دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۱۷:۱۴Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

توریسم آنلاین (tourismonline.co)

  ۳ ساعت پیش    
معاون گردشگر ی البرز از بر گزار ی رالی تور گردشگر ی خود رو ها ی دو دیفرانسیل از کرج تا کویر خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به مصوبه ستاد مبارزه با بیماری کرونا از بازگشایی مرزهای کشور به روی گردشگران خارجی خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
مسجد سلیمانیه از مسجدهای جامع استانبول است که در سال های 1550 تا 1557 ساخته شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قم گفت: مشکلات بافت تاریخی قم نیازمند برنامه ریزی و نگاه ویژه مسئولان است.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: طرح اکو موزه بافت تاریخی لافت اجرایی می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان از کشف و ضبط 15 شیء تاریخی مربوط به سایت های تاریخی غرب کشور در یک انبار دارویی در زاهدان خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی از کشف یک کتیبه تاریخی متعلق به دوره ساسانی در محوطه تاریخی ریوی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
با وجود این که مرزهای جزیره بالی از مدتی پیش به روی گردشگران خارجی باز شده، اما قوانین دولت آن ها را از این مکان دور نگه داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی راه آهن شمال از بازگشایی محور ریلی شمال در سوادکوه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ری گفت: سند مالکیت کاروانسرای کنارگرد به نام اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران صادر شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۵۰    
انتخاب بین ادکلن ادو تویلت یا ادو پرفیوم ؛ کار ساده ای نیست. بسیاری از کاربران به سختی می توانند راه خود را پیدا کنند و بنابراین بطری مناسب را انتخاب می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
برای نخستین بار در هزاران سال گذشته، یک نمایشگاه هنر معاصر در نزدیکی هرم بزرگ جیزه، یکی از مهم ترین سازه های باستانی برگزار شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
موزه خودورهای تاریخی ایران با نمایش لیموزین آب طلاکاری شده، رولزرویس سیلور گوست احمد شاه قاجار، فانتوم 4 ضدگلوله، کالسکه سلطنتی ناصرالدین شاه قاجار و نمونه های نادر دیگر در صنعت خودروسازی افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۹:۲۰    
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنکی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان با اشاره به اینکه شهرداری با ابزارهای بازدارنده می تواند در تمام موارد از جابجایی حتی یک آجر تا حضور ماشین آلات سنگین در شهر ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۰:۵۰    
بارش برف پاییزی در قله کندوان.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز از یک طرفه شدن محور کرج – چالوس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به ظرفیت های گردشگری در استان اردبیل گفت: وضعیت زیرساخت های حوزه گردشگری اردبیل در خور مردم منطقه نیست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سه مجسمه عظیم سر قوچ در خیابان یکی از معبدهای باستانی مصر کشف شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۰    
فرماندار دشت آزادگان گفت: ممنوعیت تردد مسافری در مرز بین المللی چذابه در 110کیلومتری شمال غرب اهواز همچنان باقی است و با وجود فروکش کردن کرونا ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۵:۲۰    
پاییز هزاررنگ جنگل های کوهستانی فندق و گردو وحشی در شهرستان طارم از جاذبه های توریستی استان زنجان به شمار می رود که هرساله طبیعت گردان فروانی را از نقاط مختلف ایران به طارم می کشاند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۵:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران از ریزش سنگ در محورهای مواصلاتی مازندران خبر داد و گفت: بارش باران احتمال ریزش سنگ را افزایش می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۰    
معاون گردشگری با بیان این که دوران پرکاری در گردشگری پیش رو است، از مدیران استانی درخواست کرد لطمه ها و آسیب های واردشده بر صنعت گردشگری را واکاوی کنند تا اقدامات سازنده در دوران پساکرونا در دستور ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مشاور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به اینکه در سال جاری شش پرونده برای ثبت جهانی ارسال شده است، گفت: یکی از این پرونده ها ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: ارزیابان یونسکو تا ساعاتی دیگر وارد همدان شده و از کاروانسراهای “تاج آباد” و “فرسفج” بازدید می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ظهر امروز پنجشنبه 29 مهر با استقبال استاندار وارد فرودگاه اردبیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان آستانه اشرفیه از برگزاری دوره آموزشی مجازی بازاریابی محصولات صنایع دستی و هنرهای سنتی برای صنعتگران هنرهای سنتی این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آزادشهر از صدور 5 موافقت نامه اصولی برای ایجاد طرح های سرمایه گذاری حوزه گردشگری این شهرستان در کمیسیون فنی سرمایه گذاری استان گلستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان تفت از مرمت برج قلعه تاریخی رشکوئیه در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۰    
مسئول حقوقی و املاک اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی گفت: در 6 ماه نخست سال جاری، 25 پرونده حقوقی و قضایی در حوزه میراث فرهنگی استان تشکیل و پیگیری شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۰    
رییس جامعه هتلداران ایران از تغییر نرخ هتل ها در روزهای آینده و همچنین احتمال ارزی شدن کرایه اتاق برای مسافران خارجی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۳:۲۰    
قلعه تاریخی و فرهنگی فلک الافلاک به عنوان چشمگیرترین اثر تاریخی لرستان همچنان خودنمایی می کند. سال 1349 این اثر ارزشمند به شماره 883 در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسید و هم اکنون این مجموعه تاریخی و ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از بازدید میدانی ارزیاب یونسکو به همراه مشاور وزیر میراث فرهنگی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۳:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به توقف 20 ماهه صدور ویزای گردشگری، از آغاز مجدد فرایند مجدد صدور این ویزا از ابتدای آبان ماه سال جاری خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۳:۲۰    
مدیرکل میراث فرهنگی کرمان با اعلام اینکه مرمت کاروانسرای وکیل شهر کرمان به 90 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده می گوید که این بنای تاریخی پس از بهره برداری به یکی از زیباترین هتل های سنتی کشور در قلب بافت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
قیمت طلا، سکه و ارز امروز در بازار تهران کاهشی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بعد از روز های سختی که سپری شد، زمزمه های مبنی بر ثبات و حتی کاهش قیمت بلیط ها به گوش می رسد. در ادامه به بررسی خبر های منتشر شده در این زمینه می پردازیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر پایگاه میراث فرهنگی روستای روئین از مرمت 10 بنای دارای ارزش فرهنگی تاریخی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان آستارا از بازگرداندن 20 تور گردشگری در مبادی ورودی شهرستان آستارا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد از ایجاد موزه سنگ در قبرستان تاریخی جوی هرهر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۳:۲۰    
آبشار دودْوَزَن خرمکش آبشاری واقع در استان گیلان است که در فاصله 24 کیلومتری از شهرستان شفت، در منطقه کوهستانی و ییلاقی “سیاهْمزْگی” قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد از احیای هنر سیاه چادر بافی در مناطق متخلف استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از کشف محل حفاری و ابزارآلات غیرمجاز در جاده قدیم تبریز-سهند خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان اصفهان از افتتاح نمایشگاه صنایع دستی دست ماندگار همزمان با برگزاری جلسه میز توسعه صادرات صنایع دستی در این شهر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی از تهیه و پخش برنامه شب نشینی با موضوع خراسان شمالی و معرفی آثار تاریخی و فرهنگی استان در شبکه جام جم خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۵۰    
در جلسه کمیته فنی سرمایه گذاری استان کرمانشاه 18 طرح سرمایه گذاری در حوزه گردشگری مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۵۰    
روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران، سمیه خاکپور روز سه شنبه 26 مهرماه 1400 با اعلام این خبر افزود: در این نشست موقعیت جغرافیایی قلعه در گذر جنوب به شمال ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به بارندگی در برخی استان های کشور تا پایان هفته جاری ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سردترین نقطه ایران در اوج تابستان را در این خبر بشناسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۵۰    
حرف و حدیث ها درباره جزیره بسیار است؛ از تصاحب آنجا تحت نفوذ یک نهاد خاص گرفته تا مکانی که به گفته برخی از راهنمایان تور مخصوص تفریحات آقازاده هاست ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۵۰    
شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندر خمیر ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی از کشف یک دستگاه فلزیاب در شهرستان بجنورد و دستگیری 2 متخلف خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۲۰    
به مناسبت گرامیداشت سالروز آغاز امامت و ولایت حضرت ولیعصر (عج) نمایشگاه یک روزه آثار تولیدی هنرمندان روستای خوزنین از توابع شهرستان بوئین زهرا برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر پایگاه جهانی بازار تبریز از آغاز کف سازی تیمچه امیر شمالی بازار جهانی تبریز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۲۰    
کلیسای مریم مقدس تبریز یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین کلیساها در شهر تبریز است که قدمتی بیش از 500 سال دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: ارزیابان یونسکو کاروانسرای بستک را برای ثبت جهانی بررسی کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۲۰    
یک باستان شناس درباره پیامد انقباض و تغییر حریم میراث جهانی پاسارگاد ، به وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی پیشنهاد کرد برای پیشگیری از عواقب هرگونه تصمیم غیرکارشناسی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس ارزیاب یونسکو به دنبال تدوین پرونده زنجیره ای ثبت جهانی کاروانسراهای ایران و به منظور بررسی ویژگی های کالبدی و مستندات پرونده کاروانسرای مشیرالملک برازجان از این مجموعه تاریخی بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
از 12 جلد گزارش کاوش های باستان شناسی محوطه لیارسنگ بن املش با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان، فرماندار و نماینده شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی رونمایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی استان گلستان از پیشرفت فیزیکی بیش از 70 درصدی دوباره چینی سازه روستایی جهانبخش با قدمت 100 سال در محل اجرای پروژه موزه میراث روستایی گلستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری در اطلاعیه ای تاکید کرد: هیچ تصمیمی جهت افزایش قیمت بلیت هواپیما در دستور کار نیست و شرکت های هواپیمایی موظفند در خصوص نرخ بلیت هواپیما ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اجازه نمی دهیم خدشه ای به آثار جهانی وارد شود بلکه خواسته ما این است که با نظر کارشناسان و به دور از دعواهای سیاسی شرایط جوری فراهم شود که مردم این ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۰    
نتایج تحقیق باستان شناسان بر روی بقایای کشف شده یک مرد نشان می دهد، این مرد ثروتمند قرون وسطایی جنگجویی بوده که برای ظاهر خود بسیار اهمیت قائل بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
بنا بر اعلام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، طرح استمهال وام های دریافتی مراکز ⁧‫گردشگری⁩ تا پایان سال 1400 در ستاد ملی مقابله با کرونا به تصویب رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: در نیمه نخست امسال اقدامات برای سامان دهی و حفاظت از محوطه باستانی شهریری مشگین شهر توسعه یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خلخال گفت: در 6 ماهه نخست امسال تعداد 40 واحد بومگردی در شهرستان خلخال ایجاد شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی استان فارس از کشف یک سازه قدیمی در بافت تاریخی فرهنگی شهر شیراز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از اتمام عملیات ایجاد و توسعه زیرساخت های گردشگری در روستای چروش از توابع بخش کاکاوند در شهرستان دلفان در استان لرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
در حالی قیمت طلا در بازار روندی نزولی رادر پیش گرفته، اما قیمت دلار 140 تومان بالا رفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قزوین از تخصیص اعتبار برای تجهیز کارگاه و تکمیل مرمت کاروانسرای شاه عباسی خرزان در بازدید هدایت الله جمالی پور استاندار و فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۰    
سرپرست فرمانداری پاوه از سامان دهی خانه مسافرها در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از صدور 22 فقره موافقت نامه اصولی به منظور احداث و توسعه تاسیسات گردشگری طی شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۰    
همزمان با ادامه مذاکرات عربستان و ایران و توافق هایی برای بازگشایی کنسولگری های دو کشور، گمانه زنی هایی درباره رفع ممنوعیت سفر شهروندان عربستانی به ایران پس از پنج سال، مطرح شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
روستای سطلسر یکی از روستاهای بسیار زیبای اطراف لاهیجان است که قطب تولید چای در این منطقه است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان می گوید رفع خطر از سازه های آبی تاریخی اضطراری است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب بندرانزلی با ابلاغ دستور به فرماندهی و مراجع انتظامی این شهرستان ورود تمامی وسایل نقلیه موتوری خصوصی به سواحل را ممنوع اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهرستان قشم گفت: در نیمه نخست سال جاری تعداد مسافرانی که در مسیر قشم تردد داشتند به 2 میلیون و 820 هزار و 229 نفر رسید که در همسنجی با سال گذشته 20 درصد افزایش دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۰    
گردشگری در چند دهه اخیر تبدیل به یک صنعت پردرآمد شده که در حوزه های مختلفی اجرا می شود. از همین رو شرکت های زیادی در بخش های مختلف این صنعت فعالیت می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد از واگذاری بنای تاریخی پل بریم در شهرستان باشت به بخش خصوصی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان از اجرای موفق پنجمین فم تور طبیعت گردی کردستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور گفت: آموزش های بازاریابی دیجیتال به فعالان صنایع دستی ارائه خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
قطعه یک آزادراه تهران – شمال در مسیر رفت و برگشت از ساعت 12 فردا شنبه 24 مهر تا ساعت 24 روز سه شنبه 27 مهر برای اجرای عملیات کارگاه جاده ای مسدود می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مسوول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان درمیان خراسان جنوبی گفت: هشت آسباد (آسیاب بادی) این شهرستان با اختصاص 2 میلیارد ریال اعتبار در دست مرمت است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون گردشگری و میراث فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به شکاف های ایجاد شده در سازه های آبی – تاریخی شوشتر گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: پاسارگاد نمادی از مدنیت است، بنابراین پاسارگاد متعلق به شخصیت جهانی کوروش است صرف نظر از اینکه در اینجا دفن شده یا نشده آنچه مهم است احترام به شخصیتی است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
آرامگاه حافظ در روزهایی که ویژه برنامه هایی به مناسبت یاد روز این شاعر بلندآوازه برگزار می شود، میزبان رئیس جمهوری بود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
قطر مسافران دارای کارت واکسنِ جانسون/فایزر/مدرنا/آسترازنکا/سینوفارم را از قرنطینه و تست PCR پس از ورود به این کشور معاف کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار یزد از راه اندازی موقت پلیس توریسم تا زمان استقرار دائم در بافت تاریخی خبر داد و گفت: امنیت مسئله پروازها به عنوان دومین مطالبه فعالان گردشگری نیز پیگیری خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۰    
پروفسور جعفری گفت: گردشگری در ایران به استراتژی ملی نیاز دارد و کشور می تواند از گردشگری در شرایط استانداردتر استفاده کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
جاده های کوهستانی و مسیر های ییلاقی استان نیز پیش بینی می شود با حجمی بالای از ورود خودرو های بومی همراه باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: باغ موزه مشاهیر ظرفیت مطلوبی برای حافظیه است که می تواند مکمل محل حافظیه باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: دستگاه های اجرایی برای میزبانی شایسته از ارزیابان یونسکو موظف هستند همکاری لازم را با فرمانداری خوی و اداره کل میراث فرهنگی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان از برگزاری موفقیت آمیز روز نخست پنجمین فم تور طبیعت گردی در منطقه سرشیو شهرستان مریوان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۰    
بنای مسجد خانم که به دوره قاجاریه تعلق دارد در محله قدیمی فخیم الدوله زنجان قرارگرفته است. این مسجد که فاقد گنبد و دارای دو مناره بسیار زیباست در سال 1323 هجری قمری و به خواست یکی از زنان مقتدر ایران ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
زندی فر،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز: ترافیک از سد امیرکبیر تا گچسر در جاده کرج-چالوس، سنگین؛ از بیلقان تا آدران، نیمه سنگین و از کندوان تا هزارچم نیز به همین صورت گزارش شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رویداد لجستیکی چابهار در قالب یک گرد همایی تخصصی و نمایشگاه حضوری و مجازی با مشارکت حلقه های زنجیره تامین اعم از دولتی و خصوصی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
بازار طلا و سکه امروز در بازار تهران همچنان روند نزولی را طی می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۰    
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگر ی و صنایع دستی البرز با توجه به شیوع بیمار ی طاعون نشخوارکنندگان کوچک در حوزه حیات وحش طالقان و به رغم عدم محدودیت رفت و آمد نسبت به حضور گردشگر ان و طبیعت گر د ان در ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۰    
مدیرعامل برج میلاد ضمن تقدیر از تلاش ها و اقدامات راهنمایان و همکاران بخش گردشگری برج میلاد از ضرورت واگذاری اپراتوری امور گردشگری برج میلاد به بخش خصوصی جهت افزایش بهره وری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۰    
مدیرکل فرودگاه های مازندران با اشاره به افزایش پروازها در فرودگاه ساری، گفت: در شش ماهه نخست امسال، پذیرش مسافر در فرودگاه های استان رشد 48 درصدی داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
گونه شناسایی شده از نوع مرجان Plesiastrea versipora هست که این نوع مرجان در نواحی معتدل و هم استوایی قادر به زیستن بوده و با نام علمی “مرجان مغزی آناناسی” شناخته شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...