سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۴:۱۱Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

تیتر20 (titre20.ir)

  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: مسئله مالیات فعالان گردشگری و معافیت های مالیات این حوزه در قالب سه پیش نویس لایحه و برنامه هفتم تدوین و به مجلس ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۲:۲۸   + ۶۶ سایت دیگر  
مدیر اداره نظارت بر نظام های پرداخت درخصوص پروژه کهربا گفت: طرح کارت هوشمند همراه بانکی (کهربا) که به "تراکنش های حضوری بدون کارت" معروف هستند با هدف ارتقای استانداردهای امنیتی شبکه پرداخت کشور تا دو ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۱:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
سرعت اینترنت یکی از عمده ترین مشکلات کاربران است که به عوامل گوناگونی بستگی دارد؛ در این راستا با انجام چند راهکار مفید می توان سرعت مودم وای فای خانگی را افزایش داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۱:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بورس تهران از راه اندازی بازار جدید در بورس تهران خبر داد و گفت: در دو روز نخست بیش از 2000 میلیارد تومان پذیره نویسی صورت گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۱:۳۷   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شورای رقابت، دلیل تاخیر در عرضه سوم سامانه یکپارچه خودروها را ارائه خودروهای تولیدی جدید دانست
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۷:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
مؤسسه خدمات مالی و بانکی سوئیس اعلام کرد طی سال میلادی گذشته 104 هزار نفر به جمعیت افرادی که یک میلیون دلار و بیشتر در ایران ثروت داشته اند افزوده شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۷:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
یک روانپزشک، در خصوص شایع ترین مشکلات روانشناختی دوران سالمندی، توضیحاتی داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزرات راه و شهرسازی اظهار داشت: حدود 53 درصد هزینه ها در ساخت واحدها مربوط به مصالح ساختمانی است بنابراین سهم مصالح ساختمانی در ساخت و سازها قابل توجه است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۴   + ۴۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: پایانه فروشگاهی و سامانه مودیان زیرساخت لازم برای اخذ مالیات هوشمند را نیاز دارد و حوزه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به مودیان ضروریات نظام مالیاتی است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
در راستای بررسی وضعیت کیفیت و سرعت شبکه ارتباطی و اینترنت کشور، شرکت ارتباطات زیرساخت جلسه ای با حضور نمایندگان مجلس و اپراتورهای تلفن همراه برگزار کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: طبق توافقی که با شرکت های خارجی صورت گرفته قیمت ساخت هر متر واحد مسکونی 200 الی 300 دلار برآورد شده است و چینی ها مشتاق مشارکت در ساخت و ساز کشور هستند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۸   + ۷۴ سایت دیگر  
بانک تجارت در راستای اهداف دولت جمهوری اسلامی ایران و به منظور تسهیل امر مقدس ازدواج از ابتدای سال 1402 تا پایان شهریورماه 52 هزار و 846 فقره تسهیلات ازدواج و 34 هزار و 579 فقره تسهیلات فرزندآوری به ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۸   + ۳۹ سایت دیگر  
طاهرزاده گفت: شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با درک ضرورت برخورداری از تجهیزات حمل و نقل ریلی در گام اول با خرید 550 واگن باری برای خرید 10 لوکوموتیو نیز برنامه ریزی کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
کارنامه شرکت های بورسی در شهریورماه نشان می دهد سطح درآمد ماهانه صنایع افزایش داشته است
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گرانی مواد اولیه صنایع غذائی باعث کاهش فعالیت تولیدکنندگان شد و کمبود عرضه در بازار را رقم بزنند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
هرگاه تورم در سطوح قبلی خود در حال درجا زدن باشد تا روند صعودی در پیش گیرد، مقامات اقتصادی سیاست های انقباضی را تمدید خواهند کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
واردات شکر ارزانتر از قیمت جهانی به داخل کشور و قاچاق معکوس به کشورهای همسایه و کارخانه های نوشابه سازی کام مردم را به تلخی کشانده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
استانداردهای 7گانه مدیریت جامع کیفیت شرکت مجتمع فولاد خراسان مورد تایید ارزیابان نظام های جامع مدیریتی شرکت قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۳:۱۶   + ۹۳ سایت دیگر  
معاون صنایع و انرژی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور گفت: از این پس بیمه شخص ثالث خودروهای نفت گازسوز به صورت مستمر مورد پایش قرار گرفته و تخصیص سهمیه نفت گاز منوط به دارا بودن بیمه نامه است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۲:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
صبح امروز مجمع عمومی فوق العاده شرکت جهان فولاد سیرجان با افزایش سرمایه این شرکت از 75 هزار میلیارد ریال به 110 هزار میلیارد ریال موافقت کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۰:۰۷   + ۳۶ سایت دیگر  
دستیار ویژه وزیر راه با بیان اینکه "وزارت اقتصاد موظف به حذف واسطه های در فرآیند تولید مسکن است" گفت: کاهش قیمت تمام شده مسکن با جدیت از سوی وزارت راه و شهرسازی دنبال می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۹:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: بورس نتوانسته در کنترل قیمت و توزیع کالا عادلانه نقش آفرینی کند و عاملی برای گرانی کالا بود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۹:۵۱   + ۱۰۲ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران گفت: میزان وزنی تجارت خارجی کشور در 6 ماه امسال 85 میلیون و 300 هزار تن بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 23.78 درصد افزایش نشان می دهد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۹:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق ایران ضمن اشاره به عدم حذف کارت بازرگانی، گفت: حذف نهادهایی مثل بورس فقط به افزایش رانت و فساد دامن می زند. راه مهار تورم کاهش نقدینگی است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۹:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو انجمن واردکنندگان فرآورده های بهداشتی گفت: کل بازار مصرف لوازم آرایشی، بهداشتی و عطریات (به جز شوینده) در کشور 70 همت است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۹:۵۱   + ۳۴ سایت دیگر  
شرکت بهمن دیزل دو محصول کامیون فورس 6 تن کابین خوابدار همراه با کاربری و کامیون کشنده امپاورBD500 با موعد تحویل هفته آخر دی ماه به صورت پیش فروش و با قیمت غیرقطعی به فروش می رساند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
پیشران اقتصاد دیجیتال در ایران پروژه ملی فیبر نوری است و اجرای آن در کشور سبب ساز رونق شرکت های تکنولوژی و اشتغال زایی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۶   + ۶۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت : خروج سیمان و فولاد از بورس کالا منتفی شده و قرار است با نهادهایی که به این دو صنعت انتقاد دارند، جلساتی برای رفع این ابهامات برگزار شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۹   + ۳۲ سایت دیگر  
پیرو انتشار خبر احتمال تعطیلی بهمن موتور به سبب جریمه سنگین سازمان تعزیرات، برای فعالان بخش خصوصی این سؤال مطرح است که چه کسی از تعطیلی یک خودروساز خصوصی سود می برد و تکلیف مصرف کنندگان چه می شود و ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان ماشین آلات دام و طیور با الزام ثبت این محصولات در سامانه 124 گفت: برخی قیمت ها مربوط به سال های قبل بوده و همین نرخ ها مبنای قیمت گذاری ماشین آلات فعلی هستند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر اسبق امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران گفت: اکنون قیمت نفت در بورس جهانی تعیین می شود و شاخص ها و ایندکس ها نیز بر اساس دلار است به همین دلیل فروش نفت بدون دلار رویایی به نظر می رسد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۲۹ سایت دیگر  
نخستین همایش ملی چشم انداز ایمنی و سلامت شغلی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان استاندارد و برخی دیگر از مسئولین کشوری صبح امروز در سالن تلاش تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
دلیل کوچ سرمایه از اوراق به سپرده بانکی، مربوط به کاهش عرضه اوراق توسط دولت، کاهش نرخ این اوراق و از سوی دیگر، افزایش سود سپرده های بانکی برای این صندوق ها است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
محسن زنگنه، سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم درباره جزئیات اصلاحیه 121 ماده الحاقی در برنامه هفتم توسعه گفت: حدود 20 درصد از مواد بررسی شده در فصل بانکداری برنامه هفتم است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کل بودجه پیش بینی شده برای نوسازی ناوگان اتوبوسرانی در سال جاری 7100 میلیارد تومان است در حالی که قرارداد 28 هزار میلیارد تومانی منعقد شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
نرخ های جدید پتروشیمی باعث افزایش 35 درصدی قیمت تمام شده تولیدات خواهد شد که حلقه های پایانی مدیریت زنجیره ارزش محصولات را تحت تاثیر قرار می دهد
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
قیمت سنگ آهن در بازارهای جهانی در حالی در حال افزایش است که چین بعد از پشت سر گذاشتن دوره رکود، تصمیم به احیای صنعت و به ویژه بخش فولاد گرفته است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۱:۰۰   + ۶۰ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو ادعای برخی رسانه ها مبنی بر دپوی خودروها برای افزایش قیمت و ایجاد التهاب در بازار را رد کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۱:۰۰   + ۵۲ سایت دیگر  
گروه خودروسازی سایپا و گروه مپنا با هدف استفاده از فناوری های نوین و برقی سازی خودروهای سواری و تجاری گروه سایپا، تفاهم نامه تولید و تامین سلول و باتری پک خودروهای برقی را امضاء کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۱:۰۰   + ۴۵ سایت دیگر  
بانک سینا در شش ماهه اول سال 1402 با کسب 55 هزار و 273 میلیارد ریال درآمد عملیاتی، عملکرد مطلوب خود را تداوم بخشید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۱:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی، گمانه زنی های انجام شده درباره اسامی بانک ها و موسسات اعتباری در آستانه انحلال را تکذیب کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ساعت لاکچری مسی در فضای مجازی سوژه شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
آن هایی که عادت دارند بار ها و بار ها از لنز چشم، با هدف زیبایی استفاده کنند، نسبت به عوارض آن، ناآگاه هستند ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تیتر20 - شیردهی یک روش طبیعی برای تغذیه و پیوند با کودک شما است. با این حال، مانند بسیاری از جنبه های مادر شدن و سفر پر رمز رو راز آن، افسانه ها و باورهای نادرستی با آن همراه است ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۱۹   + ۴۱ سایت دیگر  
تیتر20 - مقدمه: اخیراً توجه زیادی به افزایش قیمت های مسکن به خصوص در کلان شهرها شده و برخی منابع این افزایش را به قیمت فولاد در بورس کالا نسبت داده اند ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۱۸   + ۲۹ سایت دیگر  
تیم ملی بسکتبال 3 نفره کشورمان در بازی های آسیایی هانگژو از صعود بازماند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
در فاصله پنج روز مانده به معرفی برنده جایزه نوبل ادبیات در سال 2023، جدیدترین پیش بینی از شانس های اصلی دریافت مهم ترین جایزه ادبی جهان منتشر شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسون انرژی اتاق بازرگانی ایران معتقد است: بورس انرژی ایران ظرفیت جذب 100 هزار میلیارد تومان سرمایه برای صنعت برق را دارد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
معاهده (کنوانسیون) سازمان ملل متحد با موضوع استفاده از ارتباطات الکترونیکی در قراردادهای بین المللی به همت مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و با همکاری وزارت امور خارجه به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۲۹   + ۷۸ سایت دیگر  
با توجه به حواشی پیش آمده پیرامون حذف سامانه یکپارچه خودروها و ملغی شدن مرحله سوم که با تکذیب معاون صنایع حمل ونقل وزارت صمت و شورای رقابت خاتمه یافت ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سازمان بین المللی کار گزارش داده حدود 4 درصد درآمد ناخالص ملی بابت خسارت بیماری های شغلی و حوادت ناشی از کار هزینه می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
علیرضا پیمان پاک در واکنش به افزایش سرسام آور قیمت شکر و محصولات وابسته به آن، قیمت مصوب این کالا یعنی 28هزار تومان را یادآور شد و گفت: شکرهای وارداتی برای تنظیم بازار در بازار توزیع خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: با توجه به کاهش ذخایر معدنی، باید با استفاده از طرح های نوآورانه، به سمت فرآوری معادن جدید که همان باطله هاست پیش رویم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
بیشترین واحدهای راکد کشور را شرکت های دانش بنیان تشکیل می دهند و با وجود افزایش سهم تسهیلات پرداختی، سهم اندکی در اقتصاد دارند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۱   + ۶۶ سایت دیگر  
معاون ارزی بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی به جز گروه های پتروشیمی و فولاد، برای سایر گروه های کالایی هیچ محدودیتی در رابطه با برگشت ارز از طریق واردات از محلی غیر از ارز صادراتی اعمال نکرده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه وشهرسازی در حالی از اختصاص 2میلیارد دلار منابع ارزی از محل صندوق توسعه ملی به پروژه های خانه سازی دولتی خبر داده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو با بیان اینکه عملیات احداث 5هزار و 600مگاوات نیروگاه توسط صنایع اجرایی شده است، گفت: قانون ما را ملزم به تولید 10 هزار مگاوات برق توسط صنایع کرده است
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
شرکت متا پلتفرم ویژگی های هوش مصنوعی را به اپلکیشن های شبکه اجتماعی خود اضافه می کند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نبود نظارت کافی، بی توجهی به این فروشگاه ها، قیمت گذاری کالاها بر اساس قیمت های مصرف کننده و غیررقابتی و موضوعات متفاوت دیگری که همگی باعث شکاف بین خرده فروشی و عمده فروشی شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه تعاون بمناسبت هفته وحدت و سالروز میلاد رسول اکرم پیام تبریکی صادر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۳:۲۱   + ۵۱ سایت دیگر  
ریشه بحران بخش مسکن در ایران به سهم بسیار بالای زمین از قیمت تمام شده مسکن بازمی گردد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۳:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
میزان انرژی برق تحویلی به صنایع فولادی در بازه مدیریت مصرف سال جاری نسبت به سال 1400 به میزان 24.73 درصد افزایش یافت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۳:۰۲    
با توجه به پیش بینی رشد 3 درصدی اقتصادی جهانی در 5سال آینده، بسیاری از کشورها با استفاه نکردن از پتانسیل کاری زنان، از قافله رشد عقب مانده اند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۳:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو، نسبت به فراوانی اقلام آرایشی و بهداشتی تقلبی و قاچاق در بازار کشور ابراز نگرانی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی اظهار کرد: به دلیل فراهم نبودن زیرساخت های بخش گردشگری در کشور، به سرعت در حال از دست دادن فرصت های جذب گردشگر و عقب ماندن از کشورهای منطقه هستیم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت:امسال مصمم برای ترغیب بخش خصوصی برای توسعه ناوگان حمل ونقل از طریق اعطای وام و تسهیلات مناسب و واردات هستیم تا 5 هزار اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
بر اساس آمار بانک مرکزی متوسط قیمت مسکن شهر تهران در شهریورماه امسال نسبت به ماه مشابه سال گذشته 3.3 درصد کاهش یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
شرکتهای صنعتی زر ماکارون و گلوکوزان از زیر مجموعه های گروه صنعتی و پژوهشی زر با ادامه عملکرد موفق در بازار سرمایه روند رو به رشدی را در بورس تجربه می کنند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فولاد خراسان با رشد بیش از دو برابری درآمد ناشی از فروش در 6ماه نخست امسال رکورد شکنی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۴   + ۲۴ سایت دیگر  
بر اساس گزارش ها بیشترین حوادث شغلی در کارگاه های ساختمانی رخ می دهد که 38 درصد حوادث و 50 درصد فوتی ها در این بخش را شامل می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۴   + ۸۲ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت از عرضه مستقیم خودرو توسط خودروسازان و حذف سامانه یکپارچه فروش خبر داد و گفت : عرضه جدید خودرو از 8 مهر شروع می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۵۹   + ۳۰ سایت دیگر  
شرکت ایسکرا اتوالکتریک ایران با هدف معرفی جدیدترین و پیشرفته ترین محصولات خود در بیست و هفتمین نمایشگاه قطعات تبریز حضور یافت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۵۹   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: ما امروز در 30 ساله دوم به جای نگاه تحولی که توسعه کمی را موجب شد، تحول در نگاه را به عنوان رویکرد اصلی خود قرار دادیم و بر این باوریم اگر نگاه ها در این زمینه درست نباشد ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۵۹   + ۳۱ سایت دیگر  
طی نیمه اول امسال بالغ بر 8 میلیون و 655 میلیون تن انواع محصول زنجیره فولاد در مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو تولید شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
بر اساس آخرین گزارش شرکت برق حرارتی از روند پروژه های نیروگاهی صنایع، هم اکنون 18 نیروگاه بخش صنعت وارد مرحله ساخت شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۴۱   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران از آمادگی صدور مجوز ترخیص کشنده های موجود در گمرکات خبر داد و گفت: از این پس اجازه ورود هر نوع کشنده بدون ثبت سفارش به مرزهای کشور داده نخواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: بورس کالا زیر مجموعه وزارت اقتصاد است و اگر وزیر اقتصاد با خروج سیمان و فولاد از بورس موافقت می کرد ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
نخستین رویداد ملی صنعت دانش بنیان صبح امروز با حضور وزرای صنعت، معدن و تجارت, علوم، تحقیقات و فناوری و امور اقتصادودارایی و 500 شرکت معدنی وصنعتی از جمله شرکت معدنی و صنعتی گهرزمین در سالن قلم ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر صمت با اشاره به رونمایی از تفاهم نامه بسته پیشخوان دانش بنیان ها، گفت: ارزش این بسته 15 هزار میلیارد تومان است که به عنوان گام اول برای شتاب دهی طرح های دانش بنیان برداشته شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت زرفارما از زیرمجموعه های گروه صنعتی پژوهشی زر با حضور در هشتمین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته ( ایران فارما ) درتهران ضمن ارائه مجموعه ای از اکسپینت های دارویی شامل انواع نشاسته های ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۶   + ۳۹ سایت دیگر  
شرکت مگاموتور با عبور از تولید 2 هزار و 23 دستگاه موتور در روز توانست رکورد روزانه تولید در سال 1401 و شش ماه اول سال 1402 را شکسته و افتخار جدیدی را در تولید خانواده موتور کسب کند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۸   + ۵۲ سایت دیگر  
محسن سیفی، سرپرست بانک صادرات ایران در پیامی با تبریک فرارسیدن هفته وحدت و جشن ولادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله) ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۸   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی گروه بهمن می گوید: گروه بهمن 7600 نفر نیروی انسانی دارد که 2600 نفر آن طی دو سال گذشته به مجموعه پیوسته اند و از زمان خصوصی سازی جذب نیروی انسانی 125 درصد افزایش داشته و توسعه خطوط ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناسان مطرح کردند، در آینده دنیا سالانه حدود 6 تریلیون دلار بودجه مالی برای تأمین زیرساخت های اقتصاد نیاز است، در کشور ما دولت باید با نگاه برد- برد ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
صالحی گفت: اگر ده میلیون تن با ریل ترانزیت کنیم به طور مستقیم با صرفه جویی سوخت حدود 300 میلیون دلار به نفع کشور است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
محصولات جدید بیمه های زندگی بیمه تعاون در سبد سرمایه سالمندان قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
در حاشیه نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل تفاهم نامه تولید 9 هزار عدد محور واگن بین ایدرو و شرکت واگن پارس امضا شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
در جلسه اخیر اتاق بازرگانی تهران با معاون ارزی بانک مرکزی، نمایندگان بخش خصوصی خواستار تک نرخی کردن ارز و حذف پیمان سپاری ارزی برای بخش خصوصی شدند
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
در حالی که وزیر راه و شهرسازی طی چند روز گذشته بر خروج سیمان و فولاد از بورس تاکید کرده امروز وزیر اقتصاد و سخنگوی اقتصادی دولت از تداوم عرضه ها در بورس حمایت کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
به زودی قرارداد نهایی با اپراتور هندی بندر شهید بهشتی به امضا می رسد، مذاکراتی با هندی ها انجام شده و طرف هندی برای ادامه کار در بندر چابهار مصمم است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
گفته می شود نخستین خودرو وارداتی پارس خودرو آماده فروش شده و گویا قرار است در سامانه یکپارچه خودرو های وارداتی عرضه شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادداشتی اثرات نظام ارزی شناور مدیریت شده بر تضعیف یا تقویت پول ملی را تحلیل کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی را موظف به واگذاری دارایی های مازاد خود حداکثر تا پایان سال دوم برنامه کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
آنچه مادر در دوران بارداری و شیردهی مصرف می کند می تواند بر سلامت فرزندش تاثیر بگذارد؛ نتایج تحقیق جدید ارتباط بین مصرف نوشابه رژیمی یا نوشیدنی های مصنوعی شیرین شده توسط مادر در دوران بارداری یا ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۹    
سیاست های ارزی موجود و الزام به عرضه 100 درصدی ارز حاصل از صادرات در سامانه نیما از سوی فولادی ها تبعات بسیاری را برای این صنعت به همراه دارد ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۶   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات وزارت بهداشت با انتقاد از تسهیل فرایند صدور مجوز فروش دخانیات و با اشاره به نامه وزیر بهداشت به وزیر صمت ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
گمرک ایران، اخذ مالیات علی الحساب از صادرات مواد و محصولات معدنی موضوع بند ز تبصره 6 قانون بودجه سال 1402 از ابتدای مهرماه را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۴۳ سایت دیگر  
همزمان با مطرح شدن ممنوعیت واردات آیفون 14 و مدل های پس از آن، ابهاماتی در زمینه چرایی این اتفاق مطرح شد ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
نرخ تورم خوراکی ها وارد یک عصر جدید شده است. اگرچه سیاستگذار سعی کرد در سال های اخیر با شارژ یارانه نقدی، کمی از شدت اثر بالا بودن تورم بر سفره خانوار بکاهد
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۵   + ۵۷ سایت دیگر  
کامیون فورس 6 تن خوابدار نقدی و اعتباری با تحویل فوری به فروش می رسد. این طرح از 29 شهریور تا 15 مهرماه از طریق عاملیت های گروه بهمن برگزار می شود ...
مشاهده نتایج بیشتر...