پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۳:۱۲Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری ذاکر (zakernews.ir)

پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1395 پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1396 پایگاه خبری ذاکر 29 اسفند 1397 پایگاه خبری ذاکر 26 مرداد 1398 پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1399 پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1400 پایگاه خبری ذاکر 4 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری ذاکر 1 خرداد 1400 پایگاه خبری ذاکر 1 تیر 1400 پایگاه خبری ذاکر 1 مرداد 1400 پایگاه خبری ذاکر 1 شهریور 1400 پایگاه خبری ذاکر 1 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 2 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 3 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 4 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 5 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 6 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 7 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 8 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 9 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 10 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 11 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 12 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 13 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 14 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 17 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 18 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 19 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 20 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 21 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 22 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 23 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 24 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 25 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 26 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 27 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 28 مهر 1400 
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
جنبش انصارالله یمن در بیانیه ای انفجار تروریستی صبح امروز دمشق را که 14 کشته و 3 زخمی بر جای گذاشت، محکوم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
دفتر سیاسی انصارالله یمن انفجارهای تروریستی امروز در پایتخت سوریه را به شدت محکوم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
جنگنده های عربستان و آمریکا امروز مناطقی از استان صعده یمن را هدف حملات خود قرار دادند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
تیم ملی تنیس ایران در دومین دیدار خود در مسابقات دیویس کاپ موفق به شکست یمن شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سفیر دولت نجات ملی یمن در سوریه ضمن محکوم کردن انفجار تروریستی امروز شهر دمشق گفت که هدف از این انفجار سنگ اندازی آمریکا در مسیر اقبال منطقه ای و بین المللی به دولت سوریه است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سفیر دولت نجات ملی یمن در دمشق به انفجار تروریستی در پایتخت سوریه واکنش نشان داد و به ردپای امریکا در این زمینه اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
منابع یمنی به اقدامات و فشارهای فزاینده امارات به ساکنان جزیره سقطری اشاره کردند که با اهداف توسعه طلبانه صورت می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
منابع یمنی از شهادت یک غیرنظامی و زخمی شدن هفت نفر دیگر در تیراندازی نیروهای مرزبانی سعودی به استان صعده در شمال یمن خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی از احتمال تمدید مهلت زمان ثبت نام سرپرستان خانوار در سامانه ملی املاک و اسکان بر اساس نظر ستاد عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس جامعه هتلداران ایران از تغییر نرخ هتل ها در روزهای آینده و احتمال ارزی شدن کرایه اتاق برای مسافران خارجی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یک وکیل پایه یک دادگستری در چهارمحال و بختیاری در خصوص طرح اصلاح قانون مهریه که اخیرا در مجلس بیان شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس بانکداری و مدرس دوره های مبارزه با پول شویی گفت: قاچاق کالا و تضعیف بخش خصوصی از مهم ترین تبعات پول شویی در سیستم اقتصادی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
با توجه به اینکه دولت ها با استفاده از ابزارهای مختلف کسری بودجه را به تعویق می اندازند، شاهد این مسئله هستیم که هر سال برحجم این کسری افزوده می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه ای بجنورد با تاکید بر لزوم خنثی سازی تحریم ها، گفت: اتکا به ظرفیت داخل، عدم اعتماد به دشمن و وحدت بین قوا ملزومات این امر است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده نیروی انتظامی گفت: روند امنیت کشور در سالیان اخیر رو به رشد بوده و رضایت منداست که این یک مدال ارزشمند برای ناجا ست .
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
درگیری ترامپ و بایدن بر سر افشای اسناد کاخ سفید درباره حمله به ساختمان کنگره، سوژه امروز روزنامه انگلیسی گاردین است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که بیش از نیمی از صهیونیست ها دولت جو بایدن را نسبت به دولت سابق آمریکا برای رژیم صهیونیستی مفیدتر می دانند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ترامپ قصد داشت که در حین همه گیری کرونا، 250 هزار سرباز را برای امنیت مرز جنوبی آمریکا، به دیوار مرزی مکزیک اعزام کند؛ اما این طرح توسط وزیر امنیت داخلی وقت رد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مقامات فدرال آمریکا، خانه اولگ دریپاسکا، متحد رییس جمهوری روسیه را طی "فرایند اجرای قانون" با مجوز دادگاه، بازرسی کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
سیدحسین موسویان دیپلمات پیشین کشورمان در مقاله ای به بررسی دو سناریو برای نجات برجام پرداخته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
علائم سندروم هاوانا بیش از پیش در میان دیپلماتهای آمریکا و افسران و ماموران سازمان اطلاعات مرکزی این کشور (سیا) گزارش می شود، موضوعی که این روزها به یکی از نگرانیهای واشنگتن تبدیل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یک کمیته تحقیق مجلس نمایندگان آمریکا که در حال بررسی حمله ششم ژانویه هواداران دونالد ترامپ به ساختمان کنگره است به اتفاق آرا "استیو بنن" ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سفیر آمریکا در سازمان ملل در دولت دونالد ترامپ از سیاست دولت فعلی آمریکا در قبال صادرات نفت ایران به چین انتقاد کرده و خواستار ورود کنگره به این موضوع شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه در اقصی نقاط سرزمین های اسلامی امپراتوری های به ظاهر بزرگ در حال عقب نشینی هستند، گفت: چهره استکبار در هم فرو شکسته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خطیب جمعه موقت کرمان گفت: تلاش های فرهنگی شهید سلیمانی در استان کرمان و در جای جای خدمتش زبان زد است و برای رسیدن به خدا و قرار گرفتن انسان ها در این مسیر دعوت کرد و او در عرصه های مختلف اجتماعی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه استان قزوین گفت: از ابتدای اجرای طرح محله محور شهید شپهبد قاسم سلیمانی تا امروز 344 هزار و 807 نفر در معرض تماس نزدیک با بیماران کرونایی رهگیری شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و تربیتی سازمان زندان های کشور با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری فرمودند "باید تلاش کرد زندان ها را تبدیل به آموزشگاه نیکی ها کنیم"، افزود: یکی از مسیرهای سریع و اثربخش در زندان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مسئول تحقیق و جمع آوری خاطرات مردم استان قم با موضوع لحظه شنیدن خبر شهادت حاج قاسم سلیمانی، گفت: در این طرح به دنبال بازتاب حال و هوای مردم قم در لحظه شنیدن خبر شهادت حاج قاسم سلیمانی هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: اگر دنبال الگویی برای وحدت جهان اسلام باشیم، این الگو در شخصیت شهید سلیمانی متبلور است که ایشان برای شرافت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- آیین اختتامیه نخستین جشنواره و نمایشگاه آثار هنری مکتب حاج قاسم زندانیان سراسر کشور در جوار مرقد مطهر شهید سلیمانی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
تا به حال دیده نشده که یک اقتصاددان در حوزۀ مهندسی پلیمر که بسیار بسیط تر و روشن تر و ساده تر از علوم رفتاری مانند اقتصاد است با گارد حق به جانب اظهارنظر کارشناسی نماید ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نیروهای امنیتی عراق امروز، چهارشنبه اعلام کردند، یکی از سرکردگان داعش را که مسؤول چند عملیات تروریستی بوده، بازداشت کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست وزارت خارجه طالبان با حضور در نشست مسکو که مسایل امنیتی از محورهای اصلی آن است، بار دیگر تاکید کرد که داعش تهدید جدی در افغانستان نیست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کتاب هیدرای جهادیسم نوشته آسیم ال دیفراوی در آلمان منتشر شد. در این کتاب بحث شده که چرا ایدئولوژی مرگبار داعش برای جوانان اروپایی جذاب است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- هفته وحدت از ابتکارات امام خمینی(ره) یکی از ماندگارترین مناسب های تقویم است، هفته ای که تمام مسلمانان را تحت لوای پرچم نبوی جمع کرده و مردم استان سمنان نیز آن را جشن می گیرند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
یک سارق مصری موبایل یک خبرنگار را حین پخش زنده اینستاگرامی سرقت کرد! ویدئوی این سرقت در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس پلیس فتای تهران بزرگ از کشف بیش 7000 داروی غیرمجاز از یک فروشنده اینترنتی دارو در فضای تلگرام خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های اجتماعی بسته به کاربران و اهداف آنان و همچنین قابلیتهای نرم افزاری و اطلاع رسانی طرفداران متنوعی دارند و از حیث پیام رسانی، کسب و کار ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۰   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان نسبت به تشدید خشونت در افغانستان بویژه عملیات های تروریستی توسط نیروهای داعش به شدت ابراز نگرانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
والی ولایت قندهار ضمن عیادت از مجروحین حادثه تروریستی مسجد بارگاه فاطمیه در این شهر، حمله مذکور را خلاف ارزشهای اسلامی و غیرقابل بخشش عنوان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
یکی از تحلیلگران عراقی از بحران شدیدی که گروه تکفیری داعش از آن رنج می برد، خبر داد و به ضربات مهلک نیروهای عراقی به داعش اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: جهت گیری و سمت گیری همه این جنایات به سمت و سوی شیعیان است زیرا شیعه تنها جبهه ای است که ثابت قدم در اقصی نقاط عالم در برابر آمریکا ایستاده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
یک منبع امنیتی در استان ذی قار واقع در جنوب عراق از وقوع انفجاری در مسیر کاروان ائتلاف بین المللی ضد داعش تحت امر واشنگتن در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور اظهار کرد: ما دنبال ایجاد ثبات و دشمن دنبال ایجاد بی ثباتی است. راهبرد ما ایجاد وحدت و راهبرد دشمن تفرقه در جهان اسلام است. وحدت شکنی حرکت در جهت راهبرد دشمن است .
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
اگرچه وزارت اقتصاد دولت سیزدهم در اقدامی قابل تحسین آیین نامه مالیات بر خانه های گران قیمت را به سرعت تدوین و در دولت مصوب کرد، اما برخی کارشناسان نرخ های آن را مؤثر نمی دانند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
اجرای نظام رتبه بندی معلمان براساس سند تحول بنیادین / ارجاع گزارش عملکرد سازمان امور مالیاتی به قوه قضاییه/ ارجاع طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد به کمیسیون صنایع و.. ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به ضایع شدن 16 هزار میلیارد به خاطر ارز چندنرخی ، فرار مالیاتی بیش از 134 هزار میلیارد تومانی در دو سال و نیم گذشته ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
افزایش ضمانت های اجرای تصمیمات شورای گفت وگو، بررسی معافیت مالیاتی سود تفاوت نرخ ارز ناشی از تسعیر ارز حاصل از صادرات و بررسی بازگشت ارز حاصل از صادرات با قوانین جاری ازجمله موضوعات مطرح شده در اولین ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ارسال گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد عملکرد سازمان امور مالیاتی در اجرای طرح جامع مالیاتی به قوه قضائیه موافقت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دولت قبل قراردادی با ارزش 4.5 میلیون یورو با دو شرکت کانادایی و فرانسوی بدون اطلاع مجلس منعقد کرده و مجلس را دور زده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد عملکرد سازمان امور مالیاتی کشور در نحوه تهیه و اجرای طرح مالیاتی را به قوه قضاییه ارجاع دادند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست بررسی عدالت و ساختار حکمرانی با سخنرانی مهدیان، پژوهشگر و فعال رسانه ای در صفحه اینستاگرام کانون اندیشه جوان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
چالش های پیش روی فیس بوک به بحرانی جدی برای ادامه فعالیت آن منجر شده و در کنار افشاگریهای اخیر روزهای تاریکی را برای زاکربرگ رقم زده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
محبوبه کلایی کارگردان انیمیشن دیوار چهارم که موفق به کسب جایزه از جشنواره انیمافست زاگرب شده بود، عنوان کرد که برخی فیلمسازان خود را با حضور در جشنواره های بی اعتبار فریب می دهند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۵    
فرمانده کل سپاه گفت: هر چه زمان بیشتر می گذرد حاج قاسم زنده تر تجلی می کند و جایگاه رفیع تری در قلب مؤمنان می یابد و ستایش برانگیزتر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تاثیرات شگفت انگیز شهید حاج قاسم سلیمانی در احیای عزت مسلمانان، حفظ حرمت نوامیس مسلمین و مانع شدن سیطره کفار بر مسلمانان یک استثنای تاریخی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: حماسه های ماندگاری از مرد افسانه ای تاریخ ما در صفحات سینه به یادگار دارم و تاثیرات شگفت انگیز شهید سلیمانی در احیای عزت مسلمانان و حفظ نوامیس مسلمین و ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: جهان اسلام مرز فیزیکی ندارد چراکه مرز ما فقط بین مسلمانان و دشمنان اسلام است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: حاج قاسم سلیمانی دنیا را متحول و با اقداماتش بین شیعه و سنی وحدت ایجاد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه سنندج گفت: مصدر تشریع همه مسلمانان قرآن و سیره رسول الله(ص) بوده و تمامی مبانی ما از این دو مصدر نشأت گرفته است لذا دلیلی برای اختلاف و تقابل وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی با اشاره به احوال بد و عقب ماندگی گردشگری ایران، از صدور ویزای توریستی از اول آبان خبر داد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
تحلیل گر مسائل سیاسی فرانسوی گفت: نقش ما امروز این است که به اتحاد اسلامی بازگردیم و برای بازگشت به این اتحاد راهی جز برادری وجود ندارد، یعنی ایجاد سازوکار و سامانی که میان مسلمانان، گروه ها
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله در مراسم افتتاحیه سی و پنجمین کنفرانس وحدت اسلامی گفت: پیشنهادم به این کنفرانس ایجاد کمیته ای متشکل از تمام کشورهای اسلامی و دیدارهای حضوری و مستقیم است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنرانی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در نشست گشایش سی و پنجمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی از لحظاتی پیش آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
امروزه رله های قابل برنامه ریزی، فصل مشترک فعالیت بسیاری از برق کاران و حتی مشاغل مرتبط با رشته برق شده است و در طراحی و سیم کشی برق ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
سی و چهارمین جشنواره بین المللی مستند آمستردام (ایدفا) فهرست فیلم های چند بخش جدید خود را با حضور چند اثر ایرانی اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
ابعاد بزرگترین فاجعه هسته ای تاریخ بشریت آن قدر گسترده بوده که بعد از گذشت 3 دهه از آن هنوز حقایق زیادی درباره اش وجود دارد که کمتر کسی از وجودش مطلع است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شماره سی و هفتم مجله بین الملل مهر با تمرکز بر موضوع تحولات اخیر لبنان منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه امسال برای سهمیه نیروی متخصص استان بیش از 80 نفر نیروی متخصص در نظر گرفته شده است، گفت: توزیع نیروهای متخصص از آبان ماه آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تهیه کننده سریال های امنیتی تلویزیون می گوید که سرجوخه جذاب تر از کارهای قبل است و در نهایت با تکمیل شدن سریال شهید باکری سیما و کارگردان تصمیم خواهند گرفت نسخه سینمایی سریال ساخته شود یا خیر.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
طی مراسمی در آستانه میلاد پیامبر(ص)، آیین تقدیر از برگزیدگان دانشگاه شیراز در مرحله کشوری و مرحله ملی سی وچهارمین و سی وپنجمین جشنواره ی سراسری قرآن و عترت دانشجویان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
سی و هشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران با برگزاری افتتاحیه به طور رسمی آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد از افتتاح و راه اندازی بخش جدید مراقبت های ویژه (I.C.U ) بیمارستان علامه بهلول گنابادی خبر داد و گفت: با راه اندازی این بخش جدید که در تجهیز آن ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی در خصوص منع کردن کانون های وکلای دادگستری برای دادن مجوز وکالت به قضات گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
گردهمایی موسیقی و ادبیات عاشیقلار پس از دو سال وقفه به دلیل شیوع کرونا، بار دیگر در تبریز برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از آغاز ثبت نام کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان در سی و سومین دوره جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
سی و پنجمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی صبح امروز سه شنبه 27 مهر ماه با حضور سید ابراهیم رئیسی رییس جمهور در نهاد ریاست جمهوری و به صورت مجازی آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و دبیرکل سازمان همکاری اسلامی طی تماس تلفنی وضعیت جاری در افغانستان را مورد بررسی قرار دادند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
طالبان بعد از بازداشت والی داعش از کنترل کامل بر باندهای زیرزمینی این گروه در داخل افغانستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا تحریم ها علیه دو گروه تروریستی داعش و القاعده و افراد مرتبط با آنها را یک سال دیگر تمدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
منابع طالبان با انتشار ویدئویی اعلام کردند که والی خود خوانده گروه تروریستی داعش در ننگرهار توسط نیروهای آنها بازداشت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: آمریکا برای ماندن یا بازگشت به افغانستان، تداوم خلأ امنیتی در این کشور و درگیری های داخلی در آن است که برای این برنامه داعش بهترین گزینه است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل شبه قاره، با بیان اینکه وضعیت امنیت در افغانستان بسیار شکننده است، گفت: طالبان در حال حاضر اولویت های امنیتی زیادی دارد و حفاظت از شیعیان و مکان های شیعیان در افغانستان در اولویت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برامه و بودجه مجلس گفت: طبق قانون احکام دائمی برنامه های توسعه، نباید از تسعیر نرخ ارز بازگشت از صادرات مالیات اخذ شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه شریف در خصوص اصلاحات خارج ازنظام مالیاتی بیان کرد: ثبات اقتصاد کلان، حذف قیمت گذاری در بورس، اصلاحات حقوقی و قضائی ازجمله مواردی ست که می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مقام مسئول گفت: در نظام مالیاتی بایدباحداقل مزاحمت برای فعالان اقتصادی، بیشترین خدمات را داشته باشیم.هرگونه اصلاح درقوانین مالیاتی باید بالحاظ ظرفیتهای اقتصادی و اجتماعی باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تراکتورسازی استان کردستان گفت: تولید تراکتور با برند 285 به دلیل مالیات زیاد در 6 ماهه دوم سال جاری از خط تولید خارج شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان گفت: 3 درصد مالیات بر ارزش افزوده تحت عنوان عوارض ارزش افزوده به حساب شهرداری و دهیاری ها واریز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
یکی از مسائلی که در سال های اخیر بحث های فراوانی به وجود آورده است، بحث فرار مالیاتی پزشکان بوده است؛ در گزارش تفریغ بودجه سال 99 میزان فرار مالیاتی پزشکان و وکلا اعلام شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
حدود پنج ماه قبل بود که سازمان بورس و اوراق بهادار برای احیای بازار سرمایه 10 مصوبه را در نظر گرفت، اما درحالی رئیس این سازمان تغییر کرد که هیچکدام از این مصوبات رنگ اجرا به خود ندیدند!
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مالیاتی گفت: باید زمینه تسریع در رسیدگی به پرونده های مالیاتی از طریق تقویت موتور ریسک طرح جامع مالیاتی و همچنین تسریع در فرآیند دادرسی مالیاتی را بوجود آورده و همچنین موجبات کاهش اطاله ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
چرا لوازم خانگی ایرانی در بازار با افزایش قیمت روبه رو شده اند؟
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سید عبدالملک الحوثی، رهبر انصارالله یمن در سالروز میلاد پیامبر (ص) با اشاره به آیات قرآن کریم گفت که زوال رژیم اسرائیل از نظر ما مسلمانان نزدیک است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نبرد سنگین در جنوب مأرب در حالی ادامه دارد که نیروهای صنعا با فتح یک منطقه جدید به این شهر راهبردی نزدیک و نزدیکتر شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رهبر جنبش أنصارالله یمن در جریان سخنرانی به مناسبت سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) گفت: ملت یمن با افتخار سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) را گرامی می دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
هزاران نفر در شهرهای مختلف یمن از ظهر امروز دوشنبه برای شرکت در جشن میلاد پیامبر (ص) به خیابان ها آمدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
وابسته نظامی جنبش انصارالله در دمشق با رئیس بخش اطلاعات وزارت دفاع سوریه دیدار و رایزنی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا با چشم پوشی از حمایت هایش از عربستان سعودی در کشتار ملت یمن، به جنبش انصارالله درباره آنچه "مانع تراشی در مسیر حل و فصل سیاسی بحران این کشور" خواند، هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
منابع یمن بامداد دوشنبه از عقب نشینی نیروهای وابسته به دولت مستعفی در جنوب استان مأرب و پیشروی ارتش دولت نجات ملی یمن خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
منابع یمنی از 232 مورد نقض آتش بس توسط ائتلاف سعودی در استان الحدیده طی 24 ساعت گذشته خبر دادند.
مشاهده نتایج بیشتر...