جمعه ۱۸ آذرساعت ۱۰:۳۰Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری ذاکر (zakernews.ir)

پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1395 پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1396 پایگاه خبری ذاکر 29 اسفند 1397 پایگاه خبری ذاکر 26 مرداد 1398 پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1399 پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1400 پایگاه خبری ذاکر 31 فروردین 1401 پایگاه خبری ذاکر 1 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری ذاکر 1 خرداد 1401 پایگاه خبری ذاکر 3 تیر 1401 پایگاه خبری ذاکر 1 مرداد 1401 پایگاه خبری ذاکر 1 شهریور 1401 پایگاه خبری ذاکر 1 مهر 1401 پایگاه خبری ذاکر 1 آبان 1401 پایگاه خبری ذاکر 1 آذر 1401 پایگاه خبری ذاکر 2 آذر 1401 پایگاه خبری ذاکر 3 آذر 1401 پایگاه خبری ذاکر 4 آذر 1401 پایگاه خبری ذاکر 5 آذر 1401 پایگاه خبری ذاکر 6 آذر 1401 پایگاه خبری ذاکر 7 آذر 1401 پایگاه خبری ذاکر 8 آذر 1401 پایگاه خبری ذاکر 9 آذر 1401 پایگاه خبری ذاکر 10 آذر 1401 پایگاه خبری ذاکر 11 آذر 1401 پایگاه خبری ذاکر 12 آذر 1401 پایگاه خبری ذاکر 13 آذر 1401 پایگاه خبری ذاکر 14 آذر 1401 پایگاه خبری ذاکر 15 آذر 1401 پایگاه خبری ذاکر 16 آذر 1401 پایگاه خبری ذاکر 17 آذر 1401 پایگاه خبری ذاکر 18 آذر 1401 
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
ترکیه مانع حرکت چندین نفتکش حامل میلیون ها بشکه نفت قزاقستان در دریای سیاه شده تا نامه ای از بیمه کننده خود ارائه دهند که نشان دهد در آب های این کشور تحت پوشش بیمه قرار دارند.
  ۳۶ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بسیاری تلاش می کنند با ارائه گزاره های غلط درباره واقعیت های جامعه، تصمیم گیران و سیاست گذاران را دچار خطای محاسباتی کنند.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست گروه مذاکره کننده ایران با اتحادیه اوراسیا از نهایی شدن مذاکرات ایران و اوراسیا بر سر موافقت نامه تجارت آزاد خبر داد و گفت بیش از 7 هزار و 500 قلم کالا تحت پوشش این موافقت نامه قرار می گیرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای ترکیه در ادامه حملاتشان به شمال سوریه، چند روستای دیگر را در شمال غربی الحسکه هدف حملات توپخانه ای قرار دادند.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق آمریکا مبادله بریتنی گرنیر بسکتبالیست آمریکایی محکوم شده در روسیه به جرم قاچاق مواد مخدر، با ویکتور بوت شهروند روس را ننگ برای ایالات متحده توصیف کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: دشمنان ما ناکام شدند، اما این کافی نیست بلکه باید ریشۀ مشکلات را در کشور خشک کرد. مردم با دشمن همراهی نکردند؛ این مسئله بار مسئولیتمان را بیشتر کرد ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
دادگاه عالی بلژیک معاهده بحث برانگیز تبادل زندانیان را به حالت تعلیق درآورده است که به دیپلمات کشورمان اسدالله اسدی اجازه می داد به ایران بازگردانده شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان گفت: مجمع خیرین توسعه و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای استان گلستان با حضور جمعی از فعالان اقتصادی و خیران با هدف رفع معضل بیکاری استان تشکیل شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: یکی از مشکلات امروز نظام بانکی کشور اصرار بر گرفتن وثیقه های سنگین از سرمایه گذاران و صاحبان طرح های تولیدی است که سبب فرار سرمایه گذار از حوزه تولید و اشتغال ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مشاور فرمانده سپاه پرونده فساد 92 هزار میلیاردی فولاد مبارکه را خلاف واقع دانست و گفت: نماینده ای که درباره فولاد مبارکه چنین اظهاراتی داشت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی امروز به منظور شروع عملیات عمرانی در منطقه ویژه اقتصادی سرخس، افتتاح یک طرح آبرسانی و بازدید از روند اجرای عملیات چند طرح دیگر به سرخس سفر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۶    
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دبیر شورای عالی حوزه های علمیه در قم دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: روحانیون اگر در عرصه بیان حقایق و موضع گیری به نفع حق شجاعانه وارد نشوند، از ایفای نقش تاریخی و بهنگام خود در همراهی جبهه حق بازمی مانند و این بازماندن تأثیری اجتماعی خواهد ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
اسفندیار قره باغی خواننده ای بود که علاوه بر سرودهای ماندگاری که در موسیقی ایران به جا گذاشت، شاگردان بسیاری را هم برای هنر ایران تربیت کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که قیمت میوه و تره بار در یزد نسبت به بسیاری از نقاط کشور بالاتر است، آغاز به کار بازارچه های میوه شهرداری می تواند زمینه ساز کاهش قیمت میوه در یزد را به دنبال داشته باشد به شرط آنکه نظارت بر ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از برخورد قاطع با اخلالگران نظم و امنیت اقتصادی در بازار اردبیل خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس با بیان اینکه قیمت کالاهای اساسی در حال افزایش است که نارضایتی مردم را به دنبال دارد، گفت: ستاد تنظیم بازار باید نظارت ها را جدی تر بگیرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه رؤسای بانک ها و مسئولان فرادستی در ارائه تسهیلات ازدواج مردم را کمک کنند گفت: مسئولانی که نارضایتی مردم را به همراه دارند باید از بدنه دولت خارج شوند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان با وجود ناکامی در جام جهانی 2022، حداقل تا 2 سال دیگر هدایت ژرمن ها را برعهده خواهد داشت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: وقتی کشور زغال دارد باید تعرفه واردات زغال به کشور اجرایی شده و برای واردات زغال و کک محدودیت هایی اعمال شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: تراز تجاری کشور بسیار مثبت است و ترکیب صادرات هم به سمت صادرات محصولات فناوری می رود که بسیار اهمیت دارد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: با توجه به اینکه استان قزوین در مجاورت مسیرهای مواصلاتی پرترددی قرار دارد، به همین خاطر با تصویب شورای برنامه ریزی استان قزوین شهرک های صنفی در کنار محورهای مواصلاتی احداث خواهد ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل اداره امنیت عمومی لبنان اعلام کرد که برخی با دروغ پراکنی و ارعاب پناهجویان سوری قصد ممانعت از بازگشت آنها به کشورشان را دارند و به دنبال نابودی جامعه لبنان هستند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
آثار راه یافته به بخش تئاتر مردمی بچه های مسجد دومین فصل واره فرهنگی و هنری ایثار معرفی شدند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مایک شوماخر آینده حرفه ای خود در فرمول یک را تشریح کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده سپاه استان قزوین گفت: با گذشت زمان و آگاه سازی فرزندان معترض ما دوباره به دامان انقلاب و نظام بازخواهند گشت و با کمک هم جبهه جدیدی برای مقابله با جنگ ترکیبی و اقتصادی دشمنان خواهیم ساخت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۱    
نماینده مردم کرمان از روند واگذاری زمین برای سرمایه گذاری در استان انتقاد کرد و گفت: باید خودتحریمی را برداریم، چرا که سنگ اندازی بر سر راه سرمایه گذاری خیانت به کشور است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بار دیگر یک موضوع تکذیب شده علیه ایران را تکرار کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پرشکی گفت: 120 آمبولانس در اغتشاشات اخیر دچار آتش سوزی شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
شرکت های سعودی و چینی طی سفر رئیس جمهور چین به عربستان سعودی، 34 قرارداد سرمایه گذاری و اقتصادی در بخش های مختلف را امضا کردند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۳   + ۴۸ سایت دیگر  
مجمع عمومی سازمان ملل با صدور قطعنامه ای از رژیم صهیونیستی خواستار حذف تسلیحات هسته ای شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
هافبک تیم ملی فرانسه به علاقه خود برای بازی در لیگ برتر جزیره اعتراف کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر روسیه طی اظهاراتی تأکید کرد که علیرغم آخرین تحریم های اتحادیه اروپا علیه صادرات این کشور، نفت روسیه همچنان تقاضای بالایی خواهد داشت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی از شناسایی فردی که به زن و شوهری جوان در فضای مجازی توهین کرده و همچنین آنها را تهدید کرده بود، خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
آخرین دستاوردهای پژوهشی پژوهشگاه ها و مراکز پژوهشی حوزه فرهنگ و هنر و نیز تازه های کتاب پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات با تخفیف 30 تا 70 درصد ویژه استادان و دانشجویان به نمایش گذاشته می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
کتاب صد صحنه – صد قاعده روایت سینمایی ( 100 قاعده سینمایی که تمام سینماگران باید بدانند) در 264 صفحه منتشر شده است. این کتاب نوشته جنیفر ون سی جل و ترجمه مسعود مدنی است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۸   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به فعال سازی دیپلماسی اقتصادی و توسعه حمل و نقل و ترانزیت در کشور، ادامه داد: دولت در این مدت با وجود تحریم ها و مشکلات پیش رو ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
منابع امنیتی لبنان از دستگیری 185 جاسوس موساد در لبنان طی 3 سال گذشته خبر دادند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
بایدن می گوید ما می توانیم استفاده از سلاح های تهاجمی سنگین را خیلی زود در کنگره با محدودیت روبرو کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه با توضیح درباره علت تعویق مذاکرات دوجانبه مربوط به وضعیت پیمان استارت، گفت: اقدامات تحریک آمیز در جهت قطع روابط دیپلماتیک بین مسکو و واشنگتن بارها رخ داده ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس آلمانی کمیته بین المللی المپیک (IOC) از تمدید تحریم ها علیه ورزشکاران روسی و بلاروسی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه مشهد گفت: یکی از استوانه های اصلی برای حفظ و دیانت بر آثار رسالت پیامبر اکرم(ص) و مکتب اسلام وجود دارد ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب به استفتاء درباره پیدا کردن پرنده زینتی پاسخ گفتند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مرکزی در نشستی چند ساعته بین دانشجویان در استان مرکزی حاضر و پای صحبت های آنها نشسته و به دغدغه آنها پاسخ گفت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۸   + ۷۹ سایت دیگر  
هیات دولت مشغول بررسی مدلهای مختلف افزایش حقوق کارمندان در سال آینده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
در برنامه "فلسطین؛ محرمانه زدایی" شبکه پرس تی وی به تسخیر حزب چپ آلمان و اندیشکده مرتبط با آن پرداخته می شود که توسط لابی های صهیونیستی اتفاق افتاد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
شهریاری با اشاره به تشکیل کمیته پرستاری درکمیسیون بهداشت به منظور بررسی مشکلات پرستاران و آخرین وضعیت اجرایی شدن تعرفه و استخدام پرستاران ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
تاکید پوتین به وجود سلاح هسته ای برای دفاع از روسیه، پیش بینی زلنسکی درباره پایان درگیری اوکراین، ادعای پنتاگون درباره عدم هماهنگی با کی یف در حمله به روسیه و اعتراف مرکل به هدف اصلی غرب در امضای ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که ترکیه یک همپیمان مهم و شریک امنیتی برای واشنگتن است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مرکز روسی آشتی سوریه اعلام کرد که شبه نظامیان سوری در حال طراحی حمله پهپادی به پایگاه هوایی حمیمیم روسیه هستند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
روسیه اعلام کرده که به رویکرد کی یف نسبت به منطقه امنیتی اطراف نیروگاه اتمی زاپروژیه اعتمادی ندارد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست هیئت مذاکره کننده ایران با هیئت اتحادیه اوراسیا گفت: بر اساس توافقنامه تجارت آزاد بین ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا تعرفه 90 درصد اقلام صادراتی دو طرف به یکدیگر صفر خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
جنگل های بلوط لرستان با گستره جغرافیایی هزار و 200 هکتار از مهمترین جنگل های بلوط کشورمحسوب که گنجینه ارزشمندی از مهم ترین گونه های جانوری و گیاهی را در دل خود جای داده اند و حفاظت و توسعه آنها ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۷:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پارک ملی و فن آوری های نرم و صنایع فرهنگی معتقد است، در بسیاری از کشورهای دنیا صنایع فرهنگی جز درآمدهای ویژه کشورها محسوب می شود اما در ایران متأسفانه این حوزه درآمدزایی لازم صورت نمی گیرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ویژه برنامه روز دانشجو از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در این دانشگاه برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۱۴   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور طی حکمی رئیس شورای اطلاع رسانی دولت را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
به گفته وزیر خارجه روسیه جهانی سازی به سبک آمریکایی به پایان رسیده و سیستم جدیدی در حال ایجاد است که نباید به هوس های غرب وابسته باشد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز چهارشنبه از طرح اروپا برای اعمال نهمین بسته تحریمی علیه روسیه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
وزارت بازرگانی آمریکا از محدودیت صادرات علیه 24 شرکت از جمله 10 شرکت روسی به دلیل "اقدامات علیه امنیت ملی" خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۰۸   + ۹۷ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد رئیس کل جدید گمرک را منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
تیم والیبال اورال در هفته یازدهم لیگ برتر روسیه به یک پیروزی آسان دست پیدا کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه امروز چهارشنبه اعلام کرد که خطر جنگ هسته ای در حال افزایش است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
روز شلوغ غرفه ایران در سی و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول با دیدار نویسنده ایرانی با دانشجویان ترکیه ادامه پیدا کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا فراجا گفت: طبقه بندی محتوا و نظام محتوایی کودک موضوعی است که تا امروز از آن غفلت کرده بودیم و به نظر می رسد سلسله نشست های حکمرانی کودک و خانواده ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: مردم و مدیران باید توجه بیشتری به نقش و جایگاه بیمه در کاهش خسارات حوادث داشته باشند ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا قصد دارد تا همکاری های یوروپل با پلیس رژیم صهیونیستی را متوقف نماید.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن تاکید کرد: ملت یمن از نظر سطح ایستادگی و مقاومت و جانفشانی و ایثار در صدر ملت ها قرار دارد که ضعف و خواری و سازش را نمی پذیرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
براساس حکمی از سوی استاندار کرمانشاه، معاونان عمرانی و اقتصادی و همچنین مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه معرفی شدند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
غسان ملحم استاد دانشگاه لبنان در گفت و گو با تسنیم تاکید کرد که این کشور تحت هیچ شرایطی حتی زیر تحریم های سخت هم حاضر نیست رژیم صهیونیستی را به رسمیت بشناسد و به روند عادی سازی روابط با این رژیم تن ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال آلمان در حالی وداعی زودهنگام با جام جهانی 2022 قطر داشت که بنا بر گزارش ها؛ اتحاد و انسجام لازم ذر اردوی این تیم وجود نداشته است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
آکادمی علوم و هنرهای سینمایی فهرست انیمیشن های راه یافته به اسکار را اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
وزیر نفت پاکستان طی اظهاراتی اعلام کرد که روسیه نفت، بنزین و گازوئیل را با قیمتی با تخفیف در اختیار پاکستان قرار خواهد داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
دبیر شورایعالی مناطق آزاد با بیان اینکه طبق قانون به دنبال افزایش مناطق آزاد در کشور هستیم، گفت: اساسنامه مناطق آزاد نهایی و به دولت ارسال شده تا پس از تصویب در هیئت وزیران به شورای نگهبان برای تصویب ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه تامین ارز واردات خودرو به صورت کامل انجام شده است، خبر استعفای خود و عدم ارائه خدمات به بدحجابان را تکذیب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
با توجه به نیاز پژوهشگران و جامعه علمی و سینمایی کشور به دسترسی دائمی، آسان و جامع به تولیدات علمی-پژوهشی سازمان سینمایی، بانک پژوهش های این سازمان آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه انگلیسی در گزارشی اظهارداشت در نتیجه سیستم ورشکسته مهاجرتی یونان شمار قابل توجهی از پناهجویان افغان در وضعیت اسف باری به سر می برند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن حرفه ای پزشکان اطفال آلمان با توجه به وضعیت وخیم و کمبودهای شدید در کلینیک های کودکان در این کشور از شرایط خطرناک ایجاد شده برای کودکان که ممکن است بدتر هم شود سخن گفت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
شبکه پرس تی وی به دنبال اعمال تحریم های اتحادیه اروپا علیه شبکه خبری انگلیسی زبان پرس تی وی و حذف از شرکت ماهواره ای یوتل ست، بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
دفتر هماهنگ کننده کمک های بشردوستانه سازمان ملل اعلام کرد دستکم 6 میلیون کودک در افغانستان در آستانه قحطی قرار دارند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
آمریکا و انگلیس در واکنش به افزایش قیمت انرژی ناشی از جنگ روسیه علیه اوکراین و به منظور قطع وابستگی ها از مسکو همکاری های خود در این زمینه را گسترش می دهند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سران کشورهای اتحادیه اروپا در نشست اخیر با کشورهای بالکان غربی در تیرانا در بیانیه ای بر لزوم تسریع روند الحاق کشورهای عضو این منطقه به اتحادیه اروپا تاکید کردند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کنفدراسیون صنعت بازرگانی انگلیس (CBI) در گزارشی هشدار داد که اقتصاد بریتانیا در مسیر کاهش 0.4 درصدی در سال آینده میلادی است چرا که تورم همچنان بالاست و شرکت ها سرمایه گذاری را متوقف کرده اند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: سهم بانک ها در تامین مالی بالا است که در این بین استفاده از تسهیلات قرض الحسنه یک ویژگی ممتاز است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اگر تا به حال در جریان نقل و انتقال خودرو قرار گرفته باشید، می دانید که حذف پلاک قبلی و نصب پلاک جدید در عملیات خرید و فروش خودرو اهمیت فراوانی دارد...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با 16 آذر میزگردی با هدف بررسی مسائل و دغدغه های تشکل های دانشجویی با حضور نمایندگان اتحادیه های دانشجویی در خبرگزاری تسنیم برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که در آستانه سالگرد روی کار آمدن دولت ائتلافی آلمان به رهبری "اولاف شولتز"، حدود دو سوم شهروندان آلمانی از کار آن ناراضی هستند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مناقشات بین سوئیس و آلمان بر سر ارسال تسلیحات به اوکراین به اندازه ای بالا گرفته است که برلین توقف مبادلات تسلیحاتی با این کشور در واکنش به امتناع سوئیس از انتقال مهمات به اوکراین را در دستور کار ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
چند هفته پس از اعمال تحریم های اتحادیه اروپا علیه شبکه خبری انگلیسی زبان صدا و سیما، حالا خبرها حاکی از حذفِ پرس تی وی
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان می گوید کشور ژاپن برای بازگشت داوطلبانه مهاجران افغان به کشورشان، حمایت مالی می کند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
کمیته ملی المپیک روسیه دو گزینه را برای بازگشت ورزشکاران این کشور به بازی های المپیک بررسی می کند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۲    
یکی از دغدغه های اصلی رانندگان میزان خلافی خودرو است که به دلایل مختلف افزایش می یابد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) با بیان اینکه شاهد بی اعتماد مزمن صنایع به دانشگاه ها و پژوهشگران در استان قزوین هستیم ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
دو نماینده وقت زنجان با حکم دادگاه به 61 ماه حبس تعزیری محکوم شده بودند، اما چند روز پیش در یک مجلس ختم در تهران کنار هم رؤیت شدند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
روی شمشیر نوشته شده: لا فتی الا علی لا سیف الا ذوالفقار
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام کرد: در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری و حمایت و تقویت پول ملی کشور از سی و نهین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
روح الله دهقانی فیروزآبادی؛ معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری در احکامی جداگانه سرپرست دفتر ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اجرایی منطقه ویژه اقتصادی دوغارون از بهره برداری نخستین "ایکس ری" کامیونی منطقه ویژه اقتصادی دوغارون خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
اجرای کامل حساب واحد خزانه و منابع قابل توجه تجمیع شده در این حساب می تواند به عنوان محوری برای تامین مالی طرح جهش تولید مسکن مورد استفاده قرارگیرد اما در عین حال باید توجه داشت که این منابع باید به ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سرمایه گذاری جی پی مورگان گفت کند شدن رشد اقتصاد و کاهش قدرت خرید مصرف کنندگان به راحتی اقتصاد را از مسیر خود خارج کرده و آن رکود سختی را که مردم نگرانش بودند به وجود می آورد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک جهانی از بهبود وضعیت 2 شاخص حکومت داری در ایران با روی کار آمدن دولت جدید در سال 2021 و ثبات 3 شاخص خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...