دوشنبه ۱۱ مردادساعت ۱۷:۵۹Aug 2021 2
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری ذاکر (zakernews.ir)

پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1395 پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1396 پایگاه خبری ذاکر 29 اسفند 1397 پایگاه خبری ذاکر 26 مرداد 1398 پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1399 پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1400 پایگاه خبری ذاکر 4 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری ذاکر 1 خرداد 1400 پایگاه خبری ذاکر 1 تیر 1400 پایگاه خبری ذاکر 1 مرداد 1400 پایگاه خبری ذاکر 2 مرداد 1400 پایگاه خبری ذاکر 3 مرداد 1400 پایگاه خبری ذاکر 4 مرداد 1400 پایگاه خبری ذاکر 5 مرداد 1400 پایگاه خبری ذاکر 6 مرداد 1400 پایگاه خبری ذاکر 7 مرداد 1400 پایگاه خبری ذاکر 8 مرداد 1400 پایگاه خبری ذاکر 9 مرداد 1400 پایگاه خبری ذاکر 10 مرداد 1400 پایگاه خبری ذاکر 11 مرداد 1400 
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
نهمین روز از رقابتهای المپیک توکیو با شروع بد کار فرنگی کاران ایران و شکست سخت والیبال کشورمان برابر ژاپن میزبان و از دست دادن شانس صعود به دور بعد پیگیری شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
سطح هوشیاری به عدد سه رسیده بود شک کردم نکنه اتفاقی در مغز افتاده باشه، سی تی و ام آرای کردیم و خوشبختانه نرمال بود، درمان ادامه یافت. گویی هنوز زمان عزیمت فرا نرسیده بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
گزارش هزینه های خرج شده و حمایت های صورت گرفته ی سال 1399 تئاتر در حالی به صورت فشرده در پنجمین ماه سال 1400 و در روزهای پایانی دولت اعلام شده که هر کدام از آن ها جای ارزیابی جداگانه و دقیق تری دارند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 285 میلیارد تومان اعتبار برای شهر زلزله زلزله زده سی سخت به استان ابلاغ شده که در جلسه امروز (یکشنبه) این اعتبار توزیع و پروژه های آن مشخص شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - بزرگترین موقوفه تبریز بعد از انقلاب افتتاح شد که این بیمارستان کودکان در زمینی به مساحت 9000 مترمربع احداث شده و ارزش روز آن بیش از 1300 میلیارد تومان است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
امین میرزازاده به گروه بازنده های وزن 130 کیلوگرم رقابت های کشتی فرنگی المپیک توکیو راه یافت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا از گشت ضربت تیم بهداشت محیط شهرستان دنا در روزهای تعطیلات آخر هفته به صورت شبانه روزی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه وبویراحمد از افزایش 200 درصدی اعتبارات عمرانی کهگیلویه وبویراحمد در سال 1400 نسبت به سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۸    
شماره سی و چهارم مجله بین الملل مهر با پرداختن به موضوع تحولات افغانستان منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران از کسب 32 رتبه کشوری توسط دانش آموزان مازندرانی در سی و نهمین جشنواره دانش آموزی فردا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: معادن طلای زرشوران باید به طور جدی نسبت به پرداخت 15 درصد عواید حقوق دولتی فعالیت معدنی عمل کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۸   + ۳۷ سایت دیگر  
مراسم قرعه کشی مدعیان اوزان 77 و 97 کیلوگرم رقابت های کشتی فرنگی المپیک توکیو برگزار شد و نمایندگان کشورمان رقبای خود را شناختند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
تیم ملی والیبال لهستان با شکست کانادا به عنوان تیم صدرنشین گروه A به مرحله حذفی بازی های المپیک صعود کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
عروسکی که به عنوان نماد بازی های المپیک معرفی شده بالاخره از سالن محل برگزاری مسابقات کشتی سردرآورد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده وزن 130 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران در نخستین گام در رقابتهای کشتی بازی های المپیک به پیروزی رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
نماینده وزن 60 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران در نخستین گام در رقابتهای کشتی بازیهای المپیک در برابر حریفی از ارمنستان شکست خورد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
دیدار تیم های ملی والیبال لهستان و کانادا به سود تیم اروپایی به پایان رسید تا شانس ایران برای صعود بیشتر شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی طالبان گفت که شیعیان افغانستان در ساختار نظام آینده این کشور نقش خواهند داشت و در تصمیم ها مشارکت خواهند کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
عربستان برخلاف هزینه هنگفتی که برای تجهیز مزدوران در یمن صرف کرده، اما تلاش هایش نتیجه عکس داده و کارشناسان معتقدند که این موضوع زمینه را برای پیشرفت بیشتر انصارالله فراهم می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
جنگ ها و درگیری های مسلحانه در جهان ادامه دارد و در این میان فروش سازندگان سلاح مدعی حقوق بشر هم به رکوردهای تازه ای رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور گفت: سازمان انرژی اتمی ایران ثابت کرد که حداکثر هوشمندی لازم را در مذاکرات و در متن برجام به خرج داده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه کشور همیشه در حال توسعه و سازندگی است، گفت: افتتاح پنج شنبه ها خار در چشم کسانی بود که علیه ایران طراحی کرده بودند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
گروه استان ها واحد زیست فناوری ایزوتوپی مجتمع هسته ای خنداب (اراک) با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی و مدیران ارشد صنعت هسته ای آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
در حاشیه برگزاری نشست امروز هیئت دولت که آخرین نشست رسمی هیئت دولت دوازدهم بود، حسن روحانی و اعضای کابینه عکسی یادگاری در حیات ساختمان پاستور گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
حسن روحانی رئیس دولت دوازدهم در آخرین جلسه هیئت دولت گفت: اگر عیب یا نقصی داشتیم از مردم عذرخواهی می کنیم و از آن ها طلب عفو و رحمت می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
حسن روحانی رئیس جمهور گفت: اگر این دوران جنگ تحمیلی اقتصادی نبود، شاخص ها به ما می گوید که همان روند را ادامه می دادیم و اینکه مردم از نظر معیشت ناراحت هستند، حق دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
صفحه ejeii_org در اینستاگرام، آپارات و روبیکا، ضمن انتشار ویدئوی اظهارات حجت الاسلام محسنی اژه ای در انتقاد به برخی روندهای قضائی از مخاطبین برای نظارت همگانی بر روندهای قضائی کمک خواست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی با اشاره به اثرات طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی بر مشاغل خانگی و متوسط به ویژه در اینستاگرام ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بهترین روش برای کنترل کوتاه مدت بازار آشفته مسکن، جلوگیری از فعالیت دلالان در سایت های خرید و فروش و اجرای دقیق قانون مالیات بر خانه های خالی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
هر چقدر می گوییم سال قبل کاسبی نکردیم قبول نمی کنند. وقتی مجبوریم مغازه را تعطیل کنیم برای چه چیزی باید مالیات بدهیم؟ ما نه حقوق ثابت داریم نه پاداش. مجبوریم مغازه را باز کنیم ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
بررسی های میدانی از بازار اجاره مسکن شهر تهران نشان می دهد ودیعه های درخواستی موجران برای واحدهای مصرفی به حداقل 200 تا 300 میلیون تومانی افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۸   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور در حالی از عملکرد مناطق آزاد دفاع می کند که در طول دهه گذشته این مناطق به محلی برای گسترش فساد، قاچاق کالا و ایجاد شرکت های صوری برای سواستفاده از معافیت های مالیاتی تبدیل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
یک حقوقدان ضمن تشریح چرایی الزام ثبت سند خودرو در دفاتر اسنادرسمی گفت: از مبلغ حق الثبت یک بخش آن به هلال احمر تعلق دارد چرا که یکی از منابع تأمین بودجه این نهاد از حق الثبت دفترخانه ها است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی همچنان برخی پیمانکاران در قبال تحویل مسکن مهر از متقاضیان مالیات بر ارزش افزوده می گیرند که سکوت شرکت عمران پرند این وضعیت را تشدید کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده کل نیروهای سوریه دموکراتیک (قسد) امروز یکشنبه تهدید کرد مناطق اشغال شده از سوی ارتش ترکیه را پس بگیرد و امنیت و ثبات را در سراسر سوریه تامین کند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
روند آزادی 19 زن و کودک آلبانیایی از اردوگاه های نیروهای دموکراتیک سوریه و انتقال آنها به کشورشان تحت نظارت مدیرکل امنیت عمومی لبنان انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۳   + ۳۵ سایت دیگر  
دولت مصوبه مربوط به طرح تولید و صادرات محصولات ایران خودرو در کشور سوریه را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان پارلمان سوریه به نقش تخریبی سعودی در منطقه اشاره کرد و انفجارهای انتحاری و تروریستی در سوریه و عراق را کار شیخ نشینان دانست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
بشار اسد در هفتادو ششمین سالگرد تاسیس ارتش عربی سوریه خطاب به نیروهای مسلح این کشور اعلام کرد که اگر فداکاری های شما نبود امروز ما هیچ پیروزی و دستاوردی نداشتیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس با بیان اینکه یکی از مشکلات موجود در همکاری های اقتصادی ایران و سوریه مسئله تبادل بانکی است، اظهار کرد: در راستای ضروریات تجاری دو کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور سوریه امروز حسین عرنوس را مامور تشکیل کابینه این کشور کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
"بر دیوارنوشته غمگینی در خیابان های قاهره می خوانیم: فردایی را که هرگز نیامد، یادتان هست؟ اشاره آن به سرنوشت بهار عربی است که زمانی وعده سرنگونی حکومت های خودکامه و متوحش حاکم بر خاورمیانه را می داد."
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل به سوریه نسبت به تحولات جنوب غرب این کشور ابراز نگرانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اردن گذرگاه مرزی جابر با سوریه را تنها چند روز پس از بازگشایی آن به صورت موقت بست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
یک منبع رسمی در وزارت امور خارجه و مهاجران سوریه در بیانیه ای از "سیاست های فرانسه در حمایت از جناح های مخالف مسلح" انتقاد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس مسایل افغانستان اظهار کرد: تمام تلاش ها به این سمت است که هر یک از طرف ها در افغانستان شامل طالبان و دولت مرکزی سهم بیشتری از قدرت داشته باشند نه تمام قدرت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه پاکستان با تاکید بر دوری از جنگ برای دستیابی به صلح در افغانستان، خاطرنشان کرد که طالبان جلوی نفوذ داعش به افغانستان را خواهد گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حشد شعبی در سخنانی گفت: باید با جدیت برای تأمین امنیت مناطق آزادشده از کنترل داعش تلاش کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه پاکستان معتقد است طالبان اجازه نخواهند داد گروه داعش در افغانستان نفوذ کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه پاکستان درباره گزارش های مبنی به ورود داعش به افغانستان گفت که طالبان از نفوذ این گروه به افغانستان جلوگیری می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
هیات حشد شعبی عراق امروز (یکشنبه) از آغاز عملیاتی امنیتی برای تعقیب و بازداشت تروریست های داعش در شمال این کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
واکنش رئیس سازمان حشد شعبی به حمله تروریستی به مجلس عزا در صلاح الدین، انتقاد از ضعف اقدمات اطلاعاتی و افزایش حملات داعش ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۰۸    
رئیس حوزه روابط خارجی دانشگاه ملی آرژانتین معتقد است که سیاست ها و فشارهای آمریکا در منطقه آمریکای لاتین بویژه در خصوص کوبا نتیجه نداده و واشنگتن باید مسیر دیگری را در پیش بگیرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رودی جولیانی که بابت کارهایش در اوکراین تحت پیگرد فدرال قرار دارد، تاکید کرد که حین خدمت به عنوان وکیل شخصی دونالد ترامپ مرتکب هیچ جرمی نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس گزارشها در جریان دسترسی اخیر هکرهای روسی به حسابهای پست الکترونیکی 27 دادستان فدرال ارشد آمریکا، آنها از جمله به حساب ایمیل دادستان نیویورک ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس گزارشها، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در شش ماهه اول سال 2021 به حزب جمهوریخواه در کسب 56 میلیون دلار درآمد کمک کرده که نشان دهنده تداوم تسلط او بر این حزب است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی به مدیریت مسیح مهاجری اخیرا در یادداشتی تلاش کرد، حسن روحانی رئیس جمهوری را از تمامی اشتباهاتی که اقتصاد کشور را به ورطه نابودی کشاند، تطهیر کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور ایران مدعی شد که ممکن است تهران با مطالبات غیرواقع بینانه به دور هفتم مذاکرات وین بازگردد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهوری پیشین آمریکا ادعاهای قانونگذاران کنگره کشورش مبنی بر اینکه او وزارت دادگستری را برای لغو نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2020 تحت فشار قرار داده بود، رد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
وبسایت کنگره آمریکا در ادامه بزرگنمایی تهدیدهای دولت واشنگتن، از قصد بایدن برای استفاده از اهرم تحریم برای تشدید فشارها علیه ایران و تحمیل مطالبات نامشروع به این کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناسان موافق و مخالف پیش نویس قانون حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی با توضیح دلایل موافقت و مخالفت خود بر ضرورت تدوین قانون خوب برای فضای مجازی تأکید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
طرح 37 ماده ای "حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی" موسوم به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی همان چیزی است که این روزها اغلب دارندگان کسب وکار بر بستر فضای مجازی از جمله ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۲:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
حشدشعبی از عملیات منحصربفرد و سریع علیه تروریست های داعش در استان دیالی که با مرز ایران همجوار است، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
با وجود مخالفت های گسترده حقوق بشری، کانادا طی سال 2020 حدود 74 میلیون دلار اسلحه به عربستان فروخته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ائتلاف عربستان سعودی مدعی است که پدافند هوایی این کشور حمله پهپادی ارتش یمن به منطقه خمیس مشیط عربستان را دفع کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن جزئیات مرحله دوم عملیات "النصر المبین" را اعلام کرد و افزود: مرحله دوم عملیات النصر المبین منجر به آزادسازی دو شهرستان نعمان و ناطع در استان بیضاء شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
یک روزنامه کانادایی از فروش تسلیحات نظامی کانادا به عربستان به ارزش 74 میلیون دلار در سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی استاندار ایلام گفت::بیمارستان 376 تختخوابی ایلام بیش از 99 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که برخی نواقص از جمله ایجاد پدبالگرد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ساختمان شهرداری سی سخت با اعتبار 80 میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری کلنگ زنی شد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مقام های اقتصادی در انگلیس خواستار بازنگری دولت در قاعده قرنطینه برای مبارزه با مسئله کمبود پرسنل شدند و نهادهای بهداشتی فرانسه هم از حدود 66 مورد عارضه جدی بعد از تزریق واکسن به کودکان خبر داده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزله زده سی سخت گفت: در زلزله سی سخت، عملیات اجرایی 800 واحد تا سقف اجرا شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
هشتمین روز از بازیهای المپیک با پایان رقابت های بسکتبال، دوومیدانی و تیراندازی زنان برای نمایندگان کشورمان پیگیری شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با گرامیداشت نهم مرداد مصادف با روز انتقال خون مردم نوع دوست لارستان 70هزار و 200 سی سی خون به بیماران نیازمند اهداء کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
60 نفر از سپاهیان و کادر تیپ مخصوص 33 المهدی جهرم در اقدامی خداپسندانه 27 هزار سی سی از خون خود را به بیماران نیازمند اهداء کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۰۱   + ۴۱ سایت دیگر  
تنها چند روز به پایان دولت دوازدهم باقی مانده اما بعد از سال ها هنوز تکلیف حدود 2250 خودرو باقی مانده در گمرک مشخص نیست ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رقیبان علی آقامیرزایی قایقران آبهای آرام در مرحله مقدماتی بازیهای المپیک مشخص شدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۰۱   + ۸۱ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه اتکا بر فناوریهایی نظیر آی تی و آی سی تی موجب افزایش شفافیت است، تصریح کرد: امکانپذیر نیست که در دنیای امروز مطلبی را از مردم مخفی و یا بر آنها تحمیل کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
یک پرستار بخش آی سی یو کرونا بیمارستان شهید صیاد شیرازی گرگان گفت: در ایام شیوع کرونا فجایعی را در بیمارستان می بینیم که شاید در هیچ فیلم ترسناکی قابل توصیف نباشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
هفته سی ام لیگ برتر فوتبال، جام خلیج فارس شب گذشته با انجام 8 دیدار هم زمان برگزار شد که در یکی از حساس ترین مسابقات ذوب آهن اصفهان
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
6 هزار و 402 فیلم خارجی برای رقابت در سی وهشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران ثبت نام کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش ذاکرنیوز ، به نقل از پلیس سردار یوسف ملک زاده اظهار داشت: در پی اعلام مردمی مبنی بر وقوع یک سری جرائم و تخلفات سازمان یافته و سیستماتیک از جمله سندسازی، فرار مالیاتی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
هر روز که می گذرد اوج ارتباط میان ائتلاف آمریکایی-سعودی با تکفیری ها بیش از قبل آشکار می شود و عملیات نصر المبین در البیضاء، به مثابه ضربه مهلک دیگری به دشمنان ملت یمن بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از مقامات مصری از کشته شدن دست کم 5 نظامی این کشور و زخمی شدن 6 نظامی دیگر در حمله تروریست های داعش در صحرای سینا خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
منابع امنیتی عراق از بازداشت پنج متهم تروریستی و خنثی کردن دو بمب در جنوب بغداد خبر دادند. همچنین نیروهای سازمان مبارزه با تروریسم عراق در موصل اعلام کردند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سرلشکر یحیی رسول سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق از هلاکت یکی از تروریست های خطرناک گروه تکفیری داعش در استان دیالی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
زمانی که حاج قاسم برای متلاشی شدن داعش گذاشت، کمتر از چهار سال بود، یعنی کمتر از یک دوره انتخابات ریاست جمهوری. همین سبک حاج قاسم و حاج حسن مقدم، در "اقتصاد کشور" هم راهگشاست ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
واحد زیست فناوری مجتمع هسته ای خنداب اراک با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی کشور آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
سرویس پیام رسان تلگرام قابلیت تماس ویدیویی گروهی که در ژوئن عرضه کرده بود را توسعه بخشید و امکان حضور مشارکت کنندگان بیشتر در آن را فراهم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
یک منبع مسئول در وزارت امور خارجه سوریه تاکید کرد که فرانسه همچنان به حمایت مادی و رسانه ای از تروریست ها در سوریه ادامه می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
منابعی در استان درعا از امضای توافقنامه غیرعلنی میان دولت سوریه و اهالی این استان برای برقراری آتش بس 48 ساعته خبر دادند و در پی آن آرامش شکننده ای در درعا حاکم شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
استراتژی آمریکا مبتنی بر سیطره نظامی و اجرای سیاست تروریسم اقتصادی در کشورهای منطقه و به ویژه عراق و سوریه است که بر عناصر پنج گانه بنا می شود و اولین آن محافظت از حضور نظامی در دو کشور مذکور می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
فدراسیون فوتبال سوریه با نظر نزار محروس سرمربی تیم ملی این کشور به دنبال حضور دورگه های سوری شاغل در لیگ های خارجی است که با ملیت دیگری بازی می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مقامات الجزایر تصمیمی مبنی بر لغو مجوز فعالیت شبکه سعودی العربیه گرفتند و این شبکه را به گمراه سازی رسانه ای و فریب متهم کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات دو هزار و هشتصد و بیست و پنج تن از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضائی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس یک سری اسناد جدید ارائه شده به قانونگذاران آمریکایی، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق این کشور اواخر سال گذشته میلادی مقامهای ارشد وزارت دادگستری آمریکا را با وجود آنکه آنها مواردی از وقوع تقلب ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگر مسائل آمریکا می گوید: وضعیت بد و نقض سیستماتیک حقوق بشر در آمریکا منجر به افول و فروپاشی ایالات متحده خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه های جهان امروز درباره روند واکسینه شدن آمریکایی ها، جایگاه ترامپ در آمریکا، بازگشت پسر قذافی برای بازپس گیری قدرت و یک عضو جداشده از داعش نوشته اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس گزارشها، در حالی که دونالد ترامپ علنا دریافت کنندگان حقوق اعطایی ریاست جمهوری اش در سه سال و نیم نخست دوره ریاست جمهوری را اعلام کرد، اما این کار را برای شش ماه نهایی دوره خود انجام نداد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد کیش در نامه ای به وزیر بهداشت درخواست واردات واکسن کرونا فایزر تولید آلمان و اسپوتنیک روسی را داده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دیدیه پیته، کارشناس ارشد بیماری های عفونی بیمارستان دانشگاه ژنو سوئیس و مبدع دستگاه ضد عفونی کننده دست در مصاحبه ای به خبرگزاری اسپوتنیک گفت، سند و مدرکی دال بر این که SARS-CoV-2 ...
مشاهده نتایج بیشتر...