
وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان بوشهر که مهر ماه امسال انجام شد، در نشست شورای اداری این استان از جهش در احداث راه آهن بوشهر شیراز در سال 1401 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۳    
استفاده از تانک ارتش برای کمک رسانی به کسانی که برف گیر شده اند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل پرداخت سهمیه سالانه ایران به این نهاد را تایید کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم سمنان ، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: مرز هوایی فرودگاه سمنان با تصویب هیات دولت صادر شد و این مرکز به عنوان فرودگاه بین المللی مجوز گرفت.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۴   + ۵۰ سایت دیگر  
فروش فوق العاده های ایران خودرو در حالی به مرحله سی ام خود رسیده است که در فروش هفتگی این هفته این گروه صنعتی، سه محصول عرضه شده است؛
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری علت تأخیر 24 ساعته پرواز تهران-استانبول هما را بدی آب و هوای فرودگاه مقصد و عدم موافقت فرودگاه استانبول با برگزاری مجدد این پرواز عنوان کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
تمامی تولیدکنندگان فیلتر روغن و لنت خودرو، در راستای تسریع شفافیت در قیمتها بایستی نسبت به درج قیمت تولیدکننده بر روی محصولات خود اقدام کنند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۳۲    
مترو تبریز از 5 خط (4 خط اصلی و 1 خط حومه ای) به طول کلی 100 کیلومتر تشکیل شده است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون سازمان راهداری با اشاره به افزایش سرقت از تجهیزات جاده های کشور گفت: اغلب سارقان از قشر ضعیف جامعه هستند که امکان اجرای احکام سنگین برای آنها وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سوددهی هواپیمایی قشم ایر در حالی است که عمده شرکت های هواپیمایی فعال کشور در طول سال های اخیر با بحران های عمیقی از جمله تحریم های ناجوانمردانه، فرسودگی ناوگان، افزایش سرسام آور نرخ ارز ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سامانه ارسال پیام کوتاه به مرکز پلیسی 110 در استان ها با حضور سردار حسین اشتری فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
کاتالیست یا کاتالیزور قطعه ای مهم در خودروهای نسل سوم و چهارم است که با هدف کاستن از ایجاد آلایندگی و صیانت از محیط زیست نصب می شود اما خاک با ارزش حاوی فلزات گرانبهای این قطعه ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۱    
یانگ مینگ لاین یا همان YML پس از یک سال از شروع گسترش ناوگان توسط همتایانش، سفارش خود را برای ساخت چند کشتی نئوپاناماکس جدید، ثبت کرده است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
پرواز امروز دوشنبه و روزهای چهارشنبه و شنبه هفته آینده فرودگاه سنندج به دلایل نامعلوم از سوی شرکت هواپیمایی آسمان لغو شده است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۵۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار کرد: قیمت بنزین در سال آینده افزایش نخواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
بر اساس آمار شبکه های لرزه نگاری مرکز لرزه نگاری کشوری وابسته به مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، در دی ماه 1400 نواحی مختلف ایران شاهد بیش از 620 زمین لرزه بوده که بزرگترین آن ها در استان کرمان رخ داده ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از نهایی شدن سند چشم انداز صنعت خودرو 2 تا 3 هفته دیگر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۱    
متولیان امر مشکلاتی مانند رسوب کالا در بنادر و گمرکات کشور را یکی از دلایل افزایش قیمت کالاها در کشور کرده و می گویند این توقف ها موجب افزایش هزینه تمام شده کالاها می شود.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
آلمان همزمان با شیوع بیشتر سویه امیکرون مقررات جدیدی را برای سفر از ایران به این کشور وضع کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز به دلیل رشد قیمت انس و ارز شاهد افزایش قیمت طلا و سکه در بازار هستیم.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از صدور مجوز وزیر کشور برای انتشار اوراق مشارکت سال 1400 توسط شهرداری ها برای توسعه طرح های خطوط حمل و نقل ریلی ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین، علیرضا خزائلی در نشست شورای راهبردی سرای سعدالسلطنه با بررسی موضوعاتی چون معرفی فرصت های جدید سرمایه گذاری در سعدالسطنه ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
پنجمین کنفرانس بین المللی اقیانوس شناسی خلیج فارس با شعار خلیج فارس، توسعه دریامحور در سازمان هواشناسی کشورامروز 4 بهمن 1400 آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: 69 نقطه حادثه خیز در محورهای مواصلاتی استان شناسایی و احصا شده است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۱    
در نخستین هفته هایی که رستم قاسمی به عنوان وزیر راه و شهرسازی شروع به کار کرد، با هدف اجرای برنامه های رئیس جمهور در حوزه راه و شهرسازی و تحقق اهداف و برنامه ها ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از انجام اقداماتی جهت رفع معضل بیمه تامین اجتماعی تاکسیرانان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
با برگزاری جلسات مستمر در وزارتخانه های مرتبط و تلاش و پیگیری های بی وقفه همه مراجع ذی ربط و مصوبه هیات دولت، فرودگاه شهدای جهرم به فرودگاه بین المللی ارتقا یافت.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از تکلیف شهرداری تهران برای تدوین دستورالعمل و مدلی برای فروش طرح ترافیک در شرایط اضطرار آلودگی هوا در دوازدهمین جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۵   + ۵۴ سایت دیگر  
دبیر کمیته اپیدمیولوژی و پژوهش کمیته علمی کشوری مقابله با کووید19با بیان اینکه بیش از 50 درصد موارد در گردش کرونا در کشور مربوط به سویه اُمیکرون است ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که علاءالدین بروجردی اخیرا عباس آخوندی را مسئول لغو ساخت پروژه قطار سریع السیر تهران-قم-اصفهان دانسته بود، آخوندی حاضر به صحبت کردن در این خصوص نشد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که در 12 ماهه سال گذشته بیش از 107 هزار سورتی پرواز عبوری از آسمان ایران ثبت شد، در 9 ماهه امسال این شاخص به حدود 115 هزار سورتی رسید.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خط 6 مترو تهران با افتتاح 14 ایستگاه دیگر در بخش های شمالی، میانی و جنوبی این خط به همراه 4 ایستگاه از قسمت توسعه جنوبی آن، به طور کامل در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
متأسفانه در حال حاضر مدیریت باغستان به هیچ وجه کارآمدی ندارد و جلسات شورای باغستان یا خروجی نداشته و یا خروجی آن اثر گذار نبوده است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۰    
ذهن خلاق انسان ها در ایجاد شگفتی ها بی همتا است به خصوص اکنون که تکنولوژی نیز به کمک خلاقیت انسان ها آمده و گستره فعالیت آنها را افزایش داده است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر اروپایی سازمان بهداشت جهانی اظهار کرد: اُمیکرون همه گیری کووید 19 را وارد مرحله جدیدی کرده و می تواند این همه گیری را در اروپا به پایان برساند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۴۸ سایت دیگر  
با پیشنهاد وزارت بهداشت و سازمان برنامه و بودجه، سهم پرداختی سازمان های بیمه گر پایه برای بستری در اورژانس به 90 درصد افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
معادنی که پروانه بهره برداری و اکتشاف دارند و بتوانند به صورت متعادل کار کنند، دست کم به 15 تا 20 هزار دستگاه ماشین آلات نیاز دارند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
با در نظر گرفتن توقف 20 ماهه صدور ویزای توریستی؛ یک میلیون و 471 هزار و 677 نفر از اول فروردین 1400 تا 11 دی ماه به ایران آمده اند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۵    
در مقیاسی کلان تر، ریشه بخش بزرگی از همه معضلات یاد شده را می توان مشکلات اقتصادی و پایین بودن سرمایه اجتماعی دانست.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از جانباختن یک تن در حریق مسافرخانه میدان راه آهن خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
پلیس هلند اعلام کرد یک مسافر قاچاق را پیدا کرده که در قسمت چرخ جلوی یک هواپیمای باربری مخفی شده بود و زنده به مقصد رسید.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۵   + ۹۵ سایت دیگر  
معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد، چگونگی و نحوه اجرای طرح حذف ضامن از فرایند اخذ تسهیلات خرد تا سقف 100 میلیون تومان برای حقوق بگیران را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۵   + ۳۴ سایت دیگر  
مجموع مبتلایان به بیماری کووید-19 در جهان تاکنون به 352 میلیون و 130 هزار و 563 نفر رسیده، مرگ پنج میلیون و 614 هزار و 795 نفر بر اثر این بیماری تأیید شده است و 279 میلیون و 853 هزار و 72 نفر از ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۵    
پیشتر اگر بهره وری پایین شبکه ریلی کشور مورد توجه بود و باید برای آن چاره اندیشی می شد، در شرایط حال حاضر اما به واسطه مشکلاتی که در حوزه لکوموتیو اتفاق افتاده است ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام مدیرعامل هپکوی اراک گفت: ظرفیت تولیدی این شرکت 2 هزار و 700 دستگاه ماشین آلات به راهداری و معدن است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
اومیکرون برای افرادی که بیماری زمینه ای و نقص ایمنی دارند و افرادی که واکسن نزده اند بسیار خطرناک است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان ملل پیش بینی کرده است که صنعت گردشگری در سراسر جهان تا سال 2024 هم به سطح قبل از همه گیری بیماری کرونا باز نمی گردد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی به منظور پیگیری و تسهیل و تسریع در ترانزیت و تردد ناوگان تجاری ایران و جمهوری آذربایجان از قلمرو یکدیگر، صبح امروز (دوشنبه) به این کشور سفر کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۹:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور گفت: شرکت ذوب آهن با توجه به ظرفیت هایی که دارد می تواند در راستای توسعه ریلی چابهار نقش مهمی داشته باشد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: ایرادات اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره کیفیت، قیمت، تولید خودرو و مدیریت شرکت های خودروسازی به حق است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
با مدیرعامل شرکت هواپیمایی آتا در خصوص آغاز مسیرهای پروازی جدید خارجی توسط هواپیماهای امبرائر این شرکت هواپیمایی از فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز توافق شده است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۹:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری با نشست هایی متنوع، پنل ها، کارگاه ها و میزگردهای تخصصی با حضور اساتید و فعالان حوزه گردشگری همراه خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۷:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خبر منتشر شده مبنی بر ممنوعیت پرواز هواپیماهای ایرانی به انگلیس واقعیت ندارد و پروازها بموقع و طبق برنامه انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۵    
ایستگاه میدان نماز در انتهای فاز یک مترو تهران اسلامشهر و در امتداد خط 3 مترو تهران اجرا می شود و طراحی آن از سال 91 آغاز و در سال 93 برای اجرا به صورت یکپارچه مانند دیگر ایستگاه های خط 3 مترو تهران ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۷:۱۰   + ۲۸ سایت دیگر  
بررسی قیمت انواع خودروهای پرتیراژ در بازار امروز (یکشنبه) نشان می دهد که تعیین کنندگان قیمت خودروها در بازار کمی عقب نشینی کرده و قیمت ها را نسبت به هفته گذشته کاهش داده اند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۷:۰۰    
تراموای چرخ لاستیکی چینی، سیستم حمل و نقل مناسبی برای شهرها است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۷:۰۰    
آمونیاک به زیرساختهای سنگین برای ذخیره کردن تحت فشار و دمای بالا نیاز ندارد و آن را می توان در دمای منفی 33 درجه سانتی گراد به مایع تبدیل نمود و برای صادرات به سادگی و با ایمنی بالا جابجا کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
5144 بیمار جدید مبتلا به کرونا طی شبانه روز گذشته شناسایی شده اند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۴۰   + ۵۵ سایت دیگر  
رییس کمیته افزایش ایمنی در برابر سرقت محصولات ایران خودرو، امکان ردیابی قطعات خودرو توسط پلیس را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۵    
وزارت حمل و نقل قطر اعلام کرد فاز اول خدمات تراموای لوسیل از ابتدای ژانویه 2022 راه اندازی خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
پلیس لس آنجلس توانست خلبان یک هواپیمای ملخی را چند ثانیه قبل از برخورد قطار بیرون بکشد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۵    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: نرخ انس جهانی طلا نسبت به هفته گذشته، 16 دلار افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۵    
پس از حدود چهار سال، طولانی ترین مسیر زیرآبی عبور و مرور وسایل تقلیه در چین افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مرسدس بنز نمونه اولیه خودروی تمام برقی ویژن ای کیو ایکس ایکس (EQXX) را به نمایش گذاشت.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
در حالی که 5 روز از بخشنامه سازمان هواپیمایی کشوری به شرکت های هواپیمایی مبنی بر لغو مصوبه کف قیمت پرواز می گذرد، همچنان هیچ ایرلاینی اقدام به فروش بلیت زیر 600 هزار تومان نمی کند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس قانون بخشی از این جریمه ها را دولت باید به شهرداری تهران پرداخت کند و شهرداری نیز آن را در نگهداشت و توسعه حمل و نقل عمومی استفاده کند که متاسفانه بسیاری از این وجوه به شهرداری تهران پرداخت ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۰    
مرز توسعه یافتگی چیست و ما کدام کشورها توسعه اقتصادی شاخص هایی دارد، از جمله سطح درآمد سرانه مردم آن کشور، نیز سطح اشتغال و رفاه مردمان آن ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۰   + ۸۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1401 مجلس شورای اسلامی، جزئیات مالیات بر خانه ها و باغ ویلاهای لوکس برای سال آینده را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از آمادگی این سازمان برای واگذاری تصدی مدیریت بنادر کوچک به بانوان داوطلب و توانمند خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
پلیس اعلام کند که مجوز ورود به خط ویژه به چه کسانی داده شده و چرا شهروندان باید علیرغم استفاده از حمل و نقل عمومی در ترافیک بمانند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
متروی تهران امروز سوم دیماه به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) برای بانوان رایگان است
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مقامات محلی آمریکا در پی وقوع آتش سوزی جنگلی در سواحل "بیگ سور" واقع در کالیفرنیا، دستور تخلیه ساکنان مناطق درگیر با حریق را صادر کردند.
مشاهده نتایج بیشتر...