چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۰:۳۰Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین (titrqazvin.ir)

  ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: امدادگران این جمعیت با بهره گیری از 21 پایگاه ثابت امداد و نجات جاده ای، هوایی و کوهستان در تعطیلات نوروزی در خدمت مسافران و مردم هستند.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
سال 1402 توسط رهبر انقلاب سال "مهار تورم، رشد تولید" نامگذاری شد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین از بارش برف در مناطق مرتفع و احتمال وقوع کولاک در گردنه های این استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار قزوین فرا رسیدن نوروز 1402 و بهار قرآن را به شهروندان این استان تبریک گفت.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
فرماندار قزوین گفت: با برنامه ریزی های انجام شده و به منظور رفاه حال مردم قزوین، در ایام تعطیلات عید نوروز تعداد 75 نانوایی آماده پخت نان طبق نرخ مصوب هستند.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین فرارسیدن عید نوروز 1402 و تقارن آن با ماه مبارک رمضان را به مردم استان قزوین تبریک گفت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در ساعات پایانی سال و در جلسه فوق العاده پارلمان محلی الوند، اعضای حاضر در جلسه امیر حسین پور را به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب کردند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست جدید شهرداری الوند گفت: بنا بر حفظ آرامش است و در فضای شهرداری وارد تنش نخواهیم شد و مشکل ما در شهرداری همین تنش ها است و از اینجا داریم آسیب می بینم.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه فوق العاده انتخاب سرپرست شهرداری الوند، اعضای شورا نظر خود را مطرح کرده و به انتخاب سرپرست در اولین فرصت ممکن و جلسه حاضر تاکید کردند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
با حکم استاندار قزوین "عباس کاظمی" سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: استقبال از مسافران نوروزی این استان با تشکیل ستاد خدمات سفر فراهم شده و قزوین آماده پذیرایی از گردشگران نوروز است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاوری قزوین گفت: 231 تن گوشت مرغ منجمد در راستای مصوبات تنظیم بازار و از ابتدای اسفند جاری تاکنون در این استان توزیع شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران قزوین گفت: با توجه به پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مبنی بر بارش باران در روزهای آینده، هشدار نارنجی صادر شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۵۱    
صبح روز کودتای سیاه (سوم اسفند 1299) شمار زیادی از چهره های سیاسی به دستور سیدضیاء که حالا به رییس الوزرایی رسیده بود؛ دستگیر می شوند، مدرس در میان بازداشت شدگان است ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین از راه اندازی سامانه هوشمند جمع آوری زباله های خشک تفکیک شده شهروندان موسوم به بهروب خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۴۱    
با رونق دوباره تئاتر قزوین در دهه سی و شکل گیری گروه های تازه نمایشی در سال های پایانی این دهه و دهه چهل، نمایش ها این بار در آمفی تئاتر دبیرستان های تازه تاسیس از جمله محمدرضا شاه پهلوی (پاسداران) ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۴۱    
قزوین در دوره قاجار نقش مهمی در اقتصاد ملی ایران داشت و در مسیر تجارت ایران و روس از آن طریق به اروپا واقع شده بود ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
با حکم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، ریاست گروه "فرهنگ و رسانه" این اداره کل منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۲    
عباس کوثری گفت: ناهار بخوریم؟ گفتم: نه، به سعید لیلاز قول داده ایم. ناهار منتظرمان است ، این منطقی ترین حرفی بود که می توانست مرا از آن وضعیت بغرنج خلاص کند ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: در حال حاضر ترافیک در راه های استان نیمه سنگین است و پیش بینی می شود از بعدازظهر فردا ترددها افزایش یافته و گره ترافیکی داشته باشیم.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین از آزادسازی 9 هزار متر مربع از اراضی کشاورزی این شهرستان در نتیجه تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با اشاره به اجرای طرح اکران ویژه ماه مبارک رمضان در سینماهای قزوین گفت: بهای بلیت سینماها تا زمان افطار نیم بهاء و بعد از آن تمام بهاء خواهد بود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۸    
همه ما ممکن است در طول زندگی خود، بنا به نیاز، مستاجر ملکی بوده باشیم و یا صاحب ملکی که آن را اجاره دهیم ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی استان قزوین گفت: توزیع میوه تنظیم بازار در 30 غرفه استان از هفته گذشته آغاز شده و تا هفته ابتدایی سال جدید ادامه خواهد داشت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر قزوین گفت: پروژه های اتصال پل امام رضا (ع) به پل مرحوم ابوترابی و ادامه پل ولایت و اتصال به بلوار آیت اله باریک بین ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری استان قزوین از ممنوعیت جابجایی اثاثیه منزل در ایام نوروز خبر داد و گفت: جا به جایی اثاثیه منزل در ایام تعطیلات نوروز بدون دریافت مجوز از پلیس محل ممنوع است و افراد برای اسباب کشی تا ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان قزوین گفت: در آستانه فرا رسیدن نوروز 1402، نمایشگاه نوروزی صنایع دستی و سوغات قزوین در نوروزگاه دولتخانه صفوی فعالیت خود را آغاز کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: رفع تداخل اراضی کشاورزی شهرستان بوئین زهرا امروز و در آخرین کمیسیون رفع تداخل در سال جاری به پایان رسید.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: از بعدازظهر فردا تا روزهای سه شنبه و چهارشنبه در برخی ساعات بارش باران را پیش رو خواهیم داشت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و مور ایثارگران استان قزوین گفت: مراسم تحویل سال 1402 همزمان با پایان سال جاری، با حضور مردم شهیدپرور در گلزار شهدای شهر قزوین برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار قزوین در آستانه سال نو برای رصد بازار در غرفه های عرضه میوه های تنظیم بازار و همچنین بازار سنتی قوزین حضور پیدا کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۱۳    
تلاش برای ممنوعیت خروج زنان از کشور بدون اجازه سرپرست درحالی است که توران ولی مراد مدیر شبکه ایران زنان و شورای همکاری های زنان ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
امیدهای شمس آذر قزوین در آخرین هفتهبازی های لیگ یک با برد مقابل حریف به جام قهرمانی دست پیدا کردند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قزوین گفت: این سوال وجود دارد که برج بزرگ در کنار بافت تاریخی چه جایگاهی دارد، اما ساخت اینجا سال ها پیش آغاز شده و برای آن هزینه های زیادی شده بود و یکی از مراکز بزرگ اقتصادی استان می شود و ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: میزان محکومیت متخلفین حوزه کالا و خدمات در سال جاری 511 میلیارد ریال بود که عدم درج قیمت بیشترین میزان تخلفات را به خود اختصاص داده و مهم ترین عنوان تخلف است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان قزوین در پاسخ به اهانت ها و هتک حرمت های صورت گرفته توسط رئیس سابق اتاق بازرگانی قزوین گفت: از جانب عدالت و اخلاق از کارکنان و مدیران خدوم شرکت شهرک های صنعتی قزوین ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده قزوین، آبیک و البرز در مجلس گفت: چقدر خوب است در کنار همه پروژه های عمرانی که افتتاح می شود بلافاصله پیوست فرهنگی و اجتماعی هم تدوین و ابلاغ شود ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: از ابتدای شکل گیری سازمان ثبت اسناد و املاک تا سال 1399 تعداد 122 موقوفه صاحب سند شده بودند ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۵    
نحوه واکنش و برخورد والدین در برابر خواسته ها و درخواست های کودکان می تواند تعیین کننده آن باشد که کودک خواسته های مطلوب یا نامطلوب داشته باشد ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با روز شهردار شش پروژه عمرانی شهرداری قزوین به بهره برداری رسید که برج تجارت قزوین به عنوان یکی از شاخص ترین این موارد بود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در 23 نقطه کشور در حوزه مناطق سیل زده و زلزله زده ستاد بازسازی داریم و در هر زمینه که نیاز مردم باشد از جمله پل، جاده و ساختمان و برج سازی در خدمت مردم هستیم.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان آبیک از پلمب یک سردخانه متخلف در پی کشف و ضبط گوشت منجمد تنظیم بازار که غیرقانونی ذخیرخ شده بود، خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: در سال جاری 45 مرکز استخراج رمز ارز غیرمجاز و یک هزار و 193 دستگاه استخراج غیرمجاز در حوزه توزیع برق قزوین شناسایی و جمع آوری شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۲۹    
نقش یک زن فقط به مادری خلاصه نمی شود. در بُعد خانوادگی، زن دارای نقش ها و کارکردهای مختلفی است و می تواند نقش دختری ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۳۱    
مدیر عامل شرکت گاز استان از گازرسانی به 18 روستا های دهستان چوقور بخش طارم سفلی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین از استقرار 74 پایگاه امدادی برای ارایه خدمات به مسافران نوروزی در سطح این استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۱۱    
برای آن ها هر بازی، زمانی نتیجه خوبی دارد که برنده خودشان باشند، منظورم از بازی فقط مسابقات ورزشی و بُرد و باخت هایی از جنس قمار، شرط بندی، قرعه کشی، لاتاری و امثال اینها نیست ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بهزیستی شهرستان البرز از اجرای طرح پازک برای افزایش توانمندی بانوان دارای همسر معتاد و پیشگیری از اعتیاد زنان و نوجوانان در 2 محله ی آسیب خیز در شهر شریفیه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۹    
معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: درباره قانون گذاری هم باید تاکید کنم که این مساله در رده وزارت خانه و معاونت تعاون است، اما در استان سخت گیری و حساسیت ایجاد شده است ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز گفت: دستگاه قضائی تمام قد در برابر فساد و مفسد خواهد ایستاد و با هرگونه ویژه خواری برخورد خواهد کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین از توقف یک مورد عملیات تخریب در باغستان سنتی قزوین با حضور به موقع یگان حفاظت این اداره کل خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شمس اإر قزوین در بازی هفته بیست و ششم که دقایقی پیش به پایان رسید، نتیجه بازی را به سایپا واگذار کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: تفاهم نامه امضا شده با قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی(ع) اقدامی بی سابقه و بزرگ در رفع محرومیت زدایی استان قزوین است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
لیست داروخانه های شبانه روزی فعال در ایام نوروز توسط دانشگاه علوم پزشکی منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان قزوین از کشف سیگار و تنباکوی خارجی قاچاق توسط پلیس امنیت اقتصادی استان خبرداد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۶    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از برگزاری پنجمین دوره انتخابات خانه مطبوعات استان قزوین خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی محمدی تنها کاندیدای حاضر برای پذیرش ریاست هیأت وزنه برداری بود که توانست حداکثر آرا را کسب کند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: سامانه بارشی تا بعدازظهر فردا ادامه دارد و در برخی ساعات افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و و وزش بادهای لحظه ای شدید را به همراه خواهد داشت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین از شناسایی و پلمب شش واحد صنفی متخلف در قزوین خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: کمک بلاعوض دولت برای اجرای 16 طرح سامانه نوین آبیاری به مساحت 2 هزار و 130 هکتار اختصاص یافته است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۴۲    
شاید بی راه نباشد که عده ای فقر را مادر آسیب های اجتماعی می دانند، اما متاسفانه امروز با تورم افسار گسیخته و گرانی روز افزون ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۴۲    
در این روزها، که قزوین آلوده ترین شهر ایران نام گرفته و شدت آلایندگی هوا، بسیاری از ساکنان این کُهن شهر را به ناچار خانه نشین کرد ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: ایجاد اشتغال در روستاها یکی از دغدغه های مهم دفتر روستایی استاندار قزوین است و برای تحقق این مهم باید توانمند سازی و حمایت از نوآوری با تکیه بر ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی استان قزوین گفت: توزیع میوه تنظیم بازار شب عید شامل سیب و پرتقال از امروز آغاز می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در نامه ای خطاب به مدیرعامل یکی از هلدینگ های صندوق، سرپرست شرکت آپاداناسرام را براساس گزارش های رسیده به سامانه نظارت مردمی این صندوق برکنار کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی استانداری قزوین گفت: اعضای هیأت رئیسه، بازرس و خزانه دار شورای هماهنگی روابط عمومی های استان قزوین با برگزاری مجمع فوق العاده و انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی های استان انتخاب ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان قزوین گفت: آمار نهایی مصدومین چهارشنبه سوری در استان قزوین به 169 رسید که متاسفانه یک نفر از آن ها فوت شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
داود محمدی با کسب حداکثر آرا روز چهارشنبه برای چهار سال دیگر به عنوان رییس هیات تنیس روی میز استان قزوین انتخاب شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: سپاه استان قزوین با سازمان خوشنام بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی خود، پای کار تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه و در قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شمس آذر در آخرین بازی سال 1401 در استان تهران حضور یافته و مقابل سایپا به میدان می رود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: باتوجه به ورود سامانه بارشی به استان و بارش شدید در روز پنجشنبه هشدار نارنجی هواشناسی صادر شده و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: نوروز پیش رو 35 تیم جهادی برای استقرار در نقاط پرتصادف راه های استان استقرار پیدا می کنند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۴۶    
محمدرضا باهنر، فعال سیاسی اصو.لگرا گفت: عضی از اصول قانون اساسی لایتغیر و غیرقابل تجدید است. مثل اصولی که متضمن جمهوریت و اسلامیت نظام است ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان قزوین گفت: تعداد مصدومین مرتبط با چهارشنبه پایان سال در استان قزوین 50 نفر گزارش شده که متاسفانه یک نفر از آن ها فوت شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۴۹    
ماجرای حمله به سفارت و قطع رابطه با عربستان و سپس 2 سال مذاکره محرمانه برای برگشتن به نقطه ای که 7 سال قبل بودیم مصداق این حکایتی است که سعید لیلاز تعریف می کند
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۹    
عفو محکومان و متهمان توسط رهبر انقلاب، به عنوان اقدام کم سابقه و یا حتی بی سابقه ای می تواند آغازی بر راه برون رفت از آن چه باشد که سبب ساز اعتراضات و نا آرامی های چند ماه گذشته شد و کشور را در دامان ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۹    
سال 58 از نظر تنوع تاریخی و خاطرات خوشِ یک ملت بر سال 57 نیز ترجیح دارد. چون سال 57 با تغییر مکرر دولت ها و بی برقی و بی نفتی و 17 شهریور و قبل از آن سینما رکس یا تغییر نظر بعدی شماری از فعالان مثل ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی فرمانده سپاه گفت: امروز نیاز ما به اینکه با قرآن مأنوس شویم و با نگاه قرآن به علوم نگاه کنیم بیش از هر روز دیگری است و باید با یک نگاه انتقادی به علوم جدید وارد شویم و با یک نگاه انطباقی ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: علم پایه همه پیشرفت هاست و می توانیم ظرفیت های بزرگ کشور را در زیر چتر حرم ایران اسلامی گردآوریم تا قدرت بی بدیل انقلاب را زیر سایه ولایت به پیش ببریم تا ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب قزوین دستورالعمل جمع آوری معتادین متجاهر در ایام تعطیلات نوروز را به منظور اجرا توسط پلیس های تخصصی و کلانتری ها، به فرماندهی انتظامی استان قزوین ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به کشف مواد محترقه گفت: تاکنون 255 هزار عدد انواع مواد محترقه و 578 کیلوگرم اکلیل سرنگ کشف شده و 15 نفر در این رابطه دستگیر شده اند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: برای نوروز 1402 مانند سال گذشته در راستای انضباط بخشی به ترافیک از 30 تیم جهادی استفاده خواهد شد و خودروهایی که تخلف حادثه ساز داشته باشند به صورت ساعتی توقیف می شوند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۱۰۹ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه ای از کشف شبکه ها و تجهیزات خرابکاری برای عملیات در شب چهارشنبه آخر سال (چهارشنبه سوری) خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات با ارسال پیامکی به شهروندان نسبت به سوء استفاده از ضعف آگاهی شهروندان هشدار داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کاراته کاهای قزوین در نخستین بازی های بین المللی نوروزگاه موفق به کسب یک مدال طلا و دو برنز شدند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تمامی مدارس استان به منظور پیشگیری از آسیب های ناشی از حوادث چهارشنبه آخر سال در نوبت عصر امروز /سه شنبه بیست و سوم اسفندماه/ تعطیل و غیر حضوری هستند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان از انفجار مواد محترقه دست ساز خبر داد و گفت: در این سانحه یک نوجوان 16 ساله جان باخت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
پیامدهای شکست مذاکرات و دیپلماسی میان ایران و غرب و شکست احتمالی اردوغان و حزبش در سطوح مختلف نه تنها قابل توجه که زیاد خواهد بود و با وقوع هر کدام از این موارد و یا هر دو با هم ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر قزوین گفت: باید سرمایه گذارانی که در شهرهای دیگر پروژه های بزرگی اجرا کرده و آمادگی جهت اقدام مشابه در شهر قزوین را دارند دعوت شود ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز گفت: ما مشکل منابع انسانی داریم که منابع اقتصادی ما را به غارت می برند، ما ملت غارت زده ایم و از همه جهات غارت شده ایم و دلیلی که این موضوع انجام شده این است که به پرورش ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون توانا گفت: با اشاره به تاثیر کانون توانا و مجموعه فیروز در سطح استان گفت: براساس رصدهای صورت گرفته در قزوین به ندرت معلول متکدی پیدا می شود و افرادی که سر چهار راه ها دیده می شوند هم ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: لازم است میز پاسخگویی رتبه بندی در مناطق شکل گیرد و کارشناسان مربوطه پاسخگوی سوالات همکاران باشند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت روز شهدا و یادواره شهدای اسفند ماه قزوین و حومه با حضور تعدادی از مسئولان استان و مردم شهیدپرور برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: تولید 40 تا 50 تن در هکتار چندان از نظر اقتصادی به صرفه نیست و این رقم باید ارتقاء یابد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: به مناسبت فرا رسیدن نوروز سه هزار بسته معیشتی بین افراد شناسایی شده در استان توزیع شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: کنترل بازار، هم افزایی و همت همه ارکان دولتی، قضایی و انتظامی را طلب می کند و در این زمینه فرمانداری ها می توانند، علاوه بر نقش هماهنگی بین دستگاهی ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی استان قزوین گفت: قزوین کوچکترین سایت نمایشگاهی کشور را دارا است و صرفا چهار هزار متر سالن داریم و باتوجه به این موضوع و برخی موارد برگزاری نمایشگاه در این سایت از نظر ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سفر رییس جمهور رییسی در صدر یک هیات بلندپایه به پکن بنا به دعوت رسمی شی جین پینگ رییس جمهوری خلق چین ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان از دستگیری 2 متهم و کشف 5 کیلو گرم اکلیل سرنج به همراه 9 هزار و 221 عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: در وقایع اخیر اتفاقی افتاد که نشان داد علی رغم برخی مشکلات، تنگناها و کوتاهی هایی که در سال های اخیر در مسیر خدمت رسانی به ملت شده بود ...
مشاهده نتایج بیشتر...