یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۴:۱۳May 2023 28
جستجوی پیشرفته

معاونت برون مرزی صدا وسیما (worldservice.irib.ir)

معاونت برون مرزی صدا وسیما 28 اسفند 1397 معاونت برون مرزی صدا وسیما 28 اسفند 1398 معاونت برون مرزی صدا وسیما 28 اسفند 1399 معاونت برون مرزی صدا وسیما 28 اسفند 1400 معاونت برون مرزی صدا وسیما 28 اسفند 1401 معاونت برون مرزی صدا وسیما 30 فروردین 1402 معاونت برون مرزی صدا وسیما 31 اردیبهشت 1402 معاونت برون مرزی صدا وسیما 1 خرداد 1402 معاونت برون مرزی صدا وسیما 2 خرداد 1402 معاونت برون مرزی صدا وسیما 3 خرداد 1402 معاونت برون مرزی صدا وسیما 4 خرداد 1402 معاونت برون مرزی صدا وسیما 6 خرداد 1402 
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
با رهبری امام خمینی (ره) امید دوباره به دین اسلام در جهان به ویژه در میان مسلمانان زنده شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ابو احمد فؤاد، رئیس دفتر روابط عربی و ملی جبهه مردمی برای آزادی فلسطین درگفت و گو با خبرگزاری ایران پرس تاریخچه حمایت ایران از فلسطین را بازخوانی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
نگرانی صهیونیست ها از موشک بالستیک خیبر و بازگشت موفقیت آمیز ناو گروه 86 نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از گردش دور دنیا و بازتاب آن در رسانه های اسرائیلی در غیاهب الکیان شبکه العالم بررسی می ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تاریخچه زندگی اندیشمند بزرگ ایرانی، ابونصر محمد بن فارابی ملقب به "معلم ثانی" برای پخش از رادیوهای برون مرزی تولید شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
برنامه رنگ های فرهنگی از رادیو عربی شبکه عربی و آفریقایی معاونت برون مرزی، اختصاص به موضوع برگزاری کرسی های آزاداندیشی در حوزه های علمیه دارد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
هر شب تنهایی عنوان فیلمی است که این هفته در برنامه سینمای ایرانی برای مخاطبان اسپانیایی زبان شبکه هیسپان تی وی مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
در این قسمت از برنامه شیشه دارو (El Frasco) از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی، ماریانو سلمان مجری برنامه به بررسی حضور مجدد سوریه در اتحادیه کشورهای عرب می پردازد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
جشن پیروزی مقاومت فلسطین در نبرد انتقام آزادگان و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان این نبرد در دمشق، پایتخت سوریه، برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رخدادهای سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشورهای شمال آفریقا در مغاربیه شبکه العالم مرور می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروهای دفاع شیمیایی و بیولوژیکی روسیه از فعالیت های گسترده آمریکا در خاک اکراین برای توسعه و گسترش سلاح های بیولوژیک خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
تحلیل کارشناسان آمریکایی در مجلات و موسسات تحقیقاتی مبنی بر درخواست های آمریکا برای بستن پایگاه های نظامی در خارج از کشور در قلم رصاص شبکه العالم نقد می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تاریخچه مبارزاتی "کمیل المنامی"، قدیمی ترین زندانی سیاسی بحرین و بی عدالتی رژیم آل خلیفه به بهانه های مختلف در این برنامه از لن ننسی شبکه العالم بازخوانی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۴۲    
واکنش های تند گروه های سیاسی مخالف عادی سازی و حامی فلسطین در مغرب به تشکیل کمیته دوستی پارلمانی این کشور با کنیست اسرائیل در هاشتاغ شبکه العالم بررسی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مشاور حقوقی رئیس جمهور گفت: ایران خود را پایند به معاهده حق آبه هیرمند می داند و مسئولان افغانستان نیز پایبندی خود به این معاهده را اعلام کردند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
محمدرضا آشتیانی در گفت و گوی اختصاصی با ایران پرس در حاشیه حیاط هیات دولت گفت: نیروی دریایی راهبردی ارتش ثابت کرده است که صنعت دفاعی کشور توانمندی ساخت ناوهایی را دارد که ماموریت های بزرگ را انجام ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حزب الله لبنان روز یکشنبه (31 اردیبهشت ماه) و چند روز مانده به بیست و سومین سالگرد آزادسازی جنوب لبنان از دست نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی در جنوب لبنان رزمایش برگزار کرد ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
امیر دریادار شهرام ایرانی در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری ایران پرس گفت: با وجود شیطنت های دشمن و تلاش برای برقرار نشدن ارتباط ایران با کشورهای دیگر در این ماموریت دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران در ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
شبکه پرس تی وی با پخش مستند "فوتبال علیه دشمن" نگاهی دارد به تاثیرات ورزش فوتبال بر وقایع اجتماعی، سیاسی و فرهنگی در ایران.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
توافقات جدید ایران و عربستان با موضوع حج و زیارت در برنامه من طهران شبکه العالم مطرح می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
گفت و گوی اختصاصی با بلقاسم حسن، عضو دفتر اجرایی جنبش النهضة تونس در خصوص دیدگاه جنبش النهضة از تغییرات سیاسی تونس در برنامه ضیف و حوار از شبکه العالم پخش می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ابعاد و پیامدهای مانورهای نظامی مقاومت در لبنان در برنامه العین الاسرائیلیه شبکه العالم واکاوی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
در برنامه مسائل و حلول از شبکه الکوثر موضوع مسائل و مشکلات سال های اول ازدواج مورد بررسی و واکاوی قرار می گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
برنامه جریان خاورمیانه MidEaStream شبکه پرس تی وی نگاهی دارد به حضور رئیس جمهور سوریه در نشست سران اتحادیه عرب و ادامه مقاومت علیه رژیم صهیونیستی تا آزادی کامل فلسطین.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
آثار و پیامدهای " گناهان زبانی" با استناد بر آیات قرآن و سخنان ائمه اطهارعلیهم السلام برای مخاطبان رادیوهای برون مرزی تولید شده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
پس از اینکه جمهوری اسلامی ایران و عربستان پس از هفت سال روابط خود را از سرگرفتند، بحرین هم برای احیای روابط با ایران اعلام آمادگی کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دفتر اطلاع رسانی دولتی در غزه برای قدردانی از دست اندرکاران رسانه در افشای جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی دست به اقدامی ابتکاری زد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ماموریت ناو گروه تمام ایرانی 86 از گردش دور دنیا در گفت و گوی اختصاصی من ایران با فرمانده آماد و پشتیبانی نیروی دریایی ارتش در شبکه العالم بررسی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
برنامه پرونده های فلسطین (Causa Palestina) شبکه هیسپان تی وی این هفته به برگزاری روز نکبت در سازمان ملل می پردازد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
برنامه ایران شبکه پرس تی وی نگاهی دارد به باغ نگارستان و ادویه های ایرانی.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
شبکه پرس تی وی با پخش مستند دو عکاس دفاع مقدس را از زاویه دید دو عکاس ایرانی و فرانسوی روایت می کند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رفتارهای دوگانه رسانه های غربی در رویارویی با مسائل کشورهای مختلف در جنگ روایت ها در رادیو پشتوی معاونت برون مرزی، بررسی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
این اتفاق امشب در برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر مورد بررسی قرار می گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه تلویزیونی جاده یاس با کارگردانی ایلی حبیب از شبکه الکوثر در حال پخش است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دفتر رسانه ای دولت فلسطین برای قدردانی از جانفشانی های دست اندرکاران رسانه در افشای جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی در سرزمین های اشغالی نصب آگهی نمای ابتکاری دلاور های حقیقت، متشکریم را آغاز کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایران جزئیاتی از تفاهم نامه همکاری گردشگری میان دو کشور ایران و روسیه گفت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
برنامه شکاف اقتصادی شبکه هیسپان تی وی این هفته با اشاره به نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران -اکسپو 2023- به نقش این رویداد در تقویت مبادلات تجاری بین ایران و سایر کشورها می پردازد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۰    
برنامه ایران شبکه پرس تی وی نگاهی دارد به جاذبه های خیابان ناصر خسرو و ترشی های متنوع ایرانی.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
برنامه "آفریقا امروز" شبکه پرس تی وی اقدام دادگاه کیفری بین المللی علیه آفریقا و حمله نژادپرستانه فرانسه بر ضد مردم مایوت را زیر ذره بین می برد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مسیر راه حل های مؤثر و دائمی برای همه مسائل سیاسی و اقتصادی بحرین در برنامه حدیث بحرین شبکه العالم واکاوی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۸   + ۱۳۲ سایت دیگر  
بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) در دیدار مسئولان وزارت امور خارجه و سفیران جمهوری اسلامی ایران و ذکر ویژگی های سیاست خارجی کشورمان، موضوع برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
راه های همکاری و تعامل رسانه ای میان کانال اردوی شبکه جهانی سحر و وین تی وی کشور هند بررسی شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رویدادهای سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشورهای شمال آفریقا در برنامه مغاربیه شبکه العالم رصد می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
پاسخ موشکی مقاومت فلسطین به تجاوزات وحشیانه به نوارغزه و سردرگمی صهیونیست ها در واکنش به آن در غیاهب الکیان شبکه العالم بررسی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
برنامه رنگ های فرهنگی از رادیو عربی شبکه عربی و آفریقایی معاونت برون مرزی، اختصاص به موضوع نمایشگاه سالانه کتاب تهران دارد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
هشتگ نکبت 75 به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد اشغال فلسطین توسط صهیونیستهای اشغالگر منتشر شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
برنامه "ما مردم" شبکه پرس تی وی دکترین مونرو به عنوان یکی از سیاست های آمریکا را مورد نقد و بررسی قرار می دهد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
تنگه ابو قریب عنوان فیلمی است که این هفته در برنامه سینمای ایرانی برای مخاطبان اسپانیایی زبان شبکه هیسپان تی وی مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و دارایی، مهمان امشب شبکه العالم در برنامه من طهران است و گزارشی از وضعیت اقتصادی کشور ارائه خواهد کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
برنامه رادیویی نگاهی به سینمای ایران محصول گروه اجتماعی و فرهنگ و ادب شبکه عربی و آفریقایی معاونت برون مرزی این هفته اختصاص به معرفی فیلم سینمایی به وقت شام با نویسندگی و کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
در برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر موضوع بازگشت سوریه به اتحادیه عرب و چشم اندازهای آینده آن مورد بررسی و واکاوی قرار می گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
از ترجمه بوسنیایی کتاب فرنگیس با همکاری رایزن فرهنگی ایران در بوسنی هرزگوین رونمایی شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز حقوق بشر بحرین در گفت وگوی اختصاصی با خبرگزاری تصویری ایران پرس درباره آخرین وضعیت انقلاب مردم بحرین تصریح کرد، دولت بحرین همچنان به سیاست انزوای مردم ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین در گفت و گوی اختصاصی با خبرگزاری تصویری ایران پرس بر همزمانی پیروزی مقاومت در کارزار انتقام آزادگان با هفتاد و پنجمین سالگرد اشغال فلسطین (نکبت) تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رادیو دری اداره کل شبه قاره و شرق آسیای معاونت برون مرزی برای تحقق شعار رادیو ازهامون تا بدخشان ، و نیز هدف گذاری برای جلب و جذب مخاطبان بیشتر در میان دری زبانان اقدام به تهیه و ساخت برنامه های با ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
تاریخچه و مختصات جاده ابریشم در برنامه ایران شبکه پرس تی وی بررسی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
واکنش منتقدان و علما به رفتارها و فساد برنامه ریزی شده رژیم حاکم بر بحرین در حدیث بحرین شبکه العالم بررسی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
برنامه پرونده های فلسطین (Causa Palestina) شبکه هیسپان تی وی این هفته بحران سلامت در فلسطین را زیر ذره بین می برد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
بینندگان برنامه "ایران" شبکه هیسپان تی وی ضمن سفر به استان هرمزگان باصنایع دستی بیرجند نیز آشنا می شوند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
جایگاه ایران در خاورمیانه و سطح گسترش روابط با کشورهای منطقه در برنامه من ایران شبکه العالم تبیین می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۲    
واکنش ها به مراسم سازمان ملل برای نخستین بار در واکنش به سالروز نکبت در سرزمین های اشغالی در هاشتاغ شبکه العالم بررسی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مستند احفاد النکبة یا اولاد نکبت از شبکه الکوثر پخش می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
در برنامه امشب قضیه ساخنه از شبکه الکوثر موضوع صلح موقت میان گروه های فلسطینی و رژیم صهیونیستی مورد بررسی و واکاوی قرار می گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رسانه های معاونت برون مرزی در تلاشی فراگیر و گسترده و در راستای تحقق بخشی به دستورات و منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) با توجه به شعار سال و تاکیدات معظم له در خصوص افزایش تولید در کشور ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
همایش بین المللی شیخ اشراق و دنیای جدید با حضور اندیشمندان ایرانی و خارجی در شهر زنجان به مدت سه روز درحال برگزاری است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
برنامه شکاف اقتصادی شبکه هیسپان تی وی این هفته به بررسی بحران بدهی های مالی آمریکا می پردازد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
بینندگان برنامه "ایران" شبکه پرس تی وی ضمن سفر به نجف آباد با هنر چوب نیز آشنا می شوند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
کیمیا عنوان مجموعه تلویزیونی است که این هفته در برنامه سینمای ایرانی برای مخاطبان اسپانیایی زبان شبکه هیسپان تی وی مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
شصت و دومین جشنواره بین المللی روزهای شعر در سارایوو، پایتخت بوسنی هرزگوین، با حضور شخصیت های ادبی و فرهنگی درحال برگزاری است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۹    
برنامه رنگ های فرهنگی از رادیو عربی شبکه عربی و آفریقایی معاونت برون مرزی، اختصاص به موضوع نقش زبان فارسی در نشر و گسترش دین و تمدن اسلام دارد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مستند بازی انگلیسی با کارگردانی امیرحسین نوروزی از شبکه الکوثر پخش می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت روز نکبت فیلم سینمایی زخم زیتون با کارگردانی محمدرضا آهنج از شبکه الکوثر پخش می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مستند و اعدو با موضوع توان نظامی یکی از شاخه های نظامی جهاد اسلامی فلسطین از شبکه الکوثر پخش می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سفیر جدید ایران در سوریه از توافقات جدید میان تهران و سوریه خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نقش و جایگاه زنان در تاریخ و ادیان و فرهنگ های مختلف در برنامه " ریحانه" برای مخاطبان پشتوزبان بازنگری می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
حسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، مهمان برنامه من طهران شبکه العالم است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سفیر جدید ایران در سوریه در گفت و گوی اختصاصی با خبرگزاری ایران پرس بر تشکیل بانک مشترک و حذف دلار در روابط تجاری ایران و سوریه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
برنامه "ایران امروز" شبکه پرس تی وی پیشرفت های کشور در حوزه علم و فناوری را زیر ذره بین کارشناسانه برده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
در برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر تازه ترین جنایت رژیم صهیونیستی در غزه و پاسخ کوبنده جنبش مقاومت در آستانه روز نکبت مورد بررسی و واکاوی قرار می گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با هیات همراه برای شرکت در همایش بین المللی پارلمان وارد اسلام آباد شد و مورد استقبال وزیر امورمذهبی دولت پاکستان قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۱    
وزیر بهداشت حکومت سرپرست طالبان از کمک های جمهوری اسلامی ایران به بهبود وضعیت بهداشتی و درمانی مردم افغانستان قدردانی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
در برنامه مسائل و حلول از شبکه الکوثر موضوع دلایل حسادت در کودکان و چگونگی رفتار با کودک مورد بررسی و واکاوی قرار می گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
انتخابات هفته آینده کشور ترکیه توسط رادیو ترکی و استانبولی اداره کل آسیای میانه و قفقاز معاونت برون مرزی رصد و پایش می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۱    
در برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر موضوع بازگشت سوریه به اتحادیه عرب مورد بررسی و واکاوی قرار می گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بن بست راه حل های امنیتی رژیم آل خلیفه در مبارزه با مخالفان در حدیث بحرین شبکه العالم واکاوی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کتاب نشانه های زوال توسط نشر پژوهش های کاربردی معاونت معاونت برون مرزی صداو سیما منتشر شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
صنعت ماهیگیری در ایران در برنامه " ایران" شبکه پرس تی وی بررسی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
درگیری های داخلی کشور سودان در برنامه "آفریقا امروز" شبکه پرس تی وی بررسی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مستند ترنج پخت انواع آش و دیزی در نقاط مختلف ایران را به نمایش می گذارد
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
واکنش رهبران جنبش الوفاق بحرین و مردم این کشور به شهادت "خضر عدنان" مبارز فلسطینی در نقطه تواصل شبکه العالم بررسی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان در واکنش به اظهارات مشاور امنیت ملی آمریکا گفت: اعتراف جیک سالیوان ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو در گفت وگوی اختصاصی با برنامه لقاء خاص شبکه العالم از دستاوردهای سفر خود به بغداد می گوید.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مخاطبان برنامه ایران شبکه پرس تی وی مسافر استان آذربایجان شرقی می شوند و از صنایع دستی مراغه دیدن می کنند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
در مراسمی فرهنگی که باحضور جمعی از فرهیختگان و نخبگان برگزارشد از سیدحکیم بینش همکار تهیه کننده و شاعر شاغل در رادیو دری اداره کل شبه قاره و شرق آسیای معاونت برون مرزی تقدیر شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد پنجمین نمایشگاه توانمندی های صادرات ایران در حاشیه افتتاحیه پنجمین نمایشگاه بین المللی صادرات با خبرگزاری ایران پرس گفت و گو کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
انتخابات پارلمانی موریتانی، چالش های مبارزه با فساد در مراکش، مناظره بین رئیس جمهور تونس و مخالفانش، جنبش آمریکایی در بخش نفت لیبی و چشم انداز حل مشکلات کم آبی در الجزایر در مغاربیه شبکه العالم بررسی ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
واکنش اسیران فلسطینی به ترور شیخ خضر عدنان، مبارز فلسطینی و انعکاس آن در رسانه های رژیم صهیونیستی در غیاهب الکیان شبکه العالم بررسی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
شبکه پرس تی وی با پخش مستند مستند دوران ترامپیسم Era of Trumpism نگاهی دارد به اوضاع آمریکا در دوران زمامداری ترامپ.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در این قسمت از برنامه شیشه دارو (El Frasco) از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی، ماریانو سلمان مجری برنامه به بررسی سرنوشت خوان گوایدو سیاستمدار مخالف دولت ونزوئلا می پردازد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
برنامه رنگ های فرهنگی از رادیو عربی شبکه عربی و آفریقایی معاونت برون مرزی، اختصاص به موضوع فعالیت فرهنگی و دینی در حرم عبدالعظیم حسنی (ع) و مرکز قرآن مستقر در آن صحن مطهر دارد.
مشاهده نتایج بیشتر...