یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۲۳:۱۴Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

ویلکیج (wilkij.ir)

  ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان نمین گفت: با استفاده از هزار و500 تن آسفالت سرد و گرم محورهای مواصلاتی این شهرستان لکه گیری شده است.
  ۱۴۰۲/۰۴/۰۹ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
برای آگاه سازی والدین از اثرات سوء مصرف مواد افیونی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان نمین در هفته ی مبارزه با مواد مخدر، نشستی با والدین و اعضا برگزار کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۰۸:۳۱    
فرماندار شهرستان نمین گفت: نهمین جشنواره گل های بابونه در جهت احترام و همدردی با آسیب دیدگان و جان باختگان سیل در گرمی و انگوت لغو شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از تکمیل و بهره برداری ساختمان فرهنگسرای نمین و عنبران در هفته دولت سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
با تصمیمی اعضای شورای شهر نمین نهمین جشنواره گل های بابونه برای همدردی با سیل زدگان شهرستان گرمی لغو شد
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
کاروان قرآنی ندای رحمت با حضور قاریان بین المللی به شهرستان نمین رسید و با استقبال پرشور مردم این شهرستان روبرو شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در اجرای برنامه های کنگره 3400 شهید استان، یادواره شهدای والامقام دهستان میناآباد در شهرستان نمین برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد شهرستان نمین گفت: 113 بیمار صعب العلاج و زمینگیر در شهرستان نمین مورد حمایت کمیته امداد شهرستان نمین هستند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان اردبیل گفت: مجوز بهره برداری پتروشیمی نمین را فعلاً صادر نکرده ایم و منتظر نصب سیستم های جلوگیری از آلایندگی در این واحد صنعتی هستیم.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: موزه شهرستان نمین با همکاری شورای اسلامی این شهر تا نیمه خرداد بازگشایی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اولین جلسه شورای توسعه فرهنگ قرآنی شهرستان نمین با حضور امام جمعه و اعضای شورا برگزار شد
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار نمین ضمن اشاره به اشتغالزایی 138 درصدی از همکاری ضعیف بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی شهرستان نمین خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: متخلف قطع درختان جنگلی منطقه آبی بیگلو به پرداخت 22 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ویلکیج، بمناسبت گرامیداشت هفته معلم، انجمن شعر و ادب با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نمین و موسسه آوای تمدن نمین در مراسمی از پیشکسوتان شعر و ادبیات این شهرستان با ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رضوان فیاض علایی بعنوان سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نمین منصوب شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اگر قرار است کشوری عاری از فساد باشد و به کشوری با ذهن های زیبا تبدیل شود، من شدیداً احساس می کنم که سه عضو اصلی اجتماعی وجود دارند که می توانند تفاوت ایجاد کنند. آنها پدر، مادر و معلم هستند ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از کارکنان و بسیجیان ناحیه مقاومت شهرستان نمین به مناسبت هفته عقیدتی، سیاسی با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: آغاز بهره برداری از مجتمع پتروشیمی شهرستان نمین منوط به احراز استانداردها و همچنین اجرای تکالیفی است که در مجوز اولیه این مجموعه صنعتی اعلام شده است.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۲۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
پس از سه سال کسری بودجه شاهد تراز مالی مثبت و افزایش درآمدی شهرداری نمین در سال 1401 بودیم
  ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۱:۵۵    
12 فروردین، روزی است که ملت ایران به جمهوری اسلامی آری گفت، آریِ سبزی به نشانه روئیدن، طراوت، شادابی، خرمی و نشانه ای از به ثمر رسیدن بذرها و شکفتن آن شکوفه ها است.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۹:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به نقش پروژه سد عنبران نمین در حوزه کشاورزی، گردشگری و حق آبه منطقه و تلاش ویژه برای تکمیل این سد در 18 ماه گذشته ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایرج زمانداری بخشدار عنبران از ایجاد سایت گردشگری در کنار سد عنبران و مسیر گردشگری روستای عنبران علیا خبر داد
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
امیر رجبی گفت: به محض تکمیل مجتمع های فرهنگی و هنری شهرهای نمین و عنبران پیگیری های لازم جهت تجهیز از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام خواهد گرفت
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
صدیف بدری نماینده مجلس در شهرستان نمین گفت :عملیات اجرایی تونل دوم حیران از نیمه دوم فروردین ادامه می یابد
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۲۴    
به گزارش خبرنگار ویلکیج اعضای شورای شهر نمین همزمان با آغاز سال 1402 طی پیامی این عید و حلول ماه مبارک رمضان را به مردم تبریک گفتند.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رهبر انقلاب درباره نامگذاری سال 1402 فرمودند: من با توجه به همه ی جهات، هم تورّم، هم تولید داخلی، این چیز هایی که مهم است، تورّم که مشکل اصلی است ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۲۴    
به گزارش خبرنگار ویلکیج امام جمعه و بخشدار عنبران همزمان با آغاز سال 1402 طی پیامی این عید و حلول ماه مبارک رمضان را به مردم تبریک گفتند.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۲۴    
به گزارش خبرنگار ویلکیج فرماندار نمین همزمان با آغاز سال 1402 طی پیامی این عید و حلول ماه مبارک رمضان را به مردم تبریک گفت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ویلکیج، شهردارنمین گفت در راستای طرح استقبال از بهار وخانه تکانی شهری در حوزه های مختلف فضای سبز،زیبا سازی وخدمات شهری در دستور کار قرار دارد
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
محفل شعرخوانی و نقد و بررسی اشعار شاعران استان با رونمایی از 4 کتاب در شهرستان نمین برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۰:۵۲    
همزمان با سالروز تاسیس کانون های مساجد از فعالان و مربیان قرانی بخش عنبران با حضور فرماندار شهرستان نمین تجلیل به عمل آمد
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۰:۵۲    
طیب امینی فرماندار نمین در بازدید از مراحل پایانی سد عنبران گفت: پروژه سد عنبران بعد از 13 سال انتظار به زودی افتتاح میشود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۰:۱۲    
طیب امینی فرماندار شهرستان نمین در پیامی همزمان فرار رسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۰:۱۲    
جشن بزرگ نیمه شعبان بمناسبت فرخنده زادروز با سعادت گل نرگس حضرت مهدی موعود در نمین برگزار شد.این مراسم توسط شورای شهر و شهرداری نمین برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
جلسه حمایت از سرمایه گذاری با حضور رئیس کل دادگستری استان و معاونین رئیس کل دادگستری و جمعی از مسئولان و مدیران متولی در منطقه صنعتی نمین برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت میلاد علمدار رشید کربلا حضرت ابوالفضل العباس (ع) و گرامیداشت روز جانباز، با حضور امام جمعه، معاون فرماندار و جمعی از مسئولین و جامعه ایثارگری از جانبازان گرانقدر تجلیل به عمل آمد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی امیر رجبی با کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نمین دیدار و گفتگو کرد. ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نمین، در حاشیه نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان نمین امیر رجبی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه و مهندس امینی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ویلکیج به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، جلسه شورای فرهنگ عمومی با محوریت بررسی و واکاوی اغتشاشات اخیر 27 بهمن ماه 1401 در محل سال اجتماعات فرمانداری ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
انوش جعفری خانقاه بعد از 6 سال مدیریت قابل قبول در آموزش و پرورش شهرستان نمین امروز 23 بهمن ماه کنار گذاشته شد
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مرکز فرهنگی و هنری کانون شهرستان نمین، در گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با اجرای برنامه های متنوع کودکانه، میزبان نوآموزان مرکز پیش دبستانی بهاره نمین شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم کاروان شور و نشاط بمناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مسئولان فرهنگی شهرستان در سالن فرهنگی هنری شهرداری نمین برگزار گردید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معادن نمین با برداشت های بی رویه و گاه مجوزهای غیرقانونی علاوه بر ایجاد مشکلاتی در حوزه توسعه پایدار معدنی، عوارض زیست محیطی را نیز تشدید می کند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به همت جهاد علمی، پژوهشی و فناوری بسیج شهرستان نمین همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مسابقه سازه های ماکارونی در سطح شهرستان نمین برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: تمام مجوزها و پروانه بهره برداری معادن در شهرستان نمین قانونی و در چارچوب حفظ حقوق دولتی صادر شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان در ادامه بازدید دوره ای از شهرستانها در سفر به شهرستان نمین با طیب امینی فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار نمین گفت: پیشرفت فیزیکی طرح آبرسانی به شهر های عنبران و نمین اکنون به بیش از 80 درصد رسیده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان در ادامه بازدید دوره ای از شهرستانها در سفر به شهرستان نمین با حجت الاسلام والمسلمین اسد زاده امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، با حضور رئیس و کارکنان اداره بنیاد نمین زنگ انقلاب در این شهرستان نواخته شد و مسئولان شهرستان نمین با حضور در گلزار شهدا ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۰:۴۲    
در نخستین روز از دهه فجر و همزمان با سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی ، از آرم کنگره ملی 3400 شهید والامقام استان، در شهرستان نمین رو نمایی شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری معارفه سیداحمد موسوی به عنوان شهردار نمین/ مشکلات با وحدت برطرف می شود
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
طیب امینی در نشست روز یکشنبه 9 بهمن ماه با اصحاب رسانه گفت : با افتتاح برخی پروژه های ملی و استانی همزمان با آغاز ایام الله دهه مبارک فجر ، رشد اقتصادی و گردشگری شهرستان نمین تسریع میشود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهر عنبران به اقدام دشمنان اسلام در خصوص تحریم سپاه واکنش نشان داد و گفت: سپاه تنها نیرویی است که در مقابل غرب برای رسیدن به برخی از اهداف شوم آنها در منطقه ایستاده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت : طی 16 ماه گذشته اقدامات قابل توجهی در زمینه زیرساختی و دیگر بخش های استان اردبیل انجام و یا آغاز شده است که در راستای پیشرفت استان باید به دور از نگاه های سیاسی برای پیشبرد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۲۰    
جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نمین به ریاست فرماندار و دبیری اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی با حضور مدیران دستگاه های اجرایی و رؤسای بانک های عامل در سالن اجتماعات فرمانداری نمین برگزار ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۲۰    
مهدی آزادی مجری بنیاد برکت شهرستان نمین گفت: 300 طرح اشتغالزایی با مشارکت این نهاد از ابتدای سال جاری تاکنون با دریافت تسهیلات فعالیت خود را در شهرستان نمین آغاز کرده اند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مجوز فعالیت 20 معدن در عنبران صادر شده که اکنون در 10 معدن اکتشاف صورت می گیرد، اما وسعت تخریب ها و آسیب های فعالیت این 10 معدن به قدری بوده که این مساله در تریبون نماز جمعه اردبیل مطرح شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به تأکیدات نماینده ولی فقیه در استان و انتظار افکار عمومی در خصوص مشکلات مربوط به معادن عنبران، ضمن صدور دستور تشکیل کمیته کارشناسی و بررسی مجوزهای معادن این منطقه ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت : تونل دوم حیران نه تنها برای استان اردبیل ، که یک نیاز مهم ملی و منطقه ای محسوب می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان نمین از صدور 38 هزار و 268 برگ بارنامه در شهرستان نمین خبرداد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۳:۲۰    
ویژه برنامه های گرامیداشت روز هوای پاک در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان نمین برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۸:۲۰    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان نمین گفت : بمناسبت ایام الله مبارک دهه فجر 22 برنامه فرهنگی، تربیتی در شهرستان نمین اجرا خواهد شد
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
یکصد و پنجاه و هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نمین، با محوریت برنامه های فرهنگی ایام الله دهه فجر برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۳:۲۰    
به گزارش خبرنگار ویلکیج، طی حکمی از سوی علیرضا حسین نژاد مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) اردبیل، محمد علی صادقی بعنوان مدیر جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان نمین معرفی شد ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فقط در روستای جید 90 درصد درصد خانه ها ترک برداشته است یعنی 70 خانه در اثر انفجار ترک برداشته و خطری شده است. ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نمین از اختصاص بالغ بر 1.5 میلیارد تومان به فصل تعمیر و تجهیز ورزش شهرستان از سوی فرماندار نمین خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۰    
الحاق شهرستان نمین به منطقه آزاد تجاری یکی از خواسته های بحق مردم منطقه میباشد که د راستای آن رشد و توسعه اقتصادی شهرستان نمین افزایش می یابد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۰    
فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان نمین به همراه مدیر آموزش و پرورش شهرستان با حضور در حوزه های برگزاری کنکور سراسری 1401 ، از روند برگزاری این آزمون بازدید به عمل آورد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۰    
فرماندار شهرستان نمین گفت: مدیران و روسای بانک ها در این شهرستان تا جایی که می توانند برابر قوانین و دستورالعمل ها، در پرداخت تسهیلات به مردم سخت گیری نکنند و در روند پرداخت ها تسهیل گری کنند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
در یکماه گذشته 10 نفر از هموطنانمان بعلت استشاق گاز مونوکسید کربن و بی احتیاطی فوت شده اند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن هفته شوراهای آموزش و پرورش فرماندار و مدیر آموزش و پرورش شهرستان نمین پیام تبریکی صادر نمودند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: امدادگران شهرستان نمین به 22 نفر گرفتار شده در برف و کولاک امدادرسانی کردند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
آمون گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) بهترین الگو برای زنان و دختران هستند و تاسی از رفتار عملی آن حضرت قطعا باعث موفقیت و افزایش منزلت بانوان خواهد بود.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سید یاور مرادی امام جمعه عنبران اهانت مجله شارلی ابدو به رهبر معظم انقلاب را در خطبه های نماز جمعه طی بیانیه ای محکوم کرد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۴:۳۲    
* کانون دولت آباد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دولت آباد در سومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، ویژه برنامه های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی را در معرفی شخصیت سردار دل ها، برگزار کرد ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۲۳:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
در اثر گاز گرفتگی و استنشاق مونوکسید کربن هفت نفر در شهرسان نمین به کام مرگ کشیده شدند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۰۰:۵۵    
امام جمعه و بخشدار عنبران در پیامی از مردم شریف و انقلابی شهر عنبران برای حضور با شکوه در تشییع پیکر شهید گمنام تقدیر و قدردرانی بعمل آوردند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۲۳:۵۵    
امام جمعه و بفرماندار نمین در پیامی از مردم شریف و انقلابی شهر ستان نمین برای حضور با شکوه در تشییع پیکر شهید گمنام تقدیر و قدردرانی بعمل آوردند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
پیکر شهید گمنام دفاع مقدس از شهدای عملیات خیبر در شهر عنبدان بعد از استقبال بی نظیر مردم بخش ویلکیج و شهر نمین در شهر ملی گلیم عنبران تشییع و خاکسپاری شد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۲۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیات امنای کمیته امداد امام خمینی گفت: در سالجاری یک سوم از اشتغال کشور که ایجاد شده است، نتیجه کارها و تلاش های کمیته امداد امام خمینی(ره) است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۲۲:۱۷    
فرماندار شهرستان نمین گفت: شهرستان نمین در ایام فاطمیه میزبان شهید گمنام گلگون کفن دوران دفاع مقدس است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۲۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مرکز فرهنگی و هنری کانون شهرستان نمین در برنامه ای مشترک با آموزشگاه پیشگامان فرهنگ این شهرستان، با برگزاری ویژه برنامه یلدای فاطمی به استقبال بلندترین شب سال رفت.
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی و با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و مسئولان شهرستان نمین، از زحمات آقای قاسم شاکر رئیس قبلی اداره بنیاد نمین تقدیر و آقای عسگر آذری به عنوان رئیس جدید اداره بنیاد نمین ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در آئینی که در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نمین برگزار شد، از پژوهشگران برتر شهرستان نمین با اهداء لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
با حضور فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان نمین ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان و دیگر مسئولین، زنگ هفته پژوهش در دبستان امام علی (ع) نمین به صدا درآمد
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۲:۵۳    
دوشنبه 14 آذرماه، مصادف با پنجم دسامبر، همایش روز جهانی داوطلب، با شعار همبستگی با کار داوطلبانه در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد. در این همایش خانه هلال عنبران بعنوان رتبه برتری دست یافت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
آیین تجلیل از دانش آموزان برتر کنکور با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالن همایش مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نمین برگزار شد ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۳    
به مناسبت سالروز زلزله سرپل ذهاب استان کرمانشاه مانور زلزله در دهستان حور با مشارکت خانه هلال بخش ویلکیج برگزار گردید.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از آغاز به کار دبیرخانه شهر ملی گلیم در عنبران با معرفی فرماندار شهرستان نمین به عنوان دبیر خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرایند پذیرش فرد در جامعه معمولا بر محور شغل او گردش می کند همچنین جایگاه و منزلتی که فرد در جامعه به دست می آورد هم مستقیما در رابطه با نقش شغلی اوست.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی از کتاب بازی های بومی محلی نمین بقلم یحیی عسگری رونمایی شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
در اولین روز از هفته ی کتاب و کتابخوانی ، اعضا و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان نمین، با اجرای فعالیت های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی، به استقبال این رویداد فرهنگی رفتند.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
افندی مرادی گفت: تفرقه و اختلاف موجب تخریب جایگاه ارزش های اجتماعی در جامعه می شود و باید به عنوان یک امت واحد اسلامی زمینه های وحدت و همگرایی را فراهم کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۲۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی استان اردبیل از راه اندازی خانه گلیم عنبران تا پایان امسال خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۲۳:۰۴    
مردم و مسئولان نمین امروز با حضور در راهپیمایی اقدامات اخیر اغتشاشگران و مداخله گران خارجی را محکوم کردند.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۲۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از شروع آسفالت ریزی مسیر دسترسی منطقه نمونه گردشگری جنگل فندقلو خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۲۳:۰۲    
بسیج سپاهی است مسلّح به ایمان و مجهّز به عشق و ریسمانی است برای بالا رفتن از شانه های خیس آسمان
  ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۲۳:۰۲    
با تزریق اعتبار برای تکمیل و تجهیز مجتمع فرهنگی و هنری نمین و عنبران تا پایان سال 1401 به بهره برداری میرسد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۲۱:۰۲    
به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی و در سالروز شهادت شهید حسین فهمیده دانش آموزان بسیجی به همراه مدیر آموزش و پرورش و فرماندهی سپاه ناحیه نمین با امام جمعه شهرستان دیدار نمودند.
مشاهده نتایج بیشتر...