پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۳:۴۹Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

توریسم آنلاین (tourismonline.co)

توریسم آنلاین 29 اسفند 1393 توریسم آنلاین 29 اسفند 1394 توریسم آنلاین 30 اسفند 1395 توریسم آنلاین 29 اسفند 1396 توریسم آنلاین 1 فروردین 1397 توریسم آنلاین 1 فروردین 1398 توریسم آنلاین 30 اسفند 1399 توریسم آنلاین 31 فروردین 1400 توریسم آنلاین 31 اردیبهشت 1400 توریسم آنلاین 30 خرداد 1400 توریسم آنلاین 31 تیر 1400 توریسم آنلاین 1 مرداد 1400 توریسم آنلاین 2 مرداد 1400 توریسم آنلاین 3 مرداد 1400 توریسم آنلاین 4 مرداد 1400 توریسم آنلاین 5 مرداد 1400 توریسم آنلاین 6 مرداد 1400 توریسم آنلاین 7 مرداد 1400 
  ۲ ساعت پیش    
خسارت مالی صنعت گردشگری ایران در دوران کرونا فراتر از 32 هزار میلیارد تومان شده و آمار بیکاری در این صنعت، طبق اعلام معاونت گردشگری، به بیش از 44 هزار نفر رسیده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی استان مرکزی از آغاز مرمت عمارت تاریخی کشاورز صدر در شهرستان خمین خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان ثبت جهانی منظر فرهنگی تاریخی هورامان را نقطه عطفی در تاریخ استان و منطقه برشمرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قم به طور سرزده از مجتمع های گردشگری استان بازدید کرد.
  ۲ ساعت پیش    
معاون میراث فرهنگی گیلان از کشف بقایای یک تونل زیرزمینی در روستای گلسرک شهرستان رشت خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کردستان از برگزاری رژه خودرویی به مناسبت ثبت جهانی منظر فرهنگی تاریخی منطقه هورامان در سطح شهر سنندج خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: یکی از اقدامات لازم برای حفظ معماری خانه های روستایی توسعه گردشگری و سرمایه گذاری در روستاها است.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کردستان ضمن تبریک و ابراز خوشحالی از ثبت جهانی منطقه هورامان گفت: از امروز می توان گفت هورامان را دنیا می شناسد.
  ۲ ساعت پیش    
به مناسبت دهه ولایت، نمایشگاه دو روزه از آثار صنایع دستی هنرمندان هفتکلی در این شهرستان برپا شد.
  ۲ ساعت پیش    
چابهار یکی از شهرهای جنوب خاوری استان سیستان و بلوچستان و تنها بندر اقیانوسی کشور است که در کرانه دریای عمان و اقیانوس هند قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۰۲    
لذت گشت و گذار در طبیعت، بازدید از اماکن تاریخی، آموزش و راهنمایی در مورد سفر و مقاصد گردشگری، آشنایی با سفر و ملزومات آن و... همه آن چیزهایی است که علاقه مندان به صنعت گردشگری وسفر به دنبال آن هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۰۲    
آبشار شلماش در نزدیکی روستای شلماش استان آذربایجان غربی، و در نزدیکی شهر سردشت قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۰۲    
اثاث کشی و ارسال بار به ترکیه از مواردی است که یک کار تخصصی و دشوار و همواره نگرانی های زیادی را برای اکثر افراد دارد و آن چه که باعث می شود که نگرانی افراد کاهش بیابد بدست آوردن تمام اطلاعات در این ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری آذربایجان شرقی از لغو مجوز فعالیت یک دفتر خدمات مسافرتی در تبریز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۰۲    
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگر ی و صنایع دستی البرز از ترجمه قر آن به خط باستانی اوستا با نام راه نامه رستگاری به همت یک دین پژوه البرز ی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: بومیان روستاهای دارای گاندو ، میزبان گردشگران و سخنگوی محیط زیست با چشم اندازِ ترویج فرهنگ حفاظت از گونه های شاخص استان می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پایگاه منظر فرهنگی هورامان گفت: امروز سه شنبه پرونده ثبت جهانی هورامان در چهل و چهارمین نشست کمیته میراث جهانی یونسکو مورد بررسی قرار می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ذیبخش از بسته شدن 2.30 ساعته فرودگاه های استان تهران در روز 14 مردادماه 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: همزمان با هفته اردبیل چندین پروژه مهم حوزه میراث فرهنگی مرتبط با مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی و خاندان صفوی به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان یزد با اشاره به تشدید نظارت بر فعالیت تأسیسات گردشگری استان ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فصل تابستان که فرا می رسد، گرمای هوا بسیاری از گردشگران را خانه نشین می کند، آن هم در هندوستان که عمدتا آب و هوای گرم و خشک دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت السلام صحبت الله رحمانی درباره امکان سفر به عتبات به مناسبت فرارسیدن عید غدیر و اقدامات انجام شده تاکید کرد: امکان ایجاد سفر برای عید غدیر خم و در شرایط حاضر وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: 22 جلد سند از اسناد جلدی این اداره کل به سند تک برگی تبدیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۰۲    
گمانه زنی به منظور تعیین عرصه و پیشنهاد حریم مجموعه شیخ شهاب الدین اهری در آذربایجان شرقی پس از مطالعات و بررسی های میدانی با حفر 20گمانه انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از آغاز اصلاح راه دسترسی جاده منتهی به سمت مجتمع گردشگری واقع در روستای دودهک خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اردکان از آغاز مرمت کاروانسرای سنگی انجیره خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از آغاز مرمت دیواره های خانه محسنی در اراک خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۰۲    
در بخش جنوبی کشور، استان هرمزگان ، همواره یکی از قطب های تولیدات رودوزی بوده است. این ناحیه بندری، به دلیل ارتباطات تجاری با سایر کشورها ازجمله هند، همواره تحت تأثیر هنر آن ها قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قم گفت: کیفیت برخی از خانه مسافرهای قم در حد مهمانپذیر و در سطح بسیار خوبی قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
از چهارشنبه (6 مرداد) تا آخر هفته جاری با نفوذ جریانات خنک شمالی، مناطق شمال غرب، شمال و شمال شرق کشور 8 تا 12 درجه سانتیگراد کاهش دما خواهند داشت و در سایر مناطق کشور 4 تا 6 درجه سانتیگراد از گرمای ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ساوه از آغاز مرمت مسجد انقلاب (مسجد سرخ) ساوه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راهور از اعمال قانون 470هزار خودرو در طرح جدید محدودیتهای تردد در سطح کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
راه آهن سراسری ایران در چهل و چهارمین اجلاس کمیته میراث جهانی یونسکو به عنوان بیست و پنجمین اثر میراث فرهنگی ملموس ایران در فهرست جهانی یونسکو ثبت شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
جاده اسالم به خلخال که طول آن 70 کیلومتر است، از شهر اسالم در استان گیلان شروع می شود و به شهر خلخال در جنوب استان اردبیل و بین استان آذربایجان شرقی و زنجان می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
در پی افزایش آمار مبتلایان کرونا، تمامی سفرهای بدون قرنطینه از استرالیا به نیوزیلند متوقف می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کردستان از بررسی نهایی پرونده ثبت جهانی منطقه هورامان در روز سه شنبه 5 مردادماه سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار مازندران در نامه ای به سرور بختی، رئیس تاجیکی موسسه فرهنگی اکو مستقر در تهران، خواستار همکاری این مجموعه با رویداد ساری، پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو در سال 2022 شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۲    
پس از خارج شدن لیورپول از فهرست میراث جهانی یونسکو نگرانی ها درباره احتمال قرار گرفتن استون هنج در فهرست میراث جهانی در معرض خطر نیز افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نامه های جداگانه به استاندار فارس مراتب ثبت ملی شش اثر فرهنگی تاریخی را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۳۲    
رئیس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان همدان با بیان اینکه بسیاری از راهنمایان گردشگری در اسنپ یا بازار کار می کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۳۲    
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: پرونده ثبت جهانی “منظر تاریخی هگمتانه تا همدان” تکمیل و در وزارت میراث فرهنگی در حال ویرایش نهایی است و پس از این مرحله ترجمه و به یونسکو ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مسوولان موزه مشهور پرادو در اسپانیا با ایجاد تغییراتی در مجموعه آثار این موزه شمار آثار هنری هنرمندان زن را افزایش دادند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
در جریان برگزاری کمیته میراث جهانی یونسکو ونیز در ایتالیا و سد بزرگ مرجانی در استرالیا در فهرست میراث جهانی در معرض خطر یونسکو قرار نگرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با بیان اینکه تعیین سقف قیمت بلیت هواپیما از سوی شورای عالی هواپیمایی غیرقانونی است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
صفحه اول روزنامه توریسم امروز را ببینید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران و البرز تعطیل شد تا موج پنجم کرونا بگذرد، اما تقاضا برای سفر به شهرهای شمالی چنان زیاد شده که اجاره ویلا در برخی از شهرها افزایش ناگهانی پیدا کرده.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد از اختصاص 3 میلیارد ریال اعتبار به ساماندهی بقعه امامزاده علی (ع) در شهرستان چرام خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد از تخصیص 6 میلیارد و دویست میلیون ریال اعتبار برای ساماندهی فاز دوم اردوگاه گردشگری تنگ ماغر بهمئی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۳۲    
در ابتدای این مقاله می خواهم خیلی رک و پوست کنده به شما بگویم که اگر خلاق هستید و به عنوان کسی که عاشق مد است شناخته می شوید، حرفه طراحی مد و لباس مناسب شماست ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۳۲    
بردسیر ، شهری به وسعت تاریخ و طبیعت که وجب به وجب در وسعت نامش نماینگر سرسبزی و صفای باطن انسانهایی است که به جان این اقلیم روح بخشیدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گرمه بر استفاده از ظرفیت های فرابخشی برای حفاظت از میراث فرهنگی و توسعه گردشگری شهرستان تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۳۲    
شهرستان تیران وکرون یکی از کهن ترین شهرستان های غرب استان اصفهان، با سابقه باستانی و تاریخی کهن است که از این دوران های تاریخی و باستانی آثار زیادی از جمله آسیاب های آبی به جای مانده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۳۲    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر اردبیل گفت: امدادگران این جمعیت سه کوهنورد گمشده در ارتفاعات کوه سبلان را نجات دادند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
با وجود اعلام قبلی معاون گردشگری برای بازگشایی مرزها به روی گردشگران خارجی از نیمه تیرماه، اما نماینده وزارت امور خارجه می گوید: ویزای توریستی به دستور ستاد ملی کرونا همچنان صادر نمی شود و متوقف است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
هشدار زرد رنگ به معنای این است که پدیده ای جوی رخ خواهد داد که ممکن است در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی را ایجاد کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۳۲    
نگو که حوصله ات سر آمده از وعده های دلکش سال و ماه و روز های ما ،نگو باور نمی کنی ؛که دل ما به وسعت بی انتهای امید و استواری تو قرص است که چه سربلند در هزارتوی تاریخ پر فراز و نشیبت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۰۲    
شهرستان بیضا از شهرستان های استان فارس به مرکزیت شهر بیضا در شمال غربی این استان واقع شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۹:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مراتب ثبت ملی شش اثر در فهرست میراث فرهنگی تاریخی از سوی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به استاندار خراسان شمالی ابلاغ شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
با شنیدن نام تابستان و روزهای گرم، آب و آبشار و مکانی خنک برای تفریح و فرار از گرما جزء اولین چیزهایی است که به یاد می آوریم.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی کشور گفت: در راستای اجرای ماده 5 آیین نامه اجرایی تبصره ماده 2 قانون تشکیل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۲    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایذه با بیان این که اثر تاریخی تپه سبزعلی در این شهرستان از سالیان گذشته تاکنون همواره محل چالش میان شهرداران و اداره میراث فرهنگی ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از شروع فصل سوم مرمت حمام خصوصی چهارسوق خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۲    
کباب بروجرد از لحاظ کیفیت و طعم، از بهترین کباب های ایران به محسوب می شود، بدون تردید بروجرد یکی از شهرهایی است که به کباب خوب و لذیذ معروف است و مهارت تهیه آن در فهرست آثار ملی میراث ناملوس به ثبت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اعلام کرد: طی سه روز آینده در برخی استان های کشور رگبار و رعدوبرق پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۲    
شهرستان چایپاره با وسعتی در حدود 1036 کیلومتر مربع در شمال آذربایجان غربی واقع شده و 2/8 درصد از مساحت استان را شامل می شود که از سمت شمال به شوط، شمال شرق به پلدشت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۲    
یکی از هنرهای مهم شهرستان مهدی شهر یا سنگسر، چَنگوم سازی است که نوعی ملیله کاری نقره است و زیوری زنانه محسوب می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مراتب ثبت هفت اثر ملی در فهرست میراث طبیعی از سوی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به استاندار سیستان و بلوچستان ابلاغ شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مردم مناطق مختلفی از غرب بندرعباس و شمال قشم نیز از طوفانی شدن هوا در این منطقه به همراه وزش شدید باد و گرد و غبار بسیار غلیظ خبر می دهند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۲    
زیگورات چغازنبیل پرستشگاهی است که ایلامیها ( عیلامیها ) برای خدایان خود ساخته بودند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۷:۰۲    
همزمان با آغاز تعطیلات بلند عید قربان در ترکیه و موج سفری که از ایران و دیگر نقاط به سمت این کشور راه افتاده، انجمن تحقیقات تنفسی ترکیه توصیه هایی برای سفر ایمن در این کشور داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ری از آغاز پروژه مرمت نقش برجسته چشمه علی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
باستان شناسان در یک شهر تاریخی غرق شده در مصر، بقایای گورستانی را کشف کردند که فرضیه اسکان بازرگانان یونانی را در این منطقه تایید می کند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
عملیات گمانه زنی به منظور تعیین عرصه و پیشنهاد حریم محوطه خلیل آباد شوط در استان آذربایجان غربی که با مجوز پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری در حال انجام است به کشف تبردستی شاخص دوره پارینه سنگی منجر ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن سفال سمنان از برپایی نمایشگاه منتخب 30 بانوی هنرمند سفالگر سمنان در نگارخانه سیمرغ مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بهاباد از آغاز مرمت حسینیه قلعه بهاباد خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی از واکسینه شدن کادر پروازی ایرلاین های داخلی خبر داد و گفت: خلبان ها به دلیل حضور در سیمیلاتور (شبیه ساز پروازی) الزام در واکسینه شدن داشتند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۹    
جزیره زیبای کیش در ایران یکی از قطب های گردشگری می باشد که هر ساله در تمامی فصول، گردشگران ایرانی و خارجی برای گشت و گذار و دیدن مناطق دیدنی منحصربه فرد به آنجا می روند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۹    
سرخس شهرستانی در شمال شرق استان خراسان رضوی است، فردوسی از سرخس در کنار آوردگاه کاووس و شاه هاماوران یاد کرده و پیشینه آن شهر را به گذشته های دور برده است ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
با وجود آنکه مدتی است شهرهای شمالی کشور قرمز هستند و تردد به این استان ها با محدودیت همراه است اما همچنان جاده های منتهی به شمال کشور در آخر هفته ها با ترافیک سنگین همراه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
هموطنانی که برای سفر به شمال کشور عازم محورهای هراز و فیروزکوه شدند مطلع باشند که به هیچ عنوان اجازه عبور به این خودروها داده نمی شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۳۹    
صفحه اول روزنامه توریسم ماروز را ببینید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۱:۰۹    
آبشار چالاچوخور یکی از آبشارهای بکر و زیبای شهرستان گِرمی است که در نزدیکی مرز ایران و آذربایجان در میان پرتگاه ها و دره های عمیق واقع شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کلوت های شهداد را از جاذبه های خاص بیابان لوت عنوان کرد و گفت: این چشم انداز ماورایی و زیبا، سالانه گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می کند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: در سه ماهه نخست امسال در کنار سایر اقدامات برای ساماندهی و تکمیل محوطه باستانی کنزق ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قم نسبت به ضرورت عمومی سازی گردشگری در شهرستان تازه تاسیس کهک تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۰۹    
جنگل های هیرکانی نوار سبزی است که از جلگه گرگان تا قسمتی از کشور آذربایجان کشیده شده اند. نام این جنگل ها از نام قدیم گرگان که درگذشته هیرکان خوانده می شد، گرفته شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر پایگاه سازه های آبی شوشتر گفت: در سفر مدیرعامل شرکت آبفای استان خوزستان به شوشتر مصوب شده که فاضلاب در دو سال آینده از سازه های آبی این شهرستان خارج می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۹    
یک فعال گردشگری گفت: اگر وزیر ناآشنا با حوزه های فعالیت وزارت میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری به کابینه دولت سیزدهم معرفی شود، بحران و رکود در گردشگری ادامه خواهد یافت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی استان بوشهر گفت: زمین لرزه به آثار تاریخی بوشهر آسیبی نرسانده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس گفت: زلزله خشت آسیبی به بناهای تاریخی وارد نکرده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
با توجه به شیوع موج پنجم کرونا و قرمز شدن وضعیت 13 شهر فارس ورود خودرو های با پلاک غیر بومی، تعطیلات آخر هفته به استان ممنوع است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۹   + ۴۳ سایت دیگر  
واکسیناسیون افراد بالای 50 سال نیز در قشم و هرمزگان زودتر از موعد مقرر در کشور آغاز شده است و هیچ گونه مشکلی در تامین واکسن برای افراد مشمول این رده سنی وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی با اشاره به کاهش 40 درصدی تورهای ارمنستان از وضعیت نامناسب اقامت ایرانی ها در این کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۹    
وزیر گردشگری لینشوپینگ، کلانشهری در سوئد ، امکان شرکت در تورهای مجازی را برای شهروندان خود فراهم کرده است تا تابستانی متفاوت با سال گذشته برای آن ها به ارمغان آورد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی مازندران گفت: سیلاب اخیر بیش از 10 میلیارد ریال به بافت تاریخی روستای یوش و خانه موزه نیما یوشیج آسیب زد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
در سیصد و یازدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران ، ری و تجریش، کوه بی بی شهربانو به طرح الزام شهرداری تهران به حفاظت از میراث طبیعی در بخشی از اراضی حریم جنوبی رشته کوه توچال اضافه شد .
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی از اعلام آمادگی سرمایه گذاران برای ایجاد مراکز تفریحی و سرگرمی در اطراف سد شهرچای ارومیه و سد حسنلو نقده خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
طاهره بهرامی، نقال و بازیگر تیاتر با اشاره به کارزار اقدام برای ثبت حهانی توس گفت : می خواهم اجرایی برای ثبت جهانی توس داشته باشم.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
موزه زمین شناسی پردیس علوم دانشگاه تهران در فهرست کمیته بین المللی موزه ها و مجموعه های دانشگاهی UMAC قرار گرفت.
مشاهده نتایج بیشتر...