شنبه ۰۹ مردادساعت ۱۳:۳۶Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

پیش بینی آب و هوا

آخرین اخبار آب و هوا

خبرگزاری فارس   ۲ دقیقه پیش    
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: تا اواسط هفته به دلیل گذر متناوب امواج کم دامنه در پاره ای از مناطق استان به ویژه نیمهٔ شمالی، بارش های رگباری، گاهی رعدوبرق و وزش بادهای لحظه ای شدید با احتمال تگرگ داشته باشیم.
باریش نیوز   ۵ دقیقه پیش    
طبق بررسی نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی،تا اواسط هفته جاری در سطح استان تغییرات محسوس دمایی نخواهیم داشت.
ایسنا   ۱۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به اینکه از روز دوشنبه شدت وزش باد در استان افزایش پیدا می کند ،گفت: روند افزایشی دمای هوا تدریجی است و تا اواسط هفته ادامه خواهد داشت.
ایرنا   ۱۲ دقیقه پیش    
مشهد- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد: بررسی نقشه های ماهواره ای و تحلیل ها از افزایش دوباره دمای هوا در این استان نشان دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۵ دقیقه پیش    
مرکز سنجش محیط زیست هرمزگان اعلام کرد هوای دو شهرستان بندرعباس و جاسک به علت وقوع گرد و خاک برای گروه های حساس ناسالم است.
خبرگزاری تابناک   ۱۶ دقیقه پیش    
در حالی که کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق پایتخت طی امروز (9 مرداد ماه) دور از انتظار نیست اما تداوم شرایط قابل قبول هوا طی روز پیش بینی می شود همچنین احتمال بارش پراکنده طی ساعات عصر و شب در سطح استان تهران مورد انتظار ...
فرارو   ۱۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عبور یک جبهه هوای سرد از جنوب برزیل باعث شد تا ساکنان بیش از 30 شهر در ایالت ریو گرانده جنوبی شاهد بارش برف باشند. ...
ایسنا   ۲۰ دقیقه پیش    
ایسنا/یزد کارشناس پیش بین هواشناسی استان یزد گفت: از امروز تا پایان هفته جاری آسمان استان به ویژه در ساعات بعد از ظهر و شب ابری خواهد بود ولی اغلب این افزایش ابرها، باران زا نخواهد بود.
ایسنا   ۲۷ دقیقه پیش    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: پدیده افزایش ابر، وزش باد نسبتا شدید در ساعات بعد از ظهر ...
ایرنا   ۲۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: رگبار پراکنده پدیده غالب هواشناسی این استان تا پایان هفته جاری است.
مرور نیوز   ۲۸ دقیقه پیش    
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 75 در وضعیت سالم قرار دارد.
ایرنا   ۳۲ دقیقه پیش    
ارومیه- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: تکاب با 9 میلی متر بارندگی پربارش ترین شهر استان در 24 ساعت گذشته بوده است.
موج   ۳۴ دقیقه پیش    
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 75 در وضعیت سالم قرار دارد.
قم نیوز   ۳۵ دقیقه پیش    
قم نیوز: شاخص کیفیت هوای شهر قم به علت آلاینده ذرات معلق همچنان در شرایط خطرناک قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۳۷ دقیقه پیش    
دمای هوای خراسان شمالی 6 درجه افزایش می یابد و دوباره هوا گرم می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵۱ دقیقه پیش    
مدیرکل هواشناسی فارس درخصوص فعالیت سامانه بارش های رگباری و وزش باد شدید هشدار داد.
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: صبح امروز بیشینه سرعت باد در زابل به 94 کیلومتر بر ساعت رسید و گردوخاک حاصل شعاع دید افقی در محدوده فرودگاه زابل را به 3000 متر کاهش داد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: از روز یکشنبه با افزایش ابر، رگبارهای موقتی باران بسیاری از نقاط استان به ویژه مناطق جنوبی، جنوب شرق و شمالی را فرا می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
مسئول کنترل آلودگی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان گفت: هوای همدان برای گروه های حساس، در وضعیت ناسالم قرار دارد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی با اشاره به پیش بینی طوفان تا پایان هفته، گفت: محافظت از روکش گلخانه ها و قرار دادن قیّم برای نهال های جوان و آسیب پذیر، از جمله توصیه ها به کشاورزان تا پایان هفته است.
سازمان هواشناسی با صدور هشدار وقوع سیلاب ناگهانی در 9 استان از افزایش 6 تا 11 درجه ای دما در سواحل دریای خزر و شرق کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
هواشناسی وضعیت جوی و دریایی را در استان بوشهر تا اواسط هفته آرام پیش بینی کرد
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت: وضعیت هوای استان برای گروه های حساس ناسالم است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس مرکز پایش و کنترل کیفیت هوای کلانشهر اراک گفت: به دلیل وجود ذرات کمتر از 2.5 میکرون، هوای اراک و شازند مجددا در شرایط ناسالم قرار گرفته است.
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز شاهد آسمانی نیمه ابری تا ابری در مازندران هستیم و از لحاظ دمایی نیز به دلیل استقرار جریانات خنک و مرطوب شمالی و عبور امواج کمابیش ناپایدار انتظار داریم در ساعات ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی با صدور هشدار سطح نارنجی در خصوص احتمال رگبار باران،رعد وبرق ،در مناطق مستعد تگرگ و تند باد موقتی هشدار داد.
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از افزایش روزهای غبارآلود استان در سال جاری خبر داد و گفت: روزهای دارای گرد و غبار در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 100 درصدی داشته است.
مرصاد   ۲ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: کارشناس اداره هواشناسی شهرستان صحنه گفت: هوای شهرستان تا پایان هفته آینده، صاف تا قسمتی ابری در ساعاتی از بعدازظهر هر روز همراه با وزش باد و رشد ابر پیش بینی می شود.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم کارشناس هواشناسی قم از کاهش میزان گرد و خاک از اواخر هفته خبر داد.
در حالی که کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق پایتخت طی امروز (9 مرداد ماه) دور از انتظار نیست اما تداوم شرایط قابل قبول هوا طی روز پیش بینی می شود همچنین احتمال بارش پراکنده طی ساعات عصر و شب در سطح استان تهران مورد انتظار ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی استان یزد: بیشینه دمای امروز یزد در گرم ترین ساعات به 40 درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد رسید.
روزنامه زاینده رود   ۲ ساعت پیش    
تفسیر نقشه: نقشه های هواشناسی بیانگر جوی نسبتاً پایدار طی سه روز آینده در سطح استان می باشد. بر این اساس در اکثر مناطق استان وضعیت جوی به صورت صاف تا نیمه ابری گاهی وزش باد نسبتاً شدید ...
تازه ترین ها   ۳ ساعت پیش    
بابک صادقیان در گفت وگو با تازه ترین ها به نقل از مهر با اشاره به وضعیت کیفی هوای شهر اصفهان طی 24 ساعت منتهی به ساعت 10 صبح امروز اظهار داشت ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق پایتخت طی امروز (9 مرداد ماه) دور از انتظار نیست اما تداوم شرایط قابل قبول هوا طی روز پیش بینی می شود همچنین احتمال بارش پراکنده طی ساعات عصر و شب در سطح استان تهران مورد انتظار ...
فرارو   ۳ ساعت پیش    
فرارو- بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روز های آینده وضعیت جوی استان تهران، آسمانی صاف و تا قسمتی ابری و در برخی ساعات همراه با وزش باد پیش بینی می شود ...
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام خیزش گردوخاک طی سه روز آینده برای برخی از مناطق کشور رگبار، رعدوبرق و بارش پیش بینی کرد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
اراک - ایرنا - رئیس اداره امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: هوای اراک و شازند روز شنبه برای سومین روز متوالی در وضعیت ناسالم قرار دارد.
محیط زیست استان مرکزی بازهم هوای شهر های اراک و شازند را ناسالم اعلام کرد.
کارشناس هواشناسی: در دو تا سه روز آینده همچنان ادامه بارندگی ها را در بخش هایی از استان های گیلان، مازندران و گلستان خواهیم داشت.
بر اساس اعلام هواشناسی هرمزگان، در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان بویژه در منطقه بشاگرد رگبار باران و رعد وبرق و تند باد لحظه ای به وقوع می پیوندد.
شاخص کیفیت هوای شهر قم به علت آلاینده ذرات معلق همچنان در شرایط خطرناک قرار دارد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
بیرجند - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: با توجه به الگوی نقشه های پیش یابی تا پایان هفته جاری وزش باد شدید و توفان گرد و خاک به ویژه در نوار شرقی استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: تا اواسط هفته آینده دمای هوا در مناطق گرمسیری استان تغییر چندانی نخواهد داشت، اما در سایر نقاط استان به تدریج و با روندی آرام کاهش خواهد یافت.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رشت-ایرنا-مدیر جهادکشاورزی املش گفت :بارش باران روزهای اخیر در این شهرستان باعث حالت ورس یا خوابیدگی بیش از50 درصد شالیزارها و وارد آمدن 5 میلیارد تومان خسارت به شالیکاران شد.
ایلنا   ۴ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی استان قزوین از ادامه بارش های رگیباری و افزایش ابر و رگبار و رعد و برق تا روز دوشنبه در استان قزوین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رگبار باران و وزش باد شدید شب گذشته تهران، کیفیت هوای پایتخت را افزایش داد.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
لطفی کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: در شبانه روز گذشته سربیشه با کمینه دمای 13 درجه سلسیوس سردترین نقطه استان بوده است.
مدیرکل هواشناسی فارس گفت: برای پنج روز آینده آسمان استان، وزش باد و با احتمال بارش پراکنده در برخی نقاط جنوب و جنوب شرق استان پیش بینی می شود.
میزان   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
کبری رفیعی در گفت وگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: طی 3 روز آینده برای استان های گیلان، مازندران، اردبیل، آذربایجان های شرقی و غربی، قزوین، زنجان، کردستان و ارتفاعات استان های تهران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
به گزارش هواشناسی استان از امروز تا اواسط هفته جوی نسبتا پایدار در استان حاکم خواهد بود که پدیده غالب در این مدت بادو گرد وخاک محلی است .
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از ادامه بارندگی ها در نوار ساحلی خزر و جنوب کشور طی امروز و فردا خبر داد و گفت: این هفته دمای هوا در نوار شمالی 6 تا 12 درجه افزایش خواهد یافت.
افکار نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در سه روز آینده در برخی نقاط استان های گیلان، مازندران، البرز، تهران و سمنان رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
ایسکانیوز   ۴ ساعت پیش    
در سه روز آینده در برخی نقاط استان های گیلان، مازندران، البرز، تهران و سمنان رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
شمال نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت تردد و ترافیک را در محورهای استان عادی و روان کر کرد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی هوای اداره کل هواشناسی استان زنجان، گفت: زنجان طی 24 ساعت گذشته به عنوان دومین استان سرد کشور ثبت شد.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
کیفیت هوا در ایستگاه های خیام شمالی، لشکر، آوینی و خاقانی در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس گزارش شده است.
دمای هوای مازندران از امروز بتدریج افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
از امروز تا روز دوشنبه احتمال بارش های پراکنده در ارتفاعات هرمزگان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان ناسالم برای گروه های حساس ودر وضعیت نارنجی است.
استانداری گلستان   ۵ ساعت پیش    
مدیر دفتر مطالعات شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: طی بارش های رخ داده از 7 صبح چهارشنبه 6 مرداد لغایت ساعت 7 عصر پنجشنبه 7 مرداد در ایستگاه های شرکت آب منطقه ای گلستان بیشترین بارش ها در حوضه اترک در مراوه تپه به میزان 54 ...
کارشناس هواشناسی استان قزوین از ثبت 5.5 میلیمتر بارش باران در شهر سیردان در شبانه روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
در 24 ساعت گذشته ، زنجان با دمای کمینه ی 14 درجه ، بعد از بجنورد با 13/8 درجه دومین مرکز خنک کشور بود.
تازه نیوز   ۵ ساعت پیش    
امسال برای نخستین بار دمای هوا در جنوب برزیل به زیر صفر درجه رسید و شهروندان این منطقه دقایقی شاهد بارش برف بودند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: شرایط جوی برای بارش رگباری همراه با رعد و برق از امروز تا فردا یکشنبه 10 مرداد در نقاطی از این استان فراهم است.
براساس نقشه های هواشناسی، بارندگی، وزش باد و رگبار پراکنده باران طی 5روز آینده در مناطق مختلف استان اردبیل تداوم خواهد داشت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۳:۲۸    
اقتصاد نیوز : در این گزارش فیلمی از بارش باران در پایتخت را ببینید. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۳:۲۱    
کرج - بارش شدید باران در کرج موجب آبگرفتگی معابر در این شهر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۳:۱۵    
بارش پراکنده باران و وزش باد از دقایقی پیش در تهران آغاز شده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۲    
برترین ها: هم اکنون بارش شدید باران در کرج آغاز شده است.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۱:۱۲    
در پی بارش های شدید باران در کلاله و نقاط بالادست، دیواره رودخانه دوغ کلاله که مرز بین رودخانه و روستای کوسه است؛ فرو ریخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: از امشب تا اواسط هفته آینده افزایش دما بین 6 تا 11 درجه در نیمه شمالی کشور پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۶    
با تداوم فعالیت سامانه بارشی بارش پراکنده باران در قالب نقاط استان سمنان همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد در قالب نقاط به ویژه نیمه شرقی پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
پردیس- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از ترافیک سنگین در مواصلاتی استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: سامانه هوای خنک و بارشی تا یکشنبه در استان ماندگار است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: ویدئویی از وقوع سیلاب از روستای سراسب به سمت کمرود بخش بلده شهرستان نور که موجب وحشت مردم منطقه شد هواشناسی مازندران از مردم خواست از تردد در مسیر رودخانه ها و ارتفاعات خودداری کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
قم-ایرنا- مدیرکل هواشناسی قم با اشاره به وضعیت جوی قم طی روزهای آینده گفت: وزش باد شدید به همراه گرد و غبار محلی مهمترین پدیده غالب این استان طی هفته آینده خواهد بود.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان تهران از پیش بینی وقوع رگبار رعد و برق و تندباد موقتی برای امروز جمعه هشتم مرداد ماه در تهران خبر داد و گفت: خیزش گردوخاک در برخی نقاط دور از انتظار نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: وضعیت جوی و دریایی استان بوشهر آرام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۶:۰۶    
هواشناسی گلستان برای این استان پایداری هوا و افزایش نسبی دما، پیش بینی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۶:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
هواشناسی پیش بینی کرد: از فردا در برخی نقاط استان خوزستان ، میزان شرجی افزایش خواهد یافت .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گلستان گفت: ناپایداری هوای استان تا فردا ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تا 6 روز آینده نوسان محسوس دمایی در استان نداریم و فقط از روز یکشنبه به بعد آسمان استان کمی تا قسمتی ابری خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان گفت: از امروز تا روز سه شنبه هفته آینده عبور امواج ضعیف از سطح منطقه سبب افزایش پوشش ابر و رگبارهای پراکنده در استان می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: با توجه با وقوع بارش های رگباری در ارتفاعات استان و احتمال طغیان رودخانه های فصلی از هم استانی ها تقاضا می شود از قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی و همچنین صعود به ارتفاعات ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز خشکسالی گفت: مدل های اقلیمی نشان می دهد که بارش در نیمه نخست پاییز کمتر از نرمال خواهد بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۴۸    
همزمان با کاهش کیفیت هوای پایتخت طی امروز (8 مرداد)، احتمال بارش در سطح استان تهران نیز در ساعات عصر و شب مورد انتظار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه-ایرنا-کارشناس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: هوای استان تا روز سه شنبه همراه با بارش رگباری باران، تگرگ ،رعد و برق و وزش باد خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان از احتمال بارش پراکنده باران در مناطق شمالی و مرکزی استان خبر داد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با کاهش کیفیت هوای پایتخت طی امروز (8 مرداد)، احتمال بارش در سطح استان تهران نیز در ساعات عصر و شب مورد انتظار است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۳۱    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا پایدار در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت صاف تا نیمه ابری است و وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک محلی و کاهش کیفیت هوا است.
ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
بنابر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، همزمان با کاهش کیفیت هوای پایتخت طی امروز (8 مرداد)، احتمال بارش در سطح استان تهران در ساعات عصر و شب وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا- اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی اعلام کرد: رگبار و رعد و برق از روز شنبه آغاز و تا روز سه شنبه در این استان ادامه دارد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۱    
جمعه تا سه شنبه بارش و هوای سرد به ویژه در ساعات عصرگاهی و شبانگاهی در سواحل خزر و شمالغرب و ازجمله اردبیل ادامه می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۰۴    
با توجه به احتمال وقوع سیل و سیلابی شدن مسیر رودخانه ها، ضرورت دارد از اسکان و چادر زدن کنار رودخانه ها خودداری شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ بارش باران و رحمت الهی در هشتمین روز از دومین ماه تابستان و در اوج گرما و خشکسالی به طبیعت خشک خلخال جان دوباره بخشیده و آن را سرزنده کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: دمای هوای استان اصفهان در 24 ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد و در مناطق مرکزی روز شنبه غبار صبحگاهی پیش بینی می شود.