چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۰۱:۱۲Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

توریسم آنلاین (tourismonline.co)

  ۷ ساعت پیش    
توریسم آنلاین : سفره هفت سین چیده شده در حرم امام رضا (ع)را ببینید. مشهد محبوب ترین مقصد گردشگری ایران در تمام ایام سال خصوصا نوروز است.
  ۸ ساعت پیش    
توریسم آنلاین: لحظه سال تحویل 1402در حافظیه شیراز پربازدیدترین مکان تاریخی کشور در ایام نوروز.منبع :خبر فارس
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
توریسم آنلاین : رئیس مرکز پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اعلام کرد که امروز و فردا اول و دوم فروردین ماه سامانه بارشی در کل کشور فعال می شود.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۵:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
به نظر من در سال 1402 هم مسئله ی اصلی ما مسئله ی اقتصاد است. یعنی ما مشکل کم نداریم، مشکلات گوناگونی داریم، در زمینه ی فرهنگی، در زمینه ی سیاسی ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۲    
توریسم آنلاین : برای ما ایرانی ها، سال نو با بهار آغاز می شود، همراه با سبز شدن طبیعت و روزها نو می شود، همراه با قد کشیدن سبزه ها تا آغاز یک جشن کهن را زیباتر کنند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور طی فردا یکشنبه از بارش باران، برف و تگرگ در اکثر استان های کشور در روزهای اول و دوم فروردین خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۲۴    
توریسم آنلاین: مشهد یکی از بهترین گزینه ها برای سپری کردن تعطیلات نوروزی است. سفر به مشهد، حکم یک تیر و دو نشان دارد؛ هم زیارت است و هم سیاحت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۱    
توریسم آنلاین: ای مدبر شب و روز، ای گرداننده سال و حال، در ساعت 54 دقیقه و 28 ثانیه بامداد روز سه شنبه برای بار هماره صدایت می کنم ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۷   + ۳۲ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: اگر خودتان را برای سفر نوروزی به همراه خانواده آماده می کنید و می خواهید به دل جاده بزنید، پیش از آن خودرویتان را بررسی کنید تا میان راه با مشکل مواجه نشوید.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۷    
توریسم آنلاین: کمبود بلیت ها از یک ماه گذشته دیده شده و روز به روز این کمبودها بیشتر از قبل به چشم می خورد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۷    
توریسم آنلاین: معاون اجرایی پلیس پیشگیری فراجا توصیه ها و هشدارهایی را برای جلوگیری از سرقت از منازل مسافران نوروزی ارائه کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: مدیرکل امور نظارت و ارزشیابی معاونت گردشگری از افزایش 50 درصدی نرخ هتل ها در سال 1401 و ظرفیت 520 هزار نفر شبی مراکز اقامتی رسمی در نوروز 1402 خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۵    
توریسم آنلاین: روزنامه توریسم تنها روزنامه گردشگری مکتوب جهان در شماره امروز خود به آیین های نوروزی،مقاصد سفر و توصیه های سفر پرداخته است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۲۵    
توریسم آنلاین: حدود 44 سال پیش، جاده ای بر محور دره بلده ساخته شد که از میانه البرز مرکزی و شهرهای کوچک و روستاهای بکرش عبور می کرد ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۵۴   + ۴۲ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران از برگزاری 12 برنامه در تعطیلات نوروز 1402 خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: معاون حقوق عامه دادستانی کل کشور گفت: اظهارات رییس هیات مدیره جامعه هتلداران کیش مبنی بر ایجاد محدودیت هایی برای ورود و اقامت برخی خودروها به کیش در ایام نوروز، فاقد ارزش حقوقی است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: مدیرکل دفتر توسعه گردشگری داخلی از ضریب اشغال مراکز اقامتی رسمی کشور در نوروز 1402 و شهرهای مکمل خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۲۱   + ۴۸ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور کشور از وقوع 69 فقره تصادف فوتی با 76 نفر متوفی از روز 24 تا 26 اسفند خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۳:۵۰    
توریسم آنلاین: شب عید در هر خانه ایرانی خوراک خوشمزه ای به فراخور جغرافیا و رسم و رسومات طبخ می شود. در اکثر خانه ها رسم است که سبزی پلو و ماهی طبخ می شود اما خوراکی های خوشمزه دیگری هم هست که قطعا ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۴۹    
توریسم آنلاین : اصفهان، شهری است که باید پیاده آن را پیمود و با چشمان باز آن را دید! شهری که از روزگاران ملکشاهی و عصر شاه عباس، به گلهای رز، بهشت ثانی و پل فیروزه ای شهرت یافته است ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۹    
توریسم آنلاین: سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور طی یکشنبه آینده از بارش های قابل ملاحظه باران و برف در کشور در اولین روز بهار 1402 خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: رییس پلیس راه مازندران وضعیت ترافیک خودرو در هر سه مسیر منتهی به این استان در جاده کندوان، هراز و فیروزکوه را در زمان حاضر سنگین اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۹   + ۶۱ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش با تکذیب خبر محدودیت ورود برخی خودروها به جزیره کیش در ایام نوروز گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۰۰    
توریسم آنلاین: رئیس قوه قضاییه در بخشنامه ای به همه واحدهای قضایی و دادسراهای سراسر کشور نرخ دیه سال 1402 را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: عمان با هدف تشویق بیشتر گردشگران بین المللی برای بازدید از این کشور، فهرستی از کشورهایی را که واجد شرایط ورود بدون روادید به این کشور هستند، منتشر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۲۸    
توریسم آنلاین: برای بالا رفتن از پله های 14 روستای پلکانی ایران که در دامنه کوههای سبز کشورمان قد برافراشته اند، با ما همراه شوید.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۲۸    
توریسم آنلاین: سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور و تشدید فعالیت آن برای 12 استان هشدار طغیان رودخانه ها، آب گرفتگی و خسارت به محصولات کشاورزی صادر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
توریسم آنلاین : گردشگری خوراک در ایران مغفول مانده و عملاً هیچ ردی از خوراک در گردشگری دیده نمی شود. اگر از گیلان صرف نظر کنیم که یک استثناء به شمار میرود ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۲۱    
توریسم آنلاین: همزمان با فعالیت سامانه بارشیِ فعلی در 10 استان طی امروز (سه شنبه)، با ورود سامانه بارشی جدید به کشور بارندگی ها از فردا در 20 استان شروع و تا روز جمعه تداوم خواهد داشت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
توریسم آنلاین : نایب رئیس فراکسیون گردشگری در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمرنگ شدن گردشگری در بین آحاد جامعه ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
توریسم آنلاین : محمد جواد محبت شاعر نام آشنای کرمانشاهی و شاعر شعر معروف دو کاج صبح امروز دار فانی را وداع گفت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۲۳    
توریسم آنلاین: کوه، جنگل ، چشمه، آسمان آبی و بناهای تاریخی؛ کدام را ترجیح می دهید؟ اگر گذارتان به کردستان ،سرزمین چهار فصل ایران بیفتد، برای لذت بردن از طبیعت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۲    
توریسم آنلاین: در آستانه تعطیلات نوروز سرای عامری های کاشان ،بزرگترین خانه تاریخی ایران به دلیل کشف حجاب پلمپ شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: هم زمان با ورود سامانه بارشی به کشور، سازمان راهداری با اعلام بارندگی در برخی استان ها از مسافران نوروزی خواست تا ضمن کسب آخرین اطلاعات وضعیت راه ها از سامانه های اطلاع رسانی 141 ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: سازمان هواشناسی از ورود 2 سامانه بارشی به کشور طی هفته جاری خبر داد و برای 19 استان هشدار کولاک برف، آب گرفتگی و خسارت به محصولات کشاورزی صادر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: بانک مرکزی به تازگی ایران چک های 200هزارتومانی با طرح سد کارون را منتشر کرده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۱    
توریسم آنلاین: چشمه سارهای زلال و بیکران دریای کاسپین، سواحل چشم نواز و دیدنی خلیج فارس، شب های پرستاره کویر ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۵    
توریسم آنلاین: در طبیعت گردی، وقتی با حیوانات مشکوک به هاری مثل راکن، گرگ، سگ، خفاش و یا روباه مواجه می شوید، فرار نکنید، زیرا درحال دویدن، پشت پاها و زانوهای شما درمعرض حمله است!
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۲۴    
توریسم آنلاین: درناهای ” امید” و ” رویا ” روز 14 اسفند ماه پس از 34 روز اقامت به صورت مشترک، تالاب بین المللی فریدونکنار را به سمت سیبری ترک کردند اما براساس اظهار نظر جوامع محلی و فعالان محیط زیست ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۰۳    
توریسم آنلاین: دلت نمی خواهد پلک بزنی ،فقط باید بروی و این همه زیبایی را به آغوش بکشی آن قدر که در جای جای وجودن سبزینه های یک بی نهایت باشکوه را حس کنی اما تن خسته مسافر کجا و جاذبه کوه ها ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۲    
توریسم آنلاین: اینجا، پیرانشهر است، سرزمین آب و آینه، خطه سبزینه های یشمی رنگِ هزار جلوه و سبزه های زمردین هزار خاطره رها شده در آغوش زیبایی های بکر و خدادادی که یکی از افسانه ای ترین نقاط ایران زمین ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۳۲    
توریسم آنلاین: می گویند گاهی سفر همان مسیر است و در راه رسیدن به مقصد تا می توانید از مسیر لذت ببرید ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: بهشت سفید پوش ایران این روزها غرق در شادی جشنواره شهر برفی است. جشنواره شهر برفی در کوهرنگ با حضور 15 تیم از چند استان کشور آغاز شد.15 تیم در جشنواره شهر برفی شرکت دارند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
توریسم آنلاین : فرماندار ویژه دزفول گفت: با توجه به افزایش تدریجی دبی رودخانه دز ضرورت دارد شهروندان و گردشگران از ساحل این رودخانه فاصله بگیرند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۱    
توریسم آنلاین: نوروز همواره نوید بخش ایام نو و روزگار تازه برای ایرانیان است . ایرانیان از قدیم الایام با آیین های باشکوه به استقبال این جشن باستانی می روند ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۳۲   + ۸۲ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در اطلاعیه ای به مناسبت ایام نوروز از هموطنان خواست، در هنگام سوختگیری در جایگاه های عرضه سوخت، از کارت سوخت شخصی استفاده کنند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: کودکی 11 ساله در شیراز مورد حمله بیش از 20 قلاده سگ ولگرد قرار گرفت. فرماندار شیراز در این خصوص گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۳۲    
توریسم آنلاین: مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی خاطرنشان کرد: در نمایشگاه MITT حدود 75 درصد یارانه به شرکت کنندگان درنظر گرفته ایم و این یارانه تا زمانی که رونق اقتصادی در صنوف گردشگری ایجاد ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: یوگای صورت یک روش طبیعی و جایگزین است که ممکن است نتایج ماندگاری به همراه داشته باشد. این تکنیک از انواع ماساژ و تمرینات برای هدف قرار دادن صورت، گردن و شانه های افراد استفاده می کند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۲    
توریسم آنلاین: تا هوا گرم نشده به جنوب بروید که این روزها جنوب مقصد خوش سفر است. اگر می خواهید یکی از شگفت انگیزترین دره های ایران را تماشا کنید و عکس های جذاب بگیرید بوچیر را از دست ندهید!
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۲    
توریسم آنلاین: در برخی از استان های زاگرس گیاه کلوس که عده ای از آن به نام کرفس کوهی نیز یاد کرده اند، آنقدر دارای اهمیت است که خرید و فروش و حمل و نقل آن را ممنوع کردند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۰۲    
توریسم آنلاین: کهگیلویه و بویراحمد سرزمینی چهارفصل و رویایی اما کمتر شناخته شده است. سفر به قلب طبیعتی زیبا و رویارویی با آثار باستانی می تواند هر گردشگری را به وجد بیاورد ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۲    
توریسم آنلاین: سازمان هواشناسی با اشاره به بارش های سیل آسا در برخی استان ها و صدور هشدار برای 14 استان از ورود سامانه بارشی به کشور طی سه شنبه آیده خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۶:۲۲    
توریسم آنلاین : این روزها بسیاری خانواده ها به فکرخرید آجیل عید هستند. گرچه مثل قدیم ها پای آجیل خریدن زیادی وسط نیست ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۳:۵۱    
توریسم آنلاین: مدیران بخش تور دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی با نزدیک شدن به ایام تعطیلات نوروز 1402 بسته های سفر مختلف داخلی و خروجی را تعریف و برنامه ریزی می کنند تا بتوانند از فصل یا ایام شلوغی ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به ماموریت های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی می تواند در حوزه های مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی تاثیر گذار باشد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۲    
توریسم آنلاین: سازمان هواشناسی نسبت به تشدید سامانه بارشی و احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها و همچنین وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج تا 2 متر درجنوب کشور هشدار داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۱    
توریسم آنلاین: نوروز امسال مستند ماچله که به گردشگری خوراک اصیل بوشهر می پردازد از سیمای مرکز بوشهر پخش خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: شهردار منطقه 3 شیراز با اشاره به اینکه این منطقه به دلیل برخورداری از نقاط تاریخی و گردشگری یکی از مناطق مهم شهر شیراز محسوب می شود ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۴    
توریسم آنلاین: مدیرکل فرودگاه بین المللی قشم از برقراری خط پروازی بین این جزیره و شهر شیراز مرکز استان فارس خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: معاون پارلمانی رئیس جمهور : گردشگری بزرگترین صنعت خدماتی جهان است که می تواند موجب فعالیت بیشتر صنایع وابسته از جمله حمل و نقل و صنایع دستی گردد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: یکی از اصلی ترین دغدغه های مسافران، یافتن هتلی ارزان و باکیفیت در این شهر است، به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفتیم بهترین هتل های یزد را معرفی و توضیحاتی درمورد این اقامتگاه ها به ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور و تشدید فعالیت آن در برخی مناطق از بارش برف، باران و وزش باد شدید طی امروز تا چهارشنبه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: پیش فروش بلیت قطارهای مسافری برای ایام نوروز 1402 بدون افزایش قیمت از ساعت 8 صبح امروز 13 اسفندماه 1401 آغاز می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: مدیر کل دفتر توسعه گردشگری داخلی گفت: روی تعدادی از شهرهایمان که پر مسافر هستند بررسی کردیم و شهرهای مکمل برای سفر گردشگران معرفی شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۷:۳۳    
توریسم آنلاین: تعطیلات نوروزی فرصت بی نظیری برای ایرانگردی است. یکی از دلایلی که برخی از سفر نوروزی انصراف داده و میلی به سفر در این ایام ندارند شلوغی است ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۷:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: بررسی متوسط هزینه درآمد خانوارهای کشور نشان می دهد که خانواده ها طی چند سال گذشته، از یکسو به دلیل رشد شدید قیمت کالاهای مصرفی ضروری از جمله خوراک و مسکن و از سوی دیگر افزایش نرخ بلیط ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۶:۳۳    
توریسم آنلاین: آتشکده ساسانی کازرون که گفته شده در سال 1318 در فهرست میراث ملی ایران ثبت شده، به پارکینگی برای خودروهای سنگین کشاورزی و سواری تبدیل شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: مدیرکل مستمری های سازمان تامین اجتماعی، جزئیات پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی را تشریح کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۳    
توریسم آنلاین : نیشابور را به فیروزه اش می شناسند از این رو مردمان این دیار به سبب ارادتشان به اهل بیت بقعه های امامزادگان را با فیروزه تزیین می کردند ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: دبیر ستاد مرکزی خدمات سفر کشور گفت: در آستانه سال جدید در تمامی مبادی ورودی استان ها با همکاری جمعیت هلال احمر، پلیس راه ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش جهت برگزاری نمایشگاه بهارانه 1402 طی فراخوانی از پیمانکاران و فعالان برگزاری رویداد، دعوت به همکاری کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۳   + ۷۳ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش برف و باران در برخی استان ها از ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی روز دوشنبه آینده خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: قائم مقام وزیر میراث فرهنگی گفت: ساعت کار موزه ها ومجموعه های تاریخی در نوروز 1402 و ماه مبارک رمضان تا ساعت 21 تعیین شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۳    
توریسم آنلاین: استارتاپ ملی گردشگری، فناوری و آینده در شیراز اکنون در حال برگزاری است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۰:۰۳   + ۳۵ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح زرد برای برخی استان های جنوبی کشور از احتمال وقوع سیلاب، ریزش تگرگ و خسارت به دامداران و کشاورزان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۰:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: فریدون فعالی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان اعلام کرد: این تعطیلی به منظور اصلاح سیستم برق رسانی و روشنایی باغ شاهزاده ماهان و همچنین جلوگیری از بروز هرگونه خطر ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۰:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اعلام اینکه سیم کارت بدون فیلتر برای گردشگران پیشنهاد من بود، تصریح کرد که گردشگران خارجی باید حداقل خدمات را دریافت کنند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: وب سایت رسپینا امکان خرید بلیط هواپیما همراه با مزایای متعدد را فراهم کرده است. مسافران می توانند بلیط هواپیما رسپینا را برای تمامی مسیرهای داخلی و خارجی همراه با تضمین قیمت رزرو کنند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: پیروز یوزپلنگ ایرانی، چند روز قبل برای درمان نارسایی حاد کلیوی در بیمارستان دامپزشکی، تحت درمان قرار گرفت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۰:۳۳    
توریسم آنلاین: اجاره خانه مبله در مناطق قدیمی تهران دارای جذابیت های زیادی است، یکی این که شما حال و هوای قدیم را تجربه می کنید و دیگر این که وقتی در بافت سنتی شهر اقامت دارید ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۰:۳۳    
توریسم آنلاین: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش برف و باران در نقاط مختلف کشور و کاهش نسبی دما در نواحی جنوب شرق طی امروز خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
توریسم آنلاین : با غرق شدن قایق پناهجویان در آب های ساحلی جنوب ایتالیا بیش از 59 نفر از سرنشینان آن جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از ادامه روند اجرای مردمی موسیقی سنتی ایرانی در بخش تحتانی پل خواجو خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۲    
توریسم آنلاین: بهار حس رفتن دارد حس گلگشت دارد. اگر عزم سفر داری و در انتخاب مقصد مرددی به ساحل مروارید نکا برو تا غم روزگار را فراموش کنی.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، تعرفه گاز و برق مصرفی تأسیسات گردشگری و صنایع دستی و آب درمانی ها و هتل ها را تعیین کردند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۲    
توریسم آنلاین: آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش برای جذب 28 هزار آموزگار دوره ابتدایی قرار است در روز هشتم اردیبهشت ماه 1402 برگزار شود؛ طبق اعلام معاون وزیر آموزش و پرورش ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: روستای کپر جودکی که در نزدیکی تالاب بیشه دالان بروجرد قرار دارد، به واسطه وجود لک لک ها به یک ظرفیت گردشگری تبدیل شده است ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از مسافران نوروزی خواست از واحد های اقامتی بدون مجوز رسمی استفاده نکنند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: دریاچه شهیون یا دریاچه سد دز، یکی از زیباترین دریاچه های ایران است که پشت دو کوه شاداب و تنگوان در کنار روستای گردشگری پامنار دزفول شکل گرفته و چهره ای تماشایی به این منطقه داده است ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۲:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
توریسم آنلاین : معاون گردشگری کشور از تصویب تمدید دوساله معافیت های گردشگری در ستاد اقتصادی دولت خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...